Korzystałam kilka razy prywatnie i na NFZ, ogromny profesjonalizm i miła atmosfera, polecam wszystkim!
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Kowalewska ★★★★★
-
Błażej Pęszyński ★★★☆☆
Bardzo mocno sie zawiodłem gdy pracownicy stosują metode na NFZ byleby prywatne zapłacić. Miałem wyznaczoną wizyte po czym zmuszono mnie do anulowania okłamując że NFZ przesłał pismo nakazujące im zwiększyć limity. Co roku mi przysługuje higienizacja. Niestety placówka pozbawiła mnie tej możliwości kłamiąc, że NFZ robi ograniczenie, a tak naprawdę chcieli ode mnie pieniądze za prywatną wizytę.
-
Monika Laskowska ★☆☆☆☆
Byliśmy umówieni na usuwanie kamienia nazębnego na NFZ, czekaliśmy około pół roku. Na tydzień przed wizytą Pani recepcjonistka zadzwoniła z informacją, że limity finansowania na NFZ się skończyły w związku z czym mogą wykonać usługę „w promocyjnej cenie” 250 zł za osobę zamiast 350 zł lub przełożyć wizytę na przyszły rok. W ten sposób zostaliśmy pozbawieni możliwości skorzystania z darmowej usługi w 2025, bo teraz już nie uda nam się zapisać w żadnym innym miejscu na wizytę do końca roku.
-
Anna Żelichowska Padem ★★★★★
Na Gdańskiego centrum stomatologiczne trafiłam jakoś 4 lata temu jak nasza poprzednia Pani doktor odeszła na emeryturę. Wówczas zależało mi na znalezieniu kogoś z podejściem i sercem do dzieci. Leczy nas tam przemiła Pani doktor a dzis w zastępstwie byliśmy u Pana doktora ! Tam pracują naprawdę sami wspaniali ludzie z podejściem do dzieci! Jesli ktoś szuka stomatologa z sercem na dłoni i wspaniałym, ciepłym podejściem do dzieci to tylko Gdańskie centrum Stomatologiczne! My uczęszczamy do punktu na suchaninie na noskowskiego. Polecamy serdecznie.
-
Iwona M. ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam leczenia zębów w tym centrum stomatologicznym a zwłaszcza pani doktor Barwińskiej.Tak nieprofesjonalnego wrecz chamskiego zachowania nie byłam świadkiem nigdzie.Pani doktor odpowiada wręcz bezczelnie na pytania. Bardzo się spieszy podczas wizyty bo wiadomo kolejny pacjent czeka.a kasa najważniejsza.Radze szerokim łukiem omijać to pseudo centrum stomatologiczne zwłaszcza doktor Barwinska .Niestety przez nieudolne leczenie zęba u pani doktor musiałam ponownie leczyć zęba na szczęście w innym miejscu
-
Kamilla Hinca ★☆☆☆☆
Bardzo zawiodłam się na usługach tej placówki.Udałam się tam w celu usunięcia zatrzymanej ósemki (mam takie dwie).Chirurg po konsultacji stwierdził że nie ma potrzeby usuwania zęba bo nie zawadza nawet w przypadku założenia aparatu ortodontycznego a próchnica również nie grozi bo jest schowany .Za tą jak się okazało mało profesjonalną poradę zapłaciłam 250 zł a po kilku konsultacjach stomatologicznych okazało się że ósemki należy usunąć bo wbijają się w siódemki a kieszonki zębowe mogą gromadzić bakterie .Więc szukam profesjonalnego chirurga .Kolejną wizytą była higienizacja i pomimo, że było to prawie 2 miesiące temu nadal bolą mnie zęby, a jeden podejrzewam, że został naruszony .Cena tej usługi 350 zł .Pomimo że higienistka była miła to nie doczyscila mi wszystkich zębów .Uważam że to przereklamowane miejsce i może warto korzystać z ich usług na fundusz, bo płacic za niewłasciwe decyzję i niestarannie wykonane zabiegi to mija się z celem .
-
Justyna N ★★★★★
Gdańskie Centrum Stomatologiczne, to coś więcej niż zwykły gabinet stomatologiczny. Już od samego wejścia do Centrum, panuje przyjazna atmosfera. Zawsze jest czysto, cicho i Pani z recepcji bardzo sprawnie wszystko załatwia. Później dalsze podejście jak i wykonywanie zabiegu również jest na najwyższym poziomie, a szczególnie mam tu na myśli usługę higienizacji u Pani Katarzyny, z której dwukrotnie korzystałam. Bez wątpienia, będę wracać i polecać innym. Brawo, za tak świetna prace i stworzenie tak profesjonalnego i wyjątkowego miejsca.
-
Patryk Dziekanowski ★★★★★
Bardzo dobry gabinet, w szczególności polecam Pana doktora Tomasza, świetny specjalista z pasją do tego co robi, to widać. Fachowa obsługa na najwyższym poziomie. Jestem zdecydowanie na tak i polecam wszystkim szczerze ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gdańskie Centrum Stomatologiczne?
Gdańskie Centrum Stomatologiczne znajduje się przy Zygmunta Noskowskiego 17 a, 80-170 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gdańskie Centrum Stomatologiczne?
Można skontaktować się z Gdańskie Centrum Stomatologiczne pod numerem +48 586 926 489
Jak można dotrzeć do Gdańskie Centrum Stomatologiczne?
Do Gdańskie Centrum Stomatologiczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku