Pani Aleksandra Rost to świetna specjalistka w swoim zawodzie. Naprawiała mój złamany ząb i cały zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie, dokładnie i bezbolesnie. Pani Aleksandra podchodzi do pacjenta z dużą cierpliwością i życzliwością, wszystko spokojnie wyjaśnia i dba o komfort podczas wizyty. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Panią Aleksandrę każdemu, kto szuka dobrego i godnego zaufania stomatologa
Zdjęcia
Opinie
-
Rodion Hancharou ★★★★★
-
O. ★☆☆☆☆
Leczyłam się u pani doktor przez dwa lata. Zgłosiłam się z prośbą, aby mój uśmiech był szerszy i żeby cofnąć zęby, które były wypchnięte do przodu. Na początku nosiłam przez pół roku szynę MAGO, która sprawiła mi bardzo dużo trudności. Przez długi czas nie mogłam normalnie mówić, a później długo sepleniłam. Następnie miałam założone śruby w gardle, co również było bardzo niekomfortowe. Całe leczenie było dla mnie trudne i wiązało się z dużym stresem oraz kompleksami. Po dwóch latach zdjęłyśmy aparat i niestety nie widzę większych efektów. Zęby wciąż są wypchnięte do przodu, a uśmiech nie wygląda tak, jak oczekiwałam. Właściwie wszystko muszę teraz poprawiać bondingiem, który mogłam wykonać bez noszenia aparatu, w najgorszym wypadku będę musiała znowu założyć aparat Pani doktor twierdzi, że nie da się zrobić nic więcej i że leczenie miało na celu ustawienie szczęki, ponieważ rzekomo bolała mnie głowa – czego nigdy nie zgłaszałam. Co więcej, po leczeniu mam mocno napięte mięśnie żwaczy, nigdy tego nie miałam wcześniej , więc teraz muszę stosować botoks, aby je rozluźnić. Jestem bardzo rozczarowana, bo leczenie było kosztowne, długie i uciążliwe, a efekt wizualny jest praktycznie taki sam jak przed rozpoczęciem terapii. Nawet nakładki, które miałam przed leczeniem, nadal pasują, co tylko potwierdza, że niewiele się zmieniło.
-
Rafał Czupryniak ★★★★★
Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony. Szybki termin wizyty, klinika czysta a doktor Magdalena bardzo profesjonalnie wykonała zabieg. Co do cen to wysokie, ale tak jak wszędzię. Polecam!
-
Krzysztof Zdunek ★★★★★
Super punkt!
-
Bartosz Reddig ★★★★★
Najprzyjemniejsze usunięcie ósemki w moim życiu. Panie na recepcji przemiłe, poznałem wszelkie zalety pani Camilli zanim miałem przyjemność usunąć zęba. Pani Doktor przeprowadziła ze mną problemy mojej jamy ustnej, podchodząc z pełnym zainteresowaniem i przyjaznym nastawieniem. Znieczulenie bezbolesne, wykonane z profesjonalizmem. Panie higienistki między znieczuleniami wytłumaczyły bardzo szczegółowo jak mogę poprawić szczotkowanie zębów. Całe wyrwanie zęba (Policzyłem) trwało dokładnie 27 sekund. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi wyrywać jakikolwiek ząb, tylko i wyłącznie u pani Doktor. Więc jeśli ktokolwiek boi się stomatologów tak samo jak ja - wystarczy pójść do DentalMedu! Ps. Dostaje się także wykaz leków ze stosowaniem jak i szczegółowe instrukcje dbania o ranę na kartkach ❤️
-
Radosław Teodorczuk ★★★★★
Sami profesjonaliści, super Klinika, rzetelne podejście do pacjenta a przede wszystkim... punktualni
-
Kasia Kowalska ★☆☆☆☆
Nie minęło pół roku od pierwszej podwyżki, a wczoraj dowiedziałam się o kolejnej. O braku szacunku do klienta świadczy fakt, że o podwyżce cennika dowiaduję się PRZY PŁACENIU. Nie mam serca zwracać uwagi Pani na recepcji, bo to nie jej wina. Dodatkowo: chirurgiczne usuwanie ósemki przez pana doktora komplecie zepsute. Leczenie orto na szczęście niedługo kończę- jedyna informacja jaką podzieliła się ze mną orto przez ostatnie 1.5 roku. Pacjenci pakowani taśmowo do gabinetów, do tego wieczne opóźnienia. Rozumiem, że czas wizyty jest orientacyjny, ale spóźnienia po 30 minut są notoryczne. I ciężko mi zrozumieć z czego wynikają, skoro np. mi Pani doktor poświęca 10 minut, zmienia drut i gumki w ciszy i to by było na tyle.
-
- KaloxIK ★★★★☆
Obsługa, recepcja wszystko cacy, ale ja nie miałem ani jednej wizyty na czas. Średnio możecie przyjeżdzać 30 minut później, a i tak będziecie jeszcze czekać.
-
S.O. ★★★★★
Polecam serdecznie, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Niezwykle miłe i pomocne Panie w rejestracji , które zawsze bardzo cierpliwie odpowiadają na pytania. Prócz leczenia stomatologicznego skorzystałam ostatnio z badania Holtera i jestem niezwykle zadowolona . Bardzo szybkie terminy badania , Pani zakładająca urządzenie bardzo profesjonalna i naprawdę uprzejma i ciepła osoba.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DentalMed Clinic Urbaniak&Partnerzy?
DentalMed Clinic Urbaniak&Partnerzy znajduje się przy Marii Konopnickiej 10, 80-240 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DentalMed Clinic Urbaniak&Partnerzy?
Można skontaktować się z DentalMed Clinic Urbaniak&Partnerzy pod numerem +48 690 696 959
Jak można dotrzeć do DentalMed Clinic Urbaniak&Partnerzy?
Do DentalMed Clinic Urbaniak&Partnerzy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku