Opinie

  1. Monika Samul ★★★★★

    Usługi Pani As8 i Pani Magdy od lat na wysokim poziomie.

  2. Kate Kate ★★★★★

    Już na wejściu, ujął mnie zapach, kojarzący się z relaksującym SPA. Zostalam obsłużona przez miłe, uśmiechnięte Panie. Na pewno wrócę. Polecam :)

  3. Marta Tanner ★★★★☆

    Bardzo mily, maly salon kosmetyczny w spokojnej dzielnicy. Nie chodze niestety za czesto bo nie mieszkam w Polsce, ale zawsze gdy jestem w poblizu to zagladam i jestem bardzo zadowolona. Skorzystalam z manicure, pedicure, lifting rzęs i uslug fryzjerskich - wszystko na wysokim poziomie i za przestępne ceny! Minusy: - panie same troszcza sie o klientow i zapisywanie wizyt, co wiaze sie z czestym odbieraniem przez nie telefonow w czasie wykonywania zabiegow. Niestety nie ma innej opcji dokonania rezerwacji jak telefonicznie. - Rowniez nie znalazlam oficjalnego cennika z wykazem wszystkich uslug i ich cen. Trzeba pytac zawsze o konkretne rzeczy.

  1. Jaroslaw Czaja ★★★★★

    Ja jestem bardzo zadowolony z usług fryzjerskich które są wykonane przez pracowników firmy.

  2. Pawel ★★★★★

    Bardzo mila i sympatyczna Pani fryzjerka. Profesjonalne podejście do klienta. Odwiedzam to miejsce z cala rodzina i nikt nie narzeka. Wszyscy bardzo zadowoleni z usług Pani Magdy i Pani Asi. Dziwne że ktoś wyczuł papierosy z ust Pani Magdy ponieważ z tego co wiem to Pani Magda nie pali . Może ten pan nie odróżnia papierosów od perfumow . Pozdrawiam

  3. Seb Holcer ★☆☆☆☆

    Panom zdecydowanie odradzam. Jednym słowem dramat, pod każdym względem, od traktowania klient, poprzez totalny brak umiejętności strzyżenia męskiego, ale to taki totalny, aż po śmierdzący fajkami oddech i ręce. Dramat.

  1. Paulina Paulina ★☆☆☆☆

    Zadzwoniłam do salonu z zapytaniem czy dopełniają akrylem i robią hybrydę. Pani powiedziała ,że tak,chciałam się umówić na za dwa dni,Pani która odebrała telefon stwierdziła że musi zadzwonic do koleżanki i zapytać czy pasuje jej przyjechać. Poinformowała mnie,że zadzwoni do mnie na następny dzień i da znać. Do dnia dzisiejszego nie oddzwoniła. To chyba im powinno na kliencie zależeć. Ja sobie pojechałam gdzie indziej .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Orchidea - Salon Spa?

Orchidea - Salon Spa znajduje się przy Rumiankowa 1, 80-177 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Orchidea - Salon Spa?

Można skontaktować się z Orchidea - Salon Spa pod numerem +48 587 183 630

Jak można dotrzeć do Orchidea - Salon Spa?

Do Orchidea - Salon Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements