Uczęszczam w to miejsce już od paru ładnych lat i jestem bardzo zadowolona ze wszystkich odbytych wizyt dentystycznych. Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Ponadto zabiegi wykonywane są naprawdę dobrze i profesjonalnie, a także zwykle są krótkie i mało bolesne. Polecam z całego serca!
Zdjęcia
Opinie
-
Abigail Bojko ★★★★★
-
Anka Kwapis ★★★★★
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Co dla mnie ważne bez bólu i dodatkowego stresu. Wizyta przebiegła sprawnie. Doktora poleciła mi koleżanka, która korzysta z usług gabinetu kilka lat. Ceny bardzo konkurencyjne. Polecam Anna.
-
Natalia Chmiel ★★★★★
Do tej pory miałam okazję leczyć się jedynie u Pana Doktora Michała i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Leczenie jest przeprowadzone optymalnie szybko i naprawdę bezboleśnie (zarówno samo leczenie bez znieczulenia, jak i podanie znieczulenia - mistrzostwo świata). Zwykle po wizycie u innych lekarzy, chwilę zajmowało mi "przyzwyczajenie się" do nowego kształtu leczonych zębów, a w tym przypadku ten efekt był minimalny lub w ogóle go nie było. Ceny w stosunku do jakości wykonywanych usług i w porównaniu do niektórych gabinetów stomatologicznych są naprawdę bardzo przystępne - nigdy nie miałam wrażenia, że zapłaciłam za coś, co nie było tego warte. W trakcie wizyty miałam poczucie całkowitego zaopiekowania, a na wszystkie moje pytania otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Zarówno recepcja, jak i gabinet są zadbane i czyste. Kontakt telefoniczny, jak i osobisty z Panią, która asystuje Panu Doktorowi jest absolutnie przemiły :) Mam nadzieję, że dalsza moja "współpraca" z Gabinetem Państwa Gromnickich będzie tak samo owocna - z czystym sumieniem polecam :)
-
Natalia W ★★★★★
Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm, spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych w obecnej sytuacji. Doktor Michał bardzo starannie wykonuje swoją pracę dbając przy tym o komfort klienta, jest rzeczowy, opowiada w trakcie o krokach które podejmuje, opanowany.
-
Piotr ★★★★★
Gabinet zasługuje na najwyższą notę, bo jest naprawdę w pełni profesjonalnym miejscem. Przyjemne, gustowne wnętrze, przemiła obsługa, zarówno pani asystentka, jak i lekarze - wszyscy z uśmiechem i życzliwością podchodzą do pacjenta. No i najważniejsze - kompetencje i doświadczenie lekarzy, to się chwali. W dzisiejszych czasach niby na każdym kroku można znaleźć specjalistę, ale w praktyce okazuje się to niełatwym zadaniem. Pani dr Gromnickiej serdecznie dziekuje za szybką pomoc i najlepszą możliwą opiekę
-
Kamil Lis ★☆☆☆☆
Leczenie kanałowe, umawiamy się na określoną kwotę. Po opłaceniu całości na ostatniej wizycie dowiaduje się, że wypełnienie zęba kosztuje dodatkowo 200-400 zł. Oczywiście wcześniej ani słowa.. Bardzo niefajne zagranie, rodem z filmów Barei. Proponuje brać na piśmie „wycenę”
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gromniccy Stomatologia?
Gromniccy Stomatologia znajduje się przy Przytulna 36, 80-176 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gromniccy Stomatologia?
Można skontaktować się z Gromniccy Stomatologia pod numerem +48 539 069 040
Jak można dotrzeć do Gromniccy Stomatologia?
Do Gromniccy Stomatologia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku