Opinie

  1. aleksandra.wrobell ★★★★★

    Świetne i profesjonalne podejście. Od początku do końca. Przemiłe Panie, ceny bardzo przystępne. Zabieg usunięcia ósemki całkowicie bezbolesny. Polecam z całego serca! ❤️

  2. Joanna Kowalczyk ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować Pani higienistce Beacie Strzałkowskiej za fantastyczną opiekę i profesjonalne podejście. Zabieg przebiegł w komfortowej atmosferze – wszystko było dokładnie wyjaśnione, z ogromną cierpliwością i empatią. Pani higienistka jest niezwykle delikatna, życzliwa i kompetentna, dzięki czemu całość była nie tylko bezstresowa, ale wręcz przyjemna. Z całego serca polecam – wzór profesjonalizmu i troski o pacjenta!

  3. Po drugiej stronie pędzla ★★★★★

    Bardzo polecam Panią Higienistkę Beatę - higienizacja zawsze wykonana wzorowo . Pani Beata poza zabiegiem higienizacji potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć jak dbać o zęby w domu i polecić niezbędne do tego produkty . Napewno wrócę jeszcze nie raz

  1. Katarzyna Misiorna ★★★★★

    Miałam przyjemność skorzystać z usługi higienizacji u Pani Beaty i z czystym sumieniem polecam. Sam zabieg wykonany bardzo starannie i profesjonalnie, a każdy krok dokładnie wyjaśniony. Pani Beata niezwykle empatyczna, uśmiechnięta, dlatego z miłą chęcią będę wracać. Gabinet bardzo przytulny i czysty. Polecam! ☺️

  2. Marta PerU ★★★★★

    Leczyliśmy wadę zgryzu syna , stałym aparatem ortodontycznym w klinice w Gdańsku. Po niecałym roku ,nasz ortodonta stwierdził , że nic więcej nie da się zrobić bez usunięcia zęba. Miał na myśli dolną jedynkę. Skonsultowaliśmy to z innym ortodontą, który stwierdził , że on by zęba nie usuwał. Nasz lekarz nie chciał kontynuować leczenia bez zgody na usunięcie zęba. Kazał nam szukać innego lekarza... I zaczęły się problemy, ponieważ nikt nie chciał przejść leczenia po innym lekarzu. Proponowali albo założenie nowego aparatu u nich, albo wyliczali kosmiczne ceny za kontynuację leczenia. Obdzwoniłam wszystkich ortodontów w Gdańsku... W końcu zrezygnowani, udaliśmy się do Gdyni. Trafiliśmy do Eurodentic, do dr Małgorzaty Kozińskiej- Szymczak. Pani dr bez wahania przejęła syna, zapewniając ,że poradzi sobie z wada bez usuwania zębów. Dała nam nadzieję. Nie płaciliśmy dodatkowych pieniędzy, nie zakładaliśmy nowego aparatu. Syn właśnie zakończył leczenie. Ma zachowane pełne uzębienie, a Jego uśmiech jest śliczny! Ma piękne ,proste ząbki! Z całego serca polecam panią dr! Jest osobą ciepłą, wrażliwą na pacjenta. W gabinecie czuje się Jej profesjonalizm, przez co pacjent jest bezpieczny i odpowiednio zaopiekowany! Ceny wizyt są uczciwe. Nigdy nie zdarzyło się, abyśmy zapłacili więcej niż było ustalane. Już dziś wiem, że jeśli będzie potrzeba założenia aparatu dla młodszego syna, z całą pewnością wrócimy do Pani dr Kozińskiej-Szymczak ;) Bardzo dziękujemy pani dr za cudowny uśmiech naszego syna;)

  3. Amelia ★★★★★

    Zakończyłam w tym tygodniu swoją przygodę z aparatem ortodontycznym i z ręką na sercu każdemu polecam ten gabinet! Profesjonalna obsługa i miła atmosfera:) Co miesiąc chętnie przychodziłam na kontrolę. Pani Gosiu, dziękuje za nowy uśmiech❤️

  1. Adam ★★★★★

    Zdecydowanie polecam gabinet Eurodentica, indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta, dogodne terminy, w gabinecie panuje miła i spokojna atmosfera. Uzyskałem kompleksową pomoc i fachowe leczenie. Polecam bardzo serdecznie.

  2. Ed Paliguma ★★★★★

    Dr Przemek fachowiec nad fachowcami, szybko, bezboleśnie, bez komplikacji. Bardzo polecam oba gabinety stomatologiczne Eurodentica! 5⭐/5⭐

  3. Patrycja Hewelt ★★★★★

    Polecam to miejsce. Wspaniała obsługa, której można powierzyć swoje zęby. Jestem bardzo zadowolona z usług, a było ich już sporo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Eurodentica Stomatolog?

Eurodentica Stomatolog znajduje się przy Dragonów 1A, Mały Kack, 81-586 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Eurodentica Stomatolog?

Można skontaktować się z Eurodentica Stomatolog pod numerem +48 601 686 856

Jak można dotrzeć do Eurodentica Stomatolog?

Do Eurodentica Stomatolog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements