Opinie

  1. Aleksandra Reglińska ★★★★★

    Pani doktor Monika Zamojska to świetna specjalistka! Miałam wykonywany bonding oraz leczenie – wszystko przebiegło bezboleśnie, bardzo dokładnie i w miłej atmosferze. Efekt bondingu przerósł moje oczekiwania – zęby wyglądają naturalnie i estetycznie. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, jest delikatna, cierpliwa i widać, że naprawdę zależy jej na komforcie pacjenta. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka dobrego dentysty z profesjonalnym podejściem i estetycznym wyczuciem!

  2. Julia Łyskowska ★☆☆☆☆

    Jedyny plus to komfortowa obsługa i czystość w gabinecie. Zgłosiłam się do Pani doktor z zębem do leczenia, zostalam poinformowana, że jedyną możliwością leczenia jest leczenie kanałowe. Ząb został zatruty, a podczas szukania kanału (którego i tak nie znalazła) Pani doktor rozłupała mi tylną ściankę zęba - co najlepsze, nie zostałam o tym w ogóle poinformowana - dowiedziałam się o tym dopiero u innego dentysty :). Zapłaciłam 550 zł za rozłupanie mi zęba przy zatruciu. Zgłosiłam się ponownie, z bolącym już po dłuższym czasie zębem, gdzie inna Pani doktor poinformowała mnie, że nie opłaca się już robić kanałowego, a ząb najlepiej byłoby wyrwać. Jako osoba, która od lat nie była u dentysty i po prostu się na tym nie zna - zgodziłam się. Policzono mi 100 złotych za „konsultację”, podczas której Pani doktor nawet nie zajrzała do mojej jamy ustnej. Usłyszałam także, że mam ból przeczekać do następnego tygodnia (a był to ból naprawdę mocny), i jedynie „jakby było gorzej zgłosić się na pogotowie”. Nie wyrwałam zęba i zgłosiłam się do innego dentysty, który leczył mi go kilka tygodni i na szczęście udało się go odratować, jednak przez to, że Pani doktor naruszyła ściankę, kawałek zęba odpadł i aby dotrzeć do miejsca odłamania, dentysta musiał mi przeprowadzić chirurgiczny zabieg usuwania dziąsła - a to wszystko w wieku 18 lat, przeszłam naprawdę niewyobrażalną ilość bólu, czeka mnie nadal zdjęcie szwów i dosztukowanie tej wyłamanej ścianki. Pani doktor z Klasztornej po wykonaniu zdjęcia RTG powiedziała mi, że zęby mam w tragicznym stanie, połowa jest do leczenia kanałowego, gdzie u KILKU innych specjalistów usłyszałam, że wcale tak nie jest i zęby są do zwykłego plombowania/leczenia tlenkiem. Moim zdaniem warto jednak wybrać innego stomatologa, szczególnie w wypadku endodoncji :)

  3. Agnieszka G. ★★★★★

    Dziękujemy całemu zespołowi za wspaniałą opiekę nad naszą córką podczas usuwania ósemki. Pan dr Miłosz ma świetne podejście do młodego pacjenta. Cierpliwość i empatia sprawiły, że córka była spokojna. Każdy etap zabiegu dokładnie wyjaśniony, a samo usuwanie ósemki przebiegło sprawnie i bez problemów. Pełen profesjonalizm!

  1. Maciej Ludwikowski ★★★★★

    Naprawdę polecam jeśli ktoś chce mieć dobrze zrobione zęby. Profesjonalne podejście i wyjaśnienia co będzie się działo naprawdę skłania do zaufania.

  2. Ula Treder ★★★★★

    Po przejściach które mnie spotkały kilka lat wcześniej teraz nie mogłam trafić lepiej jak do Pani dr Moniki i Pana dr Miłosza serdecznie polecam personel na wysokim poziomie i pełen profesjonalizmu uprzejmi,mili,dokładni,życzliwi z całą szczerością stwierdzam że z sercem oddają się swojej pracy gorąco polecam i pozdrawiam cały personel

  3. Karolina Zdrojewska ★★★★★

    Już nie raz bywałam na wizytach, ale jestem pod wrażeniem troski i opieki nad pacjentem. Mam trochę nieprzyjemnych sytuacji z dentystami, np z wyrwaniem zęba. Na wizycie wpadłam w panikę, bardzo się bałam tej wizyty. Pan Miłosz jak i Pani Asystentka bardzo profesjonalnie podeszli do mnie, wysłuchali obaw, płaczu i zapewnili, że wszystko będzie dobrze. I tak też było. Napewno będę jeszcze korzystać i jak tylko mogę polecam wszystkim profesjonalistów z tej kliniki!

  1. Aldona Frankowska ★☆☆☆☆

    Jakiś czas temu w tej klinice byłam na wizycie z 2,5 letnim synem. Pierwsza wizyta miała być adaptacyjna ale Pani doktor stwierdziła , że na pierwszej wizycie zrobi synowi fluoryzację zębów, oczywiście syn się wyrywał praktycznie nie dał sobie nic zrobić ale zapłacić trzeba było za wizytę adaptacyjną 120 zł plus 100 zł za fluoryzację ( której tak na prawdę nie udało się zrobić !) . Kolejną wizytę mieliśmy po niespełna dwóch miesiącach , na tej wizycie mieliśmy rozpocząć leczenie ząbków. Podejście Pani doktor tak jak i asystentki do dziecka tragiczne. Pani asystentka zdziwiona i zdenerwowana, że niespełna trzy letni chłopiec nie chce współpracować i się wyrywa. Teoretycznie udało się zrobić jeden ząbek ale Pani doktor znów stwierdziła , że zrobimy fluoryzację bo ostatnio słabo nam to wyszło. Dla mnie wydawało się to oczywiste , że skoro ostatnio nie udało się tego zrobić ale pomimo to musiałam za to zapłacić to Pani doktor tym razem zrobi to w ramach jednej opłaty. Podczas rozliczania się za wizytę w recepcji oczywiście okazało się , że za leczenie zęba muszę zapłacić 180 zł plus 100 zł za fluoryzację ! Uważam to za zwykłe naciąganie pacjentów , Pani doktor nie poinformowała mnie ,że za tą fluoryzację muszę po raz kolejny zapłacić a mało tego byłam dziś na wizycie z synem w innym gabinecie i według opinie innego stomatologa to ząb , który rzekomo miał być już wyleczony jest dalej do leczenia bo nie została z niego usunięta cała próchnica ! Podsumowując nie polecam tej kliniki ! Podejście Pani doktor do dziecka tragiczne i do tego naciąganie na kasę ! Jeden plus dla Pań z recepcji, które były bardzo uprzejme.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nowadent Dental Clinic?

Nowadent Dental Clinic znajduje się przy Klasztorna 2a, 83-300 Kartuzy, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nowadent Dental Clinic?

Można skontaktować się z Nowadent Dental Clinic pod numerem +48 731 269 852

Jak można dotrzeć do Nowadent Dental Clinic?

Do Nowadent Dental Clinic można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements