Bardzo miła obsługa, ceny dość niskie w porównaniu do jakości wykonywanych usług . Do zobaczenia.
Opinie
-
Imie Nazwisko ★★★★★
-
Imię ★★★★★
P O L E C A M Ten salon ! Byłem kilka dni temu na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolony ,broda też super ,samo podejście do klienta wszystko na duży + !!
-
Sylwia Gond ★★★★★
Polecam, Pedicure klasyczny wykonany w maju przez Panią Sarę: profesjonalnie, szybko i z uwzględnieniem moich nietypowych paluchów, co rzadko się zdarza w innych gabinetach. Byłam bardzo zadowolona i umawiam się ponownie! :)
-
Weronika Zalewska ★☆☆☆☆
Nie polecam. Umówiłam się na manicure hybrydowe z utwardzeniem żelowym. Przy pierwszej usłudze Pani mocno opracowywała paznokcie, ale nałożyła bazę, która faktycznie trzymała ponad 2 tygodnie. Niemniej, umówiłam się ponownie tym razem do innej pani i paznokcie wytrzymały kilka dni. Lakier był nieutwardzony. Pani pracowała na jednej lampie, która co chwilę się wyłączała. Dodatkowo na starych lakierach. Zdjęłam paznokcie sama, baza została, umówiłam manicure klasyczny, żeby chociaż panie ściągnęły mi pozostałą bazę. Na miejscu potraktowano mnie jak „problematycznego klienta” i zmierzyłam się z nieprofesjonalizmem. Dodatkowo panie nie odbierają telefonów… Wolę zapłacić więcej i mieć dobrze wykonaną usługę niż spotkać się z takim podejściem do klienta. Ostatecznie wybiorę inny salon.
-
Dorota Wosztyl ★★★★★
Bardzo profesjonalnie i piękne zrobione paznokcie, bez nadmiernej ingerencji w płytkę. Gorąco polecam Beatę:-) Przemiła, sympatyczna osoba.
-
Tomasz Giebler ★★★★★
Witam! Jeżeli ktoś szuka naprawdę profesjonalnego strzyżenia męskiego to nie spotkałem lepszego niż tego w wykonaniu pani Tatiany. Wielki szacunek i uznanie dla jej umiejętności! Jestem wyjątkowo zadowolony.Uratowała moje włosy po perypetiach w innych salonach. Strzygę się teraz tylko u tej Pani.Pozdrawiam serdecznie Tomek
-
Piotr Barszczewski ★★★★★
Jestem zadowolony. Czysto i bez czekania.
-
Magdalena Madey ★☆☆☆☆
Byłam dziś umówiona u fryzjera z synem. Czekając w poczekalni byłam zmuszona z dzieckiem słuchać niewybrednych żartów nt. wojny, jak się obecnie toczy w sąsiadującej Ukrainie. O tym, że Pan chętnie przyjmie młode d*py z Ukrainy, o trzymaniu uchodźców w namiotach i selfikach na granicy kogo przyjąć a kogo nie...... wszystko "udekorowane" rynsztokowym słownictwem i k*wa jako zamiennik przecinka i kropki. Jestem zdegustowana i zniesmaczona rolą salonu jest, aby każdy klient czuł się komfortowo a nie tylko ten, który więcej płaci, fryzjer powinien zwrócić uwagę. Syn odmówił współpracy, wyszliśmy nie wrócimy. Pan w dresie 50+ niech czyta i się wstydzi.
-
Michał ★★★★★
Moj ulubiony zakład fryzjerski, polecam mocno 5/5
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Urody Mademoiselle?
Salon Urody Mademoiselle znajduje się przy Parkowa 6, Mały Kack, 81-549 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Urody Mademoiselle?
Można skontaktować się z Salon Urody Mademoiselle pod numerem +48 513 667 420
Jak można dotrzeć do Salon Urody Mademoiselle?
Do Salon Urody Mademoiselle można dotrzeć, korzystając z poniższego linku