Dramat. Poprosiłem panią ukrainkę o skrócenie włosów z góry i grzywki o 1 cm a grzywka została mi ścięta o ponad 3 cm głównie przez to że pani nie potrafiła prosto przyciąć włosów. W efekcie z grzywki nie zostało prawie nic. Nie polecam pod żadnym względem.
Zdjęcia
Opinie
-
Mrocznyy ★☆☆☆☆
-
Joa Po ★★★★★
Bardzo profesjonalnie wykonane strzyżenie i keratynowe prostowanie włosów. Do Pani Alli przyjeżdżam z Gdańska, zawsze jest miło, z doradztwem i fachowym wykonaniem. Serdecznie polecam!
-
Gabriel Pankiewicz ★★☆☆☆
W salonie pracują same panie z Ukrainy nie było by to dla mnie problemem jednakże jak pracuję się w pracy związanej z usługami w Polsce to jednak wypadało by się rozmawiać po polsku. Poprosiłem panią o lekkie skrócenie mojej aktualnej fryzury oczywiście pani z Ukrainy najwidoczniej nie zrozumiała mimo tego że 3 razy jej to powiedziałem cały czas mówiła pół ukraińskim pół polskim i nie rozummiem praktycznie nic a to co mam teraz na głowie to jest za przeproszeniem DRAMAT
-
Magda Sołtys ★★★★★
Pełen profesjonalizm i fajna atmosfera. Pani Viktoria bardzo dokładna i cierpliwa. Polecam
-
Julia Michalska ★★★★★
Zawsze wychodzę zadowolona. Niektóre panie wciąż uczą się polskiego ale bardzo się starają! Wszystkie usługi są na świetnym poziomie. Już zaciągnęłam tam mamę ;)
-
Agnieszka Runowska ★★★★★
Salon DK5 Beauty na ulicy Chwaszczyńskiej prowadzony w jest w sposób profesjonalny i zgodny ze sztuką. Kilkakrotnie robiłam manicure u Pani Viktorii, która jest Mistrzem w swojej profesji. Narzędzia wyciągane i otwierane są przy klientce w torebkach sterylizacyjnych, co pokazuje że są czyste i sterylne! (ogromny plus) inne narzędzia są jednorazowe, niejednokrotnie pytano mnie czy chcę swój pilnik. Trzykrotnie byłam również na przedłużaniu rzęs. Zabieg zawsze wykonywany był profesjonalnie. Panie pracujące w salonie są bardzo uprzejme, spokojnie i po cichu wykonują swoją pracę. Może dla niektórych osób to minus, że Panie dużo nie mówią, nie miałam jednak nigdy problemów z porozumieniem się jakiej usługi oczekuję. Poza tym w salonie jest zawsze któreś z właścicieli, którzy bardzo dobrze mówią w języku polskim. Są to osoby niesamowicie pracowite, determinacji i sztuki rozwijania własnego biznesu może się uczyć od nich niejeden pracodawca. Na wejściu jest zawsze uśmiech i dobra kawa. Salonów kosmetycznych jest od wyboru do koloru. Nikt nigdy nie przekonałby mnie do ponownego przyjścia do salonu, który nie oferuje wysokiej jakości usług. Ja jednak regularnie korzystam z usług DK5 Beatuy. Pani Daszo i Panie Vladzie, załogo DK5 - powodzenia! Prawda zawsze się obroni sama
-
Hana Zielinska Belanova ★★★★★
Dasha już trzy razy robiła moje pazurki a zawsze jestem mega zadowolona. Bardzo piękne i wytrzymałe ❤️ Miłe i uśmiechnięte dziewczyny. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DK5 BEAUTY SPACE CHWASZCZYNSKA 2?
DK5 BEAUTY SPACE CHWASZCZYNSKA 2 znajduje się przy Chwaszczyńska 2, Karwiny, 81-571 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DK5 BEAUTY SPACE CHWASZCZYNSKA 2?
Można skontaktować się z DK5 BEAUTY SPACE CHWASZCZYNSKA 2 pod numerem +48 884 696 106
Jak można dotrzeć do DK5 BEAUTY SPACE CHWASZCZYNSKA 2?
Do DK5 BEAUTY SPACE CHWASZCZYNSKA 2 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku