Lekarze pomocni i profesjonalni zarówno dla pacjentów młodych czy dorosłych. Nawet toaleta zaopatrzona jest w przybory dla rodziców z małymi dziećmi (pieluchy, reczniki papierowe etc.) Pani z recepcji miła i konkretna a w całym budynku czysto i bez nieprzyjemności.
Zdjęcia
Opinie
-
Stanisław WITCZAK ★★★★★
-
Moja Hurtownia ★★★★★
Leczę się tam wraz z moimi dziećmi. Wszyscy są mili i uprzejmi. lekarze kompetentni. Nie szafują antybiotykami. Idealny lekarz Rodzinny.
-
Miłego dnia ★★★★★
Przychodnia godna polecenia. Już sam fakt, że są kolejki, by się do niej zapisać, wiele o niej świadczy :) Lekarze i pielęgniarki sympatyczni, pełni empatii. Gdy dzwonię, zawsze podnoszą słuchawkę. Gdy mam umówioną wizytę, przychodzę i nie czekam w kolejce. Dzięki takiemu podejściu do pacjenta, ta przychodnia ma wielu zadowolonych pacjentów. Jeśli chodzi o pediatrów, to nie przepisują na każdy kaszelek antybiotyków. Jestem zapisana w tej przychodni od jej początków i bardzo dziękuję za te ok. 10 lat
-
Magda K ★☆☆☆☆
Bardzo fajna Przychodnia. Lekarze bardzo przyjaźni, sympatyczni. Niestety brak szacunku i traktowanie pacjenta jak zło konieczne zaczyna się już na etapie telefonicznego kontaktu z placówką. Rejestracja telefoniczna to jest ten moment, kiedy pacjent czuje się w tej placówce po prostu niechciany. Bardzo duży minus i obniżona ocena do 1 gwiazdki przez Panią która pracuje w rejestracji!!! (krótkie ciemne włosy). Pani jest niesympatyczna, opryskliwa, brak empatii. Empatyczne traktowanie pacjentów jest częścią leczenia i obowiązkiem medyka, a nie jego dobrą wolą.
-
BEATA SYDOR ★☆☆☆☆
Jestem w tej przychodni od niedawna może jakieś dwa miesiące. Pierwszy raz korzystałam z teleporady. Otrzymałam skierowanie na badanie Tsh w ich laboratorium, i szkoda że tych badań nie można odebrać w inny sposób niż osobiście. Prosiłam lekarza o skierowanie na ogólne badanie moczu i krwi ,spytał czy się coś dzieje ? Jeśli nie to nie ma takiej potrzeby i że mogę sobie gdzie indziej profilaktyczne zrobić 40+ I tak sobie myślę co to za lekarz rodzinny skoro moje składki tam trafiają a ja mam biegać jeszcze po innych placówkach . No i cóż myślałam że badania robi się profilaktycznie a nie jak już coś dolega. Kolejna sprawa Pani z recepcji w krótkich ciemnych włosach powinna być skierowana na szkolenie z empatii.
-
Beata Nowak ★★☆☆☆
Plusy: zawsze odbierają telefon i wizyty są planowe, dobrze pobierają krew. Minusy: lekarz K. zaleca tylko czosnek i cebule oraz wietrzenie pokoju a także ruch - niezaleznie z jaką chorobą przyjdziesz. Ma bardzo wyniosły ton do pacjenta. Lekarz L. - dziecko z katarem i kaszlem do przedszkola marsz. To normalne. Doktor mial kiedys wystapienie w pkolu w Chomecicach to matki prawie go wyśmiały. Pani pielęgniarka M - baardzo życzliwa Natomiast niska Pani o krótkich włosach - bezczelnie pyta po co się dzwoni, dodaje uwagi "no i co? I co z tego?" Bezczelne babsko. Dziwnie się, że nikt jej nie wywalił na zbity pysk.
-
Krzysztof Olejniczak ★☆☆☆☆
odradzam. nie doszliśmy nawet do etapu badań. Mieliśmy zrobić dziecku bilans i wpelnic najpierw deklaracje zmiany lekarza. Przez tel. umówiliśmy wizytę i wszystko było ok, na miejscu dowiedziałem się, że trzeba przyjść miesiąc o wypełnieniu deklaracji (co w innej placówce okazało się bzdurą). Całości dopełniła recepcjonistka z maseczką w kieszeni "schowana" za 50cm plexą.
-
Ilona ★★★★★
Najlepsza przychodnia w Luboniu. Nigdy nie miałam problemu z dodzwonieniem czy przyjęciem przez lekarza. Dr Lubawski rzeczowy i kompetentny. Dziękuję za okazaną pomoc!
-
Kuropatwa Pl ★★★★★
Dobrze zorganizowana placówka medyczna, zawsze można się dodzwonić i umówić na wizytę albo uzyskać receptę. Personel profesjonalny i miły ze świetnym podejściem do małych pacjentów. Jedna z niewielu placówek, która mimo pandemii prężnie pracuje. Łatwy dojazd, parking pod samą przychodnią, apteka po drugiej stronie. Podjazd przystosowany do wózków i osób niepełnosprawnych. Polecam :)
-
Monika Naumowicz ★★★★★
Bardzo polecam ze względu na profesjonalna opiekę medyczną, cudowne podejście do dzieci i co najważniejsze bardzo trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Jeszcze nie spotkałam się z tak uprzejmym personelem i dostępem do rejestracji! Jako jedni z niewielu ( bądź jedyni) byli otwarci przez całą pandemię a nie leczyli tylko przez teleporadę!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rodzinne Centrum Medyczne "LubMed"?
Rodzinne Centrum Medyczne "LubMed" znajduje się przy Sobieskiego 50, 62-030 Luboń, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Rodzinne Centrum Medyczne "LubMed"?
Można skontaktować się z Rodzinne Centrum Medyczne "LubMed" pod numerem +48 618 326 898
Jak można dotrzeć do Rodzinne Centrum Medyczne "LubMed"?
Do Rodzinne Centrum Medyczne "LubMed" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku