Świetne i profesjonalne podejście. Od początku do końca. Przemiłe Panie, ceny bardzo przystępne. Zabieg usunięcia ósemki całkowicie bezbolesny. Polecam z całego serca! ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
aleksandra.wrobell ★★★★★
-
Joanna Kowalczyk ★★★★★
Chciałbym serdecznie podziękować Pani higienistce Beacie Strzałkowskiej za fantastyczną opiekę i profesjonalne podejście. Zabieg przebiegł w komfortowej atmosferze – wszystko było dokładnie wyjaśnione, z ogromną cierpliwością i empatią. Pani higienistka jest niezwykle delikatna, życzliwa i kompetentna, dzięki czemu całość była nie tylko bezstresowa, ale wręcz przyjemna. Z całego serca polecam – wzór profesjonalizmu i troski o pacjenta!
-
Po drugiej stronie pędzla ★★★★★
Bardzo polecam Panią Higienistkę Beatę - higienizacja zawsze wykonana wzorowo . Pani Beata poza zabiegiem higienizacji potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć jak dbać o zęby w domu i polecić niezbędne do tego produkty . Napewno wrócę jeszcze nie raz
-
Katarzyna Misiorna ★★★★★
Miałam przyjemność skorzystać z usługi higienizacji u Pani Beaty i z czystym sumieniem polecam. Sam zabieg wykonany bardzo starannie i profesjonalnie, a każdy krok dokładnie wyjaśniony. Pani Beata niezwykle empatyczna, uśmiechnięta, dlatego z miłą chęcią będę wracać. Gabinet bardzo przytulny i czysty. Polecam! ☺️
-
Marta PerU ★★★★★
Leczyliśmy wadę zgryzu syna , stałym aparatem ortodontycznym w klinice w Gdańsku. Po niecałym roku ,nasz ortodonta stwierdził , że nic więcej nie da się zrobić bez usunięcia zęba. Miał na myśli dolną jedynkę. Skonsultowaliśmy to z innym ortodontą, który stwierdził , że on by zęba nie usuwał. Nasz lekarz nie chciał kontynuować leczenia bez zgody na usunięcie zęba. Kazał nam szukać innego lekarza... I zaczęły się problemy, ponieważ nikt nie chciał przejść leczenia po innym lekarzu. Proponowali albo założenie nowego aparatu u nich, albo wyliczali kosmiczne ceny za kontynuację leczenia. Obdzwoniłam wszystkich ortodontów w Gdańsku... W końcu zrezygnowani, udaliśmy się do Gdyni. Trafiliśmy do Eurodentic, do dr Małgorzaty Kozińskiej- Szymczak. Pani dr bez wahania przejęła syna, zapewniając ,że poradzi sobie z wada bez usuwania zębów. Dała nam nadzieję. Nie płaciliśmy dodatkowych pieniędzy, nie zakładaliśmy nowego aparatu. Syn właśnie zakończył leczenie. Ma zachowane pełne uzębienie, a Jego uśmiech jest śliczny! Ma piękne ,proste ząbki! Z całego serca polecam panią dr! Jest osobą ciepłą, wrażliwą na pacjenta. W gabinecie czuje się Jej profesjonalizm, przez co pacjent jest bezpieczny i odpowiednio zaopiekowany! Ceny wizyt są uczciwe. Nigdy nie zdarzyło się, abyśmy zapłacili więcej niż było ustalane. Już dziś wiem, że jeśli będzie potrzeba założenia aparatu dla młodszego syna, z całą pewnością wrócimy do Pani dr Kozińskiej-Szymczak ;) Bardzo dziękujemy pani dr za cudowny uśmiech naszego syna;)
-
Amelia ★★★★★
Zakończyłam w tym tygodniu swoją przygodę z aparatem ortodontycznym i z ręką na sercu każdemu polecam ten gabinet! Profesjonalna obsługa i miła atmosfera:) Co miesiąc chętnie przychodziłam na kontrolę. Pani Gosiu, dziękuje za nowy uśmiech❤️
-
Adam ★★★★★
Zdecydowanie polecam gabinet Eurodentica, indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta, dogodne terminy, w gabinecie panuje miła i spokojna atmosfera. Uzyskałem kompleksową pomoc i fachowe leczenie. Polecam bardzo serdecznie.
-
Ed Paliguma ★★★★★
Dr Przemek fachowiec nad fachowcami, szybko, bezboleśnie, bez komplikacji. Bardzo polecam oba gabinety stomatologiczne Eurodentica! 5⭐/5⭐
-
Patrycja Hewelt ★★★★★
Polecam to miejsce. Wspaniała obsługa, której można powierzyć swoje zęby. Jestem bardzo zadowolona z usług, a było ich już sporo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Eurodentica Stomatolog?
Eurodentica Stomatolog znajduje się przy Dragonów 1A, Mały Kack, 81-586 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Eurodentica Stomatolog?
Można skontaktować się z Eurodentica Stomatolog pod numerem +48 601 686 856
Jak można dotrzeć do Eurodentica Stomatolog?
Do Eurodentica Stomatolog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku