Jeśli ktoś chce wybrać się w podróż w czasie jakieś 15 lat wstecz to jest to odpowiednie miejsce. Obiekt nie przyjmuje żadnych płatności bezgotówkowych na zasadzie nie bo nie. Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz. Sama wizyta w gabinecie fachowa i oceniam na plus ale obiekt i recepcja ma jeszcze dużo nauki przed sobą.
Zdjęcia
Opinie
-
Mathias Ch ★☆☆☆☆
-
lawrocka 10 ★★☆☆☆
Oddział na ul Wawrzyniaka dramat. Nie dość że placówka powinna być czynna do 20 ( tak jak jest podane na drzwiach i w internecie ) a o 19:20 można się odbić od drzwi bo w środku już nikogo nie ma tylko jest Pani sprzątająca. W dodatku dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem. A jak już się uda to po głosie Pani z recepcji da się odczuć jakby przyszła do pracy za kare. Tragedia. Natomiast palcówka mieszcząca się na ul konopnickiej to inny poziom. Panie w recepcji zawsze miłe i chętnie udzielają informacji z uśmiechem!
-
Andrzej Grześkowiak ★☆☆☆☆
DRAMAT!!!! Przychodnia na Wawrzyniaka dzwonie o 8.30 i pani w rejestracji mówi że nie ma już miejsc to dla ilu pacjentów jest przewidziana ta placówka? Nagły atak rwy kulszowej pani powiedziała że mam sobie jechać na SOR bo lekarz nie będzie przyjmował pacjentów. Na sorze kolejka co mnie nie dziwi. Lekarz odsyła mnie ponownie do przychodni z pismem że muszę mnie przyjąć. Pan doktor choć nie wiem czy to dobre określenie tego człowieka lekceważy wszystko i wszystkich każe czekać a do niego przychodzi paniusia bez kolejki po czym robi sobie pół godziny przerwy czekam półtorej godziny jakiś pacjent widząc że nie daję rady wpuszcza mnie przed siebie a pan sidorowicz informuje mnie że ja mam czekać . Zrezygnowałem z tej „wizyty” i udałem się na pomoc doraźną gdzie udzielono mi pomocy za co Im bardzo dziękuję. Odradzam wizyty w Medicomplex na Wawrzyniaka u konowala sidorowicza który chyba nie zna zasad etyki lekarskiej PRIMUM NON NOCERE po pierwsze pacjent.
-
Szymon Dudek ★☆☆☆☆
Byłem zapisany na psychologa, okazało się że w ogóle nie mają psychologa o godzinie na którą mnie zapisali. W trakcie rozmowy telefonicznej było mi non-stop wmawiane że wina jej po mojej stronie. Pierw że źle zadzwoniłem, potem że nie wyrobiłem się czasowo, potem że w komputerze jestem niezapisany. Powodzenia z próbą poprawienia zdrowia psychicznego z tą przychodnią. Sami nie wiedzą jak ich przychodnia operuje, a potem zrzucają winę na Ciebie za chęć prowadzenia lepszego, zdrowszego życia. To nie jest pierwszy raz jak mi coś takiego zrobili, ale definitywnie to jest moment w którym mam serdecznie dość. Jeśli możecie to jaka kolwiek przychodnia będzie lepsza w mosinie. Nie polecam.
-
Lucyna Kusztelska ★☆☆☆☆
Myślałam że tacy lekarze jak dr Bilski z medycyny pracy są tylko w filmach Barei. Niestety nie. Bardzo nieprzyjemny człowiek. Wizyta była umówiona na godz 16.50 a weszłyśmy z córką dopiero ok 20. W tym czasie z nudów czytałam opinie o tej przychodni i dowiedziałam się z nich że doktor naciąga na dodatkowe płatne badania. Na wejściu problem lekarza, dlaczego uczelnia przyjęła studenta, który nie jest pełnoletni. Trochę trwało zanim wytłumaczyłyśmy z pielęgniarkami że córka poszła do szkoły jako 6-latka, a 18 lat skończy pod koniec roku. Potem zaczęła się lista specjalistów, do których musi córka iść. Ja po lekturze opinii wdałam się w dyskusję z lekarzem. On strzelił focha i wrzucił jej papiery do niszczarki. Wtedy ja zrobiłam awanturę w rejestracji i zażądałam wyjaśnień. Pracownicy szybko poszli do lekarza wyjaśnić sprawę, powiedzieli że jedne badania córka musi zrobić, bo tego wymaga uczelnia, ale pozostałych już nie . Niedługo córka idzie na prawo jazdy. Ale te badania zrobimy w innym miejscu.
-
Anna Osses ★★★★★
Polecam poradnie urologiczną,a w szczególności Pana doktora Krzysztofa Woźniaka. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze z bardzo dobrym omówieniem choroby w sposób przyjazny dla pacjenta . Obsługa recepcji bardzo dobra .
-
Antoni Przewoznik ★★★★★
Bardzo miłe i uprzejme podejście personelu medycznego( rejestracja) do pacjenta. Panie mają bardzo dużo empatii,życzliwości oraz potrzebnej wiedzy w sobie i bez problemu potrafią profesjonalnie rozwiązać potrzeby pacjenta. Polecam korzystanie z tej Placówki!
-
Julia ★★★★★
Polecam ! Zawsze wychodzę zadowolona ! Ciąża prowadzona z pełną starannością. Panie z laboratorium to cudowne kobiety. Neurolog dziecięcy najlepszy specjalista jakiego spotkałam na swojej drodze z 4 tygodniowym niemowlakiem !
-
Bartosz Przybylski ★☆☆☆☆
Dramatyczna obsługa. Pacjenci umawiani do laryngologa co 5min, telefony z recepcji by przyjsc prędzej a lekarz spóźnia się pół godziny, wąski korytarz, tłum ludzi (łatwiej się zarazic niz wyzdrowieć), zero zasad przy wejściu do gabinetu a sama wizyta również po macoszemu, byle skasować 150zl i odtrąbić klienta. Gorzej niż na NFZ.
-
Marlena Konieczna ★☆☆☆☆
Tragedia, dzieci zdrowe są przyjmowane w tym samym czasie co dzieci chore! Brak osobnego wejścia czy też poczekalni dla osób zdrowych. Kolejna tragedia rodem z PRLu to próby dodzwonienia się do przychodni na Wawrzyniaka, min 50 połączeń od godziny 8, a jak się uda to co się słyszy "już nie ma miejsc proszę dzwonić jutro albo przyjść osobiście". "Wisienką" był tekst Pani z rejestracji jak chciałam umówić do lekarza 2 dzieci i męża, "nie mam tyle miejsca proszę wybrać kogo umówić"... Ta 1 gwiazdka to za dużo..
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Medicomplex?
Medicomplex znajduje się przy Konopnickiej 33, 62-050 Mosina, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Medicomplex?
Można skontaktować się z Medicomplex pod numerem +48 618 192 271
Jak można dotrzeć do Medicomplex?
Do Medicomplex można dotrzeć, korzystając z poniższego linku