Bardzo dobre podejście Pani doktor do dzieci . Syn ma 3 latka bał się dentysty na starcie , w dentusie sam chętnie wskoczył na fotel i z pomocą hipopotama otworzył buzię :) Polecam !
Zdjęcia
Opinie
-
Małgorzata Łuka ★★★★★
-
Daria Michalska ★★★★★
Bardzo przyjemny i szybki zabieg pod okiem profesjonalistki,Pani Doktor na każdym etapie mówiła co będzie robić a na zakończenie omówiła postępowanie przez najbliższe dni. Polecam serdecznie.
-
Malgorzata BILOS ★★★★★
Wyrwanie 5 zębów na raz nie należy do najprzyjemniejszych doznań. Tak więc trudno w to uwierzyć, ale zabieg ten przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze i nad wyraz profesjonalnie przez panią doktor Marię Kniaź nie wiązał się w moim przypadku z najmniejszym dyskomfortem. Kiedy myślałam, że pani Doktor przygotowuje się do zabiegu, w tym czasie miałam już zaszywane ranki nicią chirurgiczną. Po zabiegu zero komplikacji, bardzo szybkie gojenie ran. Bardzo dziękuję pani doktor M. Kniaź oraz miłym paniom w recepcji, które stwarzają przyjazną atmosferę i służą wszelką pomocą.
-
Aleksandra ★★★★★
Bardzo polecam wizytę w klinice. Usuwanie kamienia przebiegło szybko, delikatnie i bezboleśnie. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i jeszcze próbka pasty do przetestowania. Na pewno wrócę!
-
Milena Wojnowska ★★★★★
Byłam na higienizacji zębów u Pani Magdaleny Cylke i dawno nikt tak dobrze mi nie wyczyścił zębów jak ta Pani :) Na bieżąco informowała co robi. Była bardzo delikatna i sympatyczna, a na sam koniec udzieliła dużo wskazówek. Panie na rejestracji również były bardzo miłe i profesjonalne. Z całego serca polecam wizytę w tym gabinecie!
-
kamil dymitr ★★★★★
Pani dr. Mikulska cudowna :) wizyta przebiegła w tak miłej atmosferze, ze nawet się nie obejrzałem i już było po! Wszystko było tak jak powinno, jestem bardzo zadowolony
-
no one ★★★★★
Pani Kaja C. cudowna :) wizyta przebiegła w tak miłej atmosferze, ze nawet się nie obejrzałam i już było po! Wszystko było tak jak powinno, jestem bardzo zadowolona.
-
eliiah ak ★★★★★
Z tym gabinetem miałam do czynienia kilkukrotnie przy okazji umawiania męża oraz babci na wizyty, które były na cito. Dużym plusem są szybkie terminy i akceptowalne ceny przy profesjonalnym podejściu do klienta. Moja babcia miała robioną protezę i jest nią zachwycona - wszystko było wykonane szybko i starannie. Protezę, nosi się wygodnie a teraz jej uśmiech jest olśniewający:)
-
Turbine Erfurt ★★★☆☆
Wizyta ok. Lekarz komunikatywny i rzetelny. Co do skuteczności samego leczenia, efekty będzie można oceniać za jakiś czas. Natomiast ceny to kuriozum. Wypełnienie w jednym zębie bez znieczulenia (czas: może 15-20 min.) 400 zł! Na znanymlekarzu umawiamy się na wizytę z ceną widniejącą "od 150 zł". To nie wiem co w takim razie kosztowałoby 150? Chyba wejście i wyjście z gabinetu bez widzenia z lekarzem. W innych "ceniących się" miejscach w Gdyni czy Warszawie (czasem z opiniami 5.0) ceny za taki zabieg to max. 250 zł... Widocznie w tym miejscu przed położeniem się na fotelu trzeba poprosić dodatkowo o wycenę konkretnego działania. Ale wtedy co? Wyjdziemy pewnie bez 200 zł i nic nie zrobione. Szkoda, bo pewnie bym wrócił w przyszłości, ale są jakieś granice żerowania na ludzkim zdrowiu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinety Stomatologiczne DENTUS?
Gabinety Stomatologiczne DENTUS znajduje się przy 10 Lutego 11, Śródmieście, 81-366 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinety Stomatologiczne DENTUS?
Można skontaktować się z Gabinety Stomatologiczne DENTUS pod numerem +48 587 830 200
Jak można dotrzeć do Gabinety Stomatologiczne DENTUS?
Do Gabinety Stomatologiczne DENTUS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku