Jestem bardzo zadowolona z pobytu w ośrodku. Lekarze oraz pielęgniarki bardzo mili wręcz przesympatyczni. Pani Doktor która prowadziła leczenie bardzo rzeczowa i wszystko dokładnie objaśnia. Jedzenie w ośrodku bardzo pyszne, jak w prywatnym szpitalu. Jeśli chodzi o pokoje super standard. Czysto , schludnie i na dodatek tv za darmo.
Zdjęcia
Opinie
-
Kat Kas ★★★★★
-
Mariusz Dąbrowski ★★★★★
Jestem pozytywnie zaskoczony. Przemiła obsługa. Pielęgniarki SUPER. Lekarze to wysokiej klasy specjaliści. Wszystko szczegółowo wyjaśnione. O zabiegu informują telefonicznie , więc nie czekasz na korytarzu. Na salach TV za darmo . Pyszne jedzenie. Wystarczy tylko tu być , żeby poczuć się lepiej.
-
dżihadowski akbar ★★★★★
Pobyt w tym szpitalu to całkowite zaprzeczenie polskiej służby zdrowia. Przemiły personel który dba o każdy szczegół żeby pacjent czuł się komfortowo. Dodatkowo czysto i świeżo. Szpital po remoncie wygląda jak nowy. Jedzenie bardzo pyszne. No i najważniejsze to znakomitej klasy lekarze którzy bardzo profesjonalnie podchodzą do pacjenta. Wychodzę za szpitala pod wrażeniem!
-
Patryk L ★★★★★
Placówka bardzo dobra, diagnoza została postawiona bardzo szybko, niesamowita czystość w szpitalu, przemili lekarze i profesjonalni, Panie pielęgniarki, salowe kucharki, Pani sekretarka, wszyscy mili sympatyczni, i bardzo pomocni, jedzenie bardzo dobre, świetny ośrodek jak nie w Polsce.
-
Agnieszka ★★★★★
Moja mama przez 5 dni, szereg badań, rehabilitacja , przemiły personel i lekarze. Profesjonalne podejście .
-
Mirka Baraniak ★★☆☆☆
Nie wykonano mi żadnych badań . Rehabilitacja: krioterapia (5 minut) nie działała jak powinna! Kołowrotki i inne dziecinne zabawy bez sensu!
-
Krystyna Galant ★☆☆☆☆
Polecam Szpital Reumatologiczny w Śremie. Pani dr Zdanowska profesjonalnie i fachowo podeszła do mojego problemu zdrowotnego.Zlecila szereg badań,za które jestem Pani dr wdzięczna. Panie pielęgniarki miłe,uśmiechnięte .Panie salowe stoją na wysokości zadania,wszędzie czysto i przytulnie. Natomiast Panie rehabilitantki PRZEMIłE . Poświeciły mi nawet chwilkę swojego cennego czasu i pokazały dodatkowe ćwiczenia ,które mam wykonywać w domu. Dziękuję.
-
Emilia Tadaszak ★★★★★
Mój pięciodniowy pobyt to szereg badań i rehabilitacji, ustalenie diagnozy. Mili i opiekuńczy lekarze, pielęgniarki oraz cała obsługa szpitala. Dziękuję
-
Ania Eszrych ★★★★★
Polecam lekarze profesjonalnie fachowo podchodzą do twoich problemów zdrowotnych przepływ informacji między nimi i konsultacje zaskoczona dodatkowymi badaniami by szukać przyczyny odpowiedzi. Miłe by zapełnić nam czas pobytu były zlecone zajęcia rehabilitacyjne . Personel pielęgniarek jak i Pan salowych super kobiety uśmiechnięte pomocne. Kuchnia nie było się do czego przyczepić zupa szczawiowa zrobiła mi super dzień. Całe szczęście szybko nie wrócę tam ale będę miło wspominać ten szpital i panią dr Jadwigę Ohme i dr Zagwojskiego.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szpital Reumatologiczny?
Szpital Reumatologiczny znajduje się przy Adama Mickiewicza 95, 63-100 Śrem, Wielkopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Szpital Reumatologiczny?
Do Szpital Reumatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku