Wizyta była okey, ale brakuje dokładności i skupienia podczas strzyżenia.
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Szewczyk ★★★☆☆
-
Kamil Speer ★★★★★
Dzisiejsza wizyta była chyba moją 10tą w tym salonie. Za każdym razem usługa wykonana w profesjonalny sposób. Dzisiejsza wizyta była u Pana Mateusza - super podejście do klienta, profesjonalna usługa, umiejętności na najwyższym poziomie. Pan Mateusz zaproponował swoją koncepcję obcięcia brody która okazała się strzałem w dziesiątkę. W salonie zawsze czysto i schludnie, muzyka z fajnym klimatem. Szkoda, że nie mógłbyś zabrać tego salonu ze Sobą na Śląsk ;-) pozdrawiam!
-
ThePedigree17 ★★☆☆☆
Nie polecam. Wizyta co prawda była już kilka miesięcy temu. Być może coś się zmieniło w personelu. Moje doświadczenie było jednak takie, że musiałem dopraszać się o uwagę po wejściu do salonu, bo dwóch panów było pochłoniętych w swojej prywatnej rozmowie w ogóle nie zwracając na mnie uwagi. Potem w czasie strzyżenia jak zwracałem na coś uwagę lub dopytywałem o fryzurę to Pan fryzjer odpowiadał mi jakby to w ogóle była moja wina że tam przyszedłem. Generalnie w porównaniu do innego salonu fryzjerskiego w okolicy jeśli chodzi i obsługe to ma się nijak.
-
Adam Kulesza ★★★★★
Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Pierwszy raz od barbera wyszedłem tak zadowolony. Początkujący salon, ale robi mocną konkurencję salonom w okolicy.
-
Se Sz ★★★★★
Bardzo profesjonalnie i miło. Pan Michał otwarty na sugestie klienta. Jestem bardzo zadowolony i niewątpliwie spotkamy się ponownie.
-
Magdalena Czarnecka ★★★★★
Mąż korzystał z tego salonu i był bardzo zadowolony. Świetna dopracowana fryzura. Salon bardzo ładny i w palni profesjonalny fryzjer. Polecamy wszystkim.
-
Robert Trebor ★★★★★
Ciesze się, że postanowiłem zaryzykować i pójść do nowo otwartego zakładu. Fajna atmosfera, dobre wskazówki co do fryzury, a jakość usługi na bardzo wysokim poziomie. Jestem zadowolony i na pewno wrócę. Robert
-
Jakub Skowronsky ★★★★★
Bardzo fajne nowe miejsce w tej okolicy. Bardzo miły właściciel z mega profesjonalnym podejściem. Bardzo sprawna wizyta w bardzo fajnej atmosferze która całkowicie spełniła moje oczekiwania. Napewno wrócę z powrotem. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fryzjer Męski Na Horyzoncie?
Fryzjer Męski Na Horyzoncie znajduje się przy Letnicka 1D, Letnica, 80-536 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fryzjer Męski Na Horyzoncie?
Można skontaktować się z Fryzjer Męski Na Horyzoncie pod numerem +48 512 046 056
Jak można dotrzeć do Fryzjer Męski Na Horyzoncie?
Do Fryzjer Męski Na Horyzoncie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku