Opinie

  1. Danuta Mądrzejewska ★★★★★

    Od kilku lat cieszę się pięknym uśmiechem, który jest wynikiem wspólnej pracy p.Pauliny i p.Macieja.Wykonali u mnie wspólnie rzetelną pracę z 6 implantów oraz protetykę.Wizyty kontrolne zawsze w miłej i spokojnej atmosferze.Wnikliwe badanie, profesjonalne i serdeczne podejście do pacjenta budzące zaufanie.Serdecznie dziękuję.

  2. Monika ★★★★★

    Leczenie implantologiczne w Klinice Dr Koberda przebiegło profesjonalnie, komfortowo z pełną troską o pacjenta. Dr Maciej Koberda oraz dr Paulina Bautembach-Koberda wykazali się najwyższym poziomem kompetencji i zaangażowania. Efekt leczenia jest doskonały- serdecznie polecam Klinikę wszystkim poszukującym fachowej i nowoczesnej opieki stomatologicznej w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

  3. Mateusz Krauze ★★★★★

    Wspaniała klinika, którą tworzą cudowni ludzie. U progu wita mnie zawsze uśmiechnięta Pani Bożena :) Dr Maciej z niezwykłą precyzją i delikatnością przygotował mnie do leczenia ortodontycznego usuwając ósemki i wykonując zabieg kortykotomii. Dr Paulina to moja najcudowniejsza Pani Stomatolog, konkretna i bardzo delikatna. Dr Agata sprawiła, że moje zęby są już prawie idealnie proste, wizyty są czystą przyjemnością. Pani Dominika przeprowadza u mnie zabiegi higienizacji, jest niesamowicie precyzyjna i delikatna. Polecam tę klinikę z całego serducha!!! (Jesteście na mnie skazani do końca życia!:))

  1. Aleksandra Ochnio ★☆☆☆☆

    Wybrałam to miejsce z racji na bardzo dobre opinie. Niestety wizyta ortodontyczna, o ile można tak nazwać te dosłownie 5 minut, które spędziłam w gabinecie, to jakiś żart. Przyszłam do kliniki w celu lekkiej korekcji przednich zębów górnych aparatem ortodontycznym, jedynie w celach estetycznych. W tym krótkim czasie zdążyłam się dowiedzieć, że jedyną opcją na „uratowanie” mojego uzębienia to wyrwanie dwóch zdrowych górnych zębów - czwórek, inaczej ortodonta nie podejmuje się współpracy. Nie została zaproponowana mi żadna inna alternatywa leczenia, choć od razu zastrzegłam, że nie zgadzam się na taką opcję. Takie rozwiązanie miało przygotować miejsce na odpowiednie ułożenie zębów, mimo iż żaden z nich nie nachodzi na siebie, jednak później zostało mi przekazane, że po zakończeniu leczenia mogą występować szpary, w efekcie czego możliwa będzie konieczność wypełnienia ich kompozytem :) Kpiną jest według mnie namawianie pacjentów do wyrywania własnych, zdrowych zębów, które przyszli jedynie wyprostować, a braki po nich zastępować kompozytem. Oczywiście, nie jestem lekarzem, ale rozumiem, że z pozoru niewielka wada może wymagać intensywniejszego leczenia, niż mogłoby się wydawać, jednak uważam, że tak inwazyjne metody w tym wypadku to zdecydowana przesada, jak również cena. Płacąc 250 zł za samą rozmowę, oczekiwałam większego zaangażowania i chęci rozwiązania problemu, bo ciężko mi uwierzyć w to, że jest to jedyna opcja. Załączam zdjęcia tego ciężkiego przypadku, gdzie nie pozostało nic innego jak rwać :) Odpowiadając : Niestety nie przypominam sobie, aby zostały mi zaproponowane, aż dwie alternatywne formy leczenia, gdyby tak było, na pewno zdecydowałabym się na którąś z nich. Dodatkowo przed zakończeniem wizyty zadałam pytanie by upewnić się, czy jeżeli nie zgadzam się na ekstrakcję zębów ortodonta nie podejmuje współpracy - odpowiedź była twierdząca. Jeżeli do długości trwania wizyty zaliczymy formalności w recepcji i czas oczekiwania na zaproszenie do gabinetu, to może faktycznie, łącznie wyjdzie 25 minut. A uwaga odnośnie ceny nie wynika z tego, iż nie była mi ona znana, bo zapoznałam się z cennikiem, ale z faktu, że jest ona nieadekwatna do jakości usługi, a proponowany „plan leczenia” o ile można nazwać leczeniem zębów ich usuwanie, po prostu absurdalny.

  2. Emilia Rainko ★★★★★

    Dr. Koberda odczarował moją traumę związaną z usuwaniem zęba. Nastawiałam się na najgorsze a tymczasem zabieg trwał chwilkę i nie czułam bólu. Wszyscy byli bardzo profesjonalni, odpowiadali na pytania i tłumaczyli co będą robić. Gojenie również przebiegło bezproblemowo. ❤️ Jestem przeszczęśliwa ze trafiłam w to miejsce. Decyzje o usunięciu ósemek odwlekałam latami, teraz wiem ze będę tu wracać. Dziękuję!

  3. Przemysław Kiełbasa ★★★★★

    Skorzystałem z usług doktor Koberda i muszę przyznać, że chyba nikt w życiu mnie lepiej nie przyjął. Pełen profesjonalizm, zero bólu, atmosfera przemiła a obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam. Nie biorę innego gabinetu nawet pod uwagę;)

  1. Alan Salwerowicz ★★★★★

    Bardzo profesjonalna i kompetentna załoga. Gabinet jest bardzo ładny i nowoczesny. Osobiście miałem przyjemność być leczonym przez Dr. Macieja Koberda. Podjął się trudnego przypadku zatrzymanej ósemki, której usunięcie przebiegło błyskawicznie i na przekór opinii innych chirurgów, bez utarty czucia w żuchwie. Serdecznie polecam :)

  2. Mirek Ejsmont ★★★★★

    Najlepsza klinika w jakiejkolwiek leczyłem zęby. Dziś był pierwszy raz mojego syna. Dr Paulina jest mistrzem. Zdobyła pełne zaufanie dziecka. Wszystko krok po kroku tłumaczyła. Cały plan leczenia. Dziękujemy bardzo i do zobaczenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dental and medical clinic Dr Koberda?

Dental and medical clinic Dr Koberda znajduje się przy Redłowska 52, Wzgórze Świętego Maksymiliana, 81-450 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dental and medical clinic Dr Koberda?

Można skontaktować się z Dental and medical clinic Dr Koberda pod numerem +48 609 690 425

Jak można dotrzeć do Dental and medical clinic Dr Koberda?

Do Dental and medical clinic Dr Koberda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements