Opinie

  1. Darek Bobek ★★★★★

    Basen kameralny. W srodku baseny z pomysłem rozmieszczone. Pani z kasy prze sympatyczna i bardzo wyrozumiała. Świetne podejście do klienta.

  2. Joanna Ściślak ★★★★☆

    Basen dla mnie wystarczający, warunki są naprawdę okej. Pani w szatni na dole bardzo pomocna i sympatyczna. Zabieram jedną gwiazdkę za "obsługę" przy wejściu na sam basen. Pani pretensjonalny ton, z łaski odpowiada na pytania (chociaż na żadne nie udzieliła odpowiedzi: chociażby związane z zajęciami dla dzieci) odsyła do działu marketingowego. Uważam, że jak się pracuje z ludźmi to wypadałoby mieć chociażby pozytywne nastawienie do klienta i minimum zdolności interpersonalnych.

  3. Mrów33K ★★★★☆

    Super basen, fajne atrakcje takie jak: sauny, basen dla dzieci, większy basen itd. Jedyne co mi się nie podoba to mało zmian i mała prędkość na zjeździe że zjeżdżalni, ale poza tym to ocenka ogólna 7 albo 8 /10.

  1. Marta Wilgosiewicz ★★★★★

    Fajne miejsce, kameralne, zadowalające w wielu aspektach. Córka uczęszcza na naukę pływania już trzeci rok - kadra bardzo sympatyczna, dobrze przekazująca wiedzę. Jedyny minus to trochę ciasne szatnie i miejsce do suszenia włosów, ale nie jest to powod do obniżenia oceny. Na plus sporą szatnia na kurtki i od tego roku zrobione półki na buty w przestrzeni, gdzie są suszarki do włosów (gigantyczne ułatwienie dla użytkowników basenu!). Wracamy tam chętnie co tydzień! Polecam!

  2. Tomasz Janasz ★☆☆☆☆

    Niestety jest więcej minusów niż plusów. Z minusów: Na wejściu brak szatni na kurtki i buty. Pani w kasie z fochem na wszystko.KAMERY W SZATNIACH CO JEST NIE DO POMYŚLENIA. Przy jacuzzi śmierdzi grzybem. No i największy minus to rura „Anakonda”, którą się zjeżdża wprost na ludzi, dzieci pływające w małym basenie (największe kretyństwo jakie kiedykolwiek widziałem). Zjeżdżalnia słonik dla najmniejszych maluszków jest tak stroma, że syn 2 latek przy pierwszym podejściu walną głową w podłogę. Brodzik jest zdecydowanie za mały. Z plusów: Ogólnie fajne 2 małe baseny bo mimo dużej ilości ludzi jest swoboda. Suszarki na zewnątrz szatni przy wyjściu, więc nie nabija już czasu. I to tyle z plusów.

  3. Mariusz Wojtyński ★★★★★

    Bardzo przyjemna pływalnia w porównaniu do innych pływalni. Na duży plus można wyróżnić 3 baseny, gdzie np. na basenie posir rataje mamy do dyspozycji dwa baseny. Basen od strony szatni, toalety, czy prysznicy zawsze był czysty, schludny i nigdy nie brakowało mydła. O dostępności torów zależy godzina w jakiej odwiedzamy basen, lecz uważam, że mimo wszystko jest lepiej względem poznańskich, czy sucholewskiej pływalni.

  1. Łukasz ★★★★★

    Świetne miejsce na chwilę relaksu i zabawy w gronie rodzinnym. Strefa saun oraz siłownia na duży plus. Największym atutem są przesympatyczne Panie kasjerki- zawsze miłe, uśmiechnięte, chętnie porozmawiają i pomogą dobrać odpowiednie bilety wstępu. Żadne maszyny do zdawania i rozliczania się automatycznego Ich nie zastąpi!!!

  2. Joanna ★★★★★

    Bardzo przyjazna pływalnia zarówno dla rodzin z dziećmi jak i chcących zaczerpnąć chwili relaksu w pojedynkę np w jacuzzi czy na saunie. Czysto w całym obiekcie. Na duży plus osobne miejsce do suszenia włosów. Rewelacyjne i przesympatyczne panie na kasie, mimo piątkowego wieczoru uśmiechnięte, bardzo życzliwe, pomocne i cierpliwe.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pływalnia Akwen Koziegłowy?

Pływalnia Akwen Koziegłowy znajduje się przy Piłsudskiego 3, 62-028 Koziegłowy, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pływalnia Akwen Koziegłowy?

Można skontaktować się z Pływalnia Akwen Koziegłowy pod numerem +48 614 151 913

Jak można dotrzeć do Pływalnia Akwen Koziegłowy?

Do Pływalnia Akwen Koziegłowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements