Tragedia to mało powiedziane. Ratownicy zabrali pacjenta do szpitala i twierdzili, że jeżeli nie zostanie przyjęty na oddział to go odwiozą. Po czym w nocy jest telefon, że mamy sobie pacjenta odebrać.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka J ★☆☆☆☆
-
Goska S ★★☆☆☆
Właśnie wyszłam z SOR . Całą opinię popsuły dwie młode Panie z rejestracji. Lekarz super Pani która pobierała krew też profesjonalna ale Panie z rejestracji dramat . Wydaje się jakby pracowały i żyły za karę.
-
Natalia Brust (n_vampire) ★★★★★
Wróciłam właśnie z trzydniowego pobytu na oddziale chirurgicznym po usunięciu żyły odpiszczelowej. Przez cały pobyt czułam się dobrze zaopiekowana przez życzliwe pielęgniarki. Zespół anestezjologiczny na sali operacyjnej również był bardzo wspierający. Na osobne słowa uznania zasługuje doktor Anna Kubicka, która przeprowadziła operację. Podeszła do mojemu problemu nie tylko poprzez aspekt zdrowotny, ale również estetyczny. Warto wspomnieć też o tym, że doktor Kubicka jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Uważam, że renoma szpitala na przestrzeni lat bardzo się poprawiła. Dwa lata temu wybrałam szpital w Szamotułach do porodu i o tym pobycie również mogę się wypowiadać w kontekście samych pozytywów. Pozdrawiam, Natalia
-
Monika Monia ★☆☆☆☆
Czekaliśmy z niemowlakiem, który miał ponad 40°C gorączki, nie do zbicia domowymi sposobami, ponad 40 minut, zanim ktokolwiek się nami zainteresował. Numer, który pobraliśmy, nie został wywołany — dopiero po interwencji u pani z rejestracji zostaliśmy przyjęci. Kolejne 20 minut czekania zakończyło się tym, że dziecko zostało zbadane na korytarzu przez panią doktor, po czym odesłano nas do nocnej opieki w innym budynku. To absolutny brak organizacji, empatii i profesjonalizmu. Dramat – nie polecam tej placówki.
-
Gosia ★☆☆☆☆
Dr mietkiewski na sor to jakiś nieśmieszny żart…jeden człowiek i 2 twarze- jedna dla pacjentów prywatnych, inna dla tych na NFZ. Szkoda czasu i zdrowia na wizytę u tego lekarza, liczycie na pomoc to się przeliczycie, możecie jedynie otrzymać szyderczy uśmieszek od Pana doktora i nic nie wartą cyniczną pogadankę- monolog. Niestety ale tacy lekarze psują cały obraz szpitala. Ratownicy medyczni zawsze są na duży +
-
Damian Pajor ★☆☆☆☆
Byliśmy głęboko rozczarowani jakością opieki medycznej, którą otrzymaliśmy w tym szpitalu dla naszej trzyletniej córki. Przywieźliśmy ją tutaj z powodu problemów z kolanem, które uniemożliwiały jej chodzenie. Jednak lekarz, zamiast przeprowadzić odpowiednie badania i zbadać nasze dziecko, od razu odesłał nas do lekarza rodzinnego. Ponadto lekarz rodzinny nie miał już terminów! To absolutnie nieodpowiednie podejście ze strony szpitala. Oczekiwaliśmy, że nasze dziecko zostanie odpowiednio zbadane i że lekarze podejmą wszelkie możliwe środki, aby zidentyfikować przyczynę bólu. Jednak zostaliśmy zignorowani i odtrąceni przez personel medyczny. Jestem zaniepokojony tym, że szpital, który powinien być miejscem specjalizującym się w diagnostyce i leczeniu, odmówił nawet przeprowadzenia podstawowych badań. Nasze dziecko nie otrzymało odpowiedniej opieki i wsparcia, które mu się należały. Dodatkowo, brak empatii i komunikacji ze strony personelu medycznego tylko pogorszył nasze doświadczenie. Nie czuliśmy się wysłuchani ani zrozumiani, a nasze obawy i pytania zostały zbagatelizowane. To nie jest sposób, w jaki powinien być traktowany pacjent, zwłaszcza małe dziecko! DNO!
-
Ann N ★★☆☆☆
Tak się zastanawiam czym się różni SOR od przychodni, w której przyjmuje lekarz pierwszego kontaktu przyjmujący pacjentów z różnymi przypadłościami w czasie świątecznej i nocnej opieki. O ile na SORze większość bez masek i jakichkolwiek podtekstów w tym kierunku to już lekarz przyjmujący pacjentów pietro niżej straszy, ze bez maski nie przyjmie nikogo, że ma kamery, kto się nie dostosuje to może opuścić przychodnie itd... Zastanawia mnie jak ten lekarz żyje i funkcjonuje poza szpitalem skoro w szpitalu obawia się o swoje życie i pacjentów bez masek traktuje jako potencjalne zagrożenie. Rozumiem sezon chorobowy ale czasem mam wrażenie, że niektórzy lekarze popadli w jakiś amok z tymi maseczkami.
-
Zuzanna Nowakowska ★☆☆☆☆
SOR to porażka. W pazdzierniku 2021 nie przyjęli bratowej ze skierowaniem na oddział (końcówka ciąży, nadciśnienie, problemy z przepływami). Pani z SOR kazała wracać do Poznania, skoro ginekolog jest z Poznania. W szpitalu Świętej Rodziny już bratowej nie wypuszczono do porodu- 2 tyg. w szpitalu. Dziś- 3 stycznia Tata z podłączoną chemią- nie zostaje mu udzielona pomoc, ponieważ nie działają systemy. Wstyd drodzy Państwo. A do Pani doktor z SORu może kiedyś dotrze, że karma wraca. Życzę więcej empatii w nowym roku
-
Miłosz Maćkiewicz ★☆☆☆☆
Szpital najgorszy w jakim byłem jak miałem 41,5 golrączki duszności i praktycznnie zerową siłą to oni że nie są organizacją harytatywną lub gdy mój ojciec potrzebował pilnej pomocy medycznej bo nie mógł jeść i prawie pić przez tydzień to żadnej pomocy lub kiedyś jak mnie auto potrąciło to zostałem potraktowany jak najgorszy sort. Ten szpital to isnte wcielenie chamstwa.
-
Tomek Kaczmarek ★★★★★
Trafiłem do szpitala z rana ręki nadająca się do szycia. Zostałem przyjęty bardzo szybko. Pan na recepcji bardzo miły. W kolejnych etapach było równie szybko i sprawnie. Pani chirurg zastosowała bardzo dobrze znieczulenie przez co cały proces szycia był komfortowy i bez polecany. Całość trwała niecała godzinę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szpital Szamotuły?
Szpital Szamotuły znajduje się przy Sukiennicza 13, 64-500 Szamotuły, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szpital Szamotuły?
Można skontaktować się z Szpital Szamotuły pod numerem +48 604 237 352
Jak można dotrzeć do Szpital Szamotuły?
Do Szpital Szamotuły można dotrzeć, korzystając z poniższego linku