Opinie

  1. Julia ★★★★★

    Bardzo dziękuję za całe leczenie. Właśnie zdjęłam aparat ortodontyczny i bardzo polecam. Leczenie przebiegało w przesympatycznej atmosferze. Całe leczenie było dokładnie zaplanowane i przebiegało planowo. Dr Łukasz zawsze odpowiadał na wszystkie moje pytanie dzięki czemu wiedziałam, w którym momencie mojego leczenia się znajduję. Cały zespół był zawsze pomocny. Dziękuję!

  2. Paula Paula ★☆☆☆☆

    W nawiązaniu do Pan odpowiedzi na moją opinię- na pierwszej wizycie wspominał Pan tylko o BONDINGU w planie leczenia. Moje przestrzeń pomiędzy bocznymi zębami po leczeniu jest na tyle duża, że żaden bonding w tej sytuacji nie pomoże. Niestety przez całe leczenie nie wspominal Pan o zmianie planu leczenia. Opinia: Zachęcona pozytywnymi opiniami wybrałam Denta Clinic jako miejsce leczenia ortodontycznego u Pana Łukasza. Niestety z przykrością nie mogę polecić leczenia w tej klinice. Przed i w trakcie leczenia nie poinformowano mnie iż leczenie będzie skutkowało tym, iż powstanie przestrzeń pomiędzy dolnymi i górnymi zębami bocznymi na tyle duża, iż uniemożliwia mi to rozdrabnianie pokarmu oraz ból żuchwy (minęło pół roku od zdjęcia aparatu) Na wizycie reklamacyjnej zaproponowano umówienie wizyt na odbudowanie zębów. Niestety nikt mnie nie poinformował o takiej potrzebie w trakcie leczenia. Po leczeniu zmagam się teraz z dodatkowym bólem, który nie występował przed leczeniem.

  3. Jan Skulka ★☆☆☆☆

    Po leczeniu dowiadujesz się jednak, że musisz zapłacić dodatkowo kilka tysięcy za dodatkowe leczenie wynikające z leczenia ortodontycznego. Brak przepływu informacji w kluczowych kwestiach. Po założeniu łańcuszka dowiadujesz się (po fakcie), że gumki trzeba ściągnąć w ciągu 4 dni, nie pytajac nawet czy jesteś w tym czasie w Trójmieście na miejscu, czyli rano zakładają łańcuszek, a wieczorem ze względu na brak terminów udajesz się na wizytę usunięcia łańcuszka.

  1. Monika Dzwonkowska ★☆☆☆☆

    Byłam bardzo zadowolona z leczenia do momentu, gdy poinformowano mnie o zdjęciu aparatu, mimo że między zębami wciąż była duża luka po usuniętym wcześniej zębie. Zdziwiona zapytałam o to i usłyszałam, że taki był cel leczenia, o czym nigdy wcześniej mnie nie poinformowano. Lekarz twierdził, że mówił o tym, gdy wspomniał jedynie o „zrobieniu więcej miejsca” w trakcie kontroli na fotelu, co zdecydowanie nie było uzgodnieniem zmiany planu leczenia. W efekcie powstała luka generująca dodatkowe koszty po zdjęciu aparatu. Zaproponowano mi dwa rozwiązania: przedłużenie leczenia o co najmniej pół roku na mój koszt, by zamknąć przestrzeń (z gorszym efektem estetycznym), lub wstawienie implantu przez chirurga w tej samej klinice. Zgodziłam się na implant, jednak po zdjęciu RTG okazało się, że przestrzeń jest zbyt mała, by go wstawić. Ostatecznie dr Łukasz pozostawił mnie z dużą luką w uzębieniu, której nie da się uzupełnić, twierdząc nieprawdziwie, że wszystko było konsultowane. Na bardzo dobrą opinię za to zasługują wszystkie Panie higienistki w tej klinice - profesjonalne, delikatne, przemiłe i efekt higienizacji zawsze był bardzo dobry a cały zabieg bezbolesny. Jako, że klinika zarówno przy leczeniu jak i po wystawieniu opinii postanowiła posługiwać się nieprawdą pozwolę sobie edytować moją opinię aby nie było niejasności. Oczywiście że uwagi co do leczenia były zgłoszone wcześniej - na co lekarz ortodonta postanowił wmawiać mi, że najwyraźniej nie zrozumiałam tego co do mnie mówił. Państwa próba kontaktu ze mną zaraz po wystawieniu opinii pozostała bez odpowiedzi, ponieważ nie pozwolę sobie wmawiać mi mojej winy w rozumieniu słów lekarza - jak to było przy próbie wyjaśnienia sytuacji w trakcie leczenia. Przygotowanie miejsca w łuku zębowym nie było omówione z pacjentem - Pan doktor Bogusławski jak sam przyznał podczas mojej próby wyjaśnienia sytuacji, w trakcie leczenia zauważył taką możliwość i postanowił ze leczenie zostanie przeprowadzone w ten sposób - co nigdy wcześniej nie zostało ze mną omówione. Nie zdecydowałam się również na wykonanie tzw. dowieszki, ponieważ taka możliwość nie została mi nawet przez Państwa lekarzy zaproponowana - tak jak wspominałam, Państwa chirurg poinformował mnie że przygotowane miejsce jest zbyt małe na jakiekolwiek uzupełnienie co zostało potwierdzone również przez lekarza z innej kliniki. Sytuacja bardzo źle wpłynęła na moje zdrowie psychiczne, stąd opinia pojawia się po tak długim czasie od zakończenia leczenia, jest ona pokierowana jedynie tym aby przestrzec innych pacjentów przed takimi sytuacjami przy leczeniu ortodontycznym w tej klinice.

  2. Agnieszka Krzyszczak ★★★★★

    Szczerze polecam DentaClinic. Zabieg higienizacji i wybielania przeprowadzony bardzo profesjonalnie i, co najważniejsze, bezboleśnie! W porównaniu z wieloma innymi gabinetami stomatologicznymi, DentaClinic zdecydowanie wyróżnia się wysokim standardem wykonywanych usług oraz niesamowitym podejściem do pacjentów. Szczególnie polecam Panią Agatę. Wizyty odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Pacjent jest zawsze bardzo dobrze poinformowany o dostępnych opcjach, personel z ogromną cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania. Jeśli ktoś kiedykolwiek bał się wizyt stomatologicznych, po wizycie w DentaClinic na pewno zmieni zdanie.

  3. Jakub Grabowski ★★★★★

    Przed chwilą wróciłem z pierwszej wizyty u Pana dr ortodonty Łukasza Bogusławskiego. W Jego gabinecie spotkałem się z profesjonalną analizą dotyczącą wyboru odpowiedniego dla mnie aparatu ortodontycznego. Bardzo pozytywne wrażenie sprawiła na mnie również wyjątkowa cierpliwość i wyrozumiałość, z jaką potraktował mnie zarówno Pan dr Bogusławski, jak również cały współpracujący z nim personel. W tak przyjaznej atmosferze szybko minął stres, który zawsze odczuwałem podczas wizyt u lekarzy stomatologów i jestem przekonany, że trafiłem do naprawdę dobrego lekarza ortodonty. Jako pacjent, który zawsze omijał szerokim łukiem gabinety stomatologiczne muszę przyznać, że gabinet Pana dr Bogusławskiego na pewno będę chętnie odwiedzał i szczerze polecam go wszystkim wymagającym leczenia ortodontycznego.

  1. Monika Żukowska ★☆☆☆☆

    Pani recepcjonistka jest tak zajęta wesołym plotkowaniem przez telefon, że nie jest w stanie nawet powiedzieć „dzień dobry” klientowi wchodzącemu do kliniki. Poczekałam kilka chwil i wyszłam. Polecam zmienić recepcjonistkę, ta chyba nie umie wykonywać swojej pracy. Edit: odpowiedź kliniki jest śmieszna. Pani recepcjonisktka nie rozmawiała ze mną, tylko przez telefon. Nie była to rozmowa z klientem, tylko plotki. Mi nie powiedziała nawet „dzień dobry”. Jeśli jesteście dumni z takiego zachowania pracowników, to pozostaje mi tylko załamać ręce. P.S. Byłam Waszą stałą klientką, ale niestety już nie wrócę.

  2. Justyna Czubata ★☆☆☆☆

    Ostrzegam przed tą kliniką, a w szczególności przed doktor Mileną Szkiler. Moje jedynki wyglądają zdecydowanie gorzej niż przed leczeniem. Przede wszystkim po wizycie struktura moich zębów była szorsta i zdecydowanie inna od pozostałych, co było widoczne gołym okiem. Oprócz tego po spożyciu posiłku moje zęby zafarbowały! Co więcej, kolor wypełnienia jest absolutnie niedopasowany do koloru moich zębów co wygląda tragicznie. Dodatkowo Pani doktor zostawiła mi małą dziurkę pomiędzy, co wygląda jakbym miała tam resztki jedzenia. Zapłaciłam za zniszczenie moich zębów. Proszę zastanowić się 5 razy przed umówieniem tam wizyty. Pani doktor Milena Szkiler jest niekompetentna, mało empatyczna, a na większość pytania odpowida - nie wiem. Jeżeli chcecie zmarnować swoje zęby, czas i pieniądze, to jest to idealna możliwośc. Zaktualizowana wersja: Zgadza się, moje jedynki zostały naprawione przez doktora Grzegorza Iwanka, który sam przyznał, że moje obiekcje były właściwe i że coś ewidentnie poszło nie tak w trakcie leczenia u doktor Mileny Szkiler. Myślę jednak, że ktokolwiek by spojrzał na moje zęby po pierwszym leczeniu, przyznałby to samo. Po tym incydencie zgłosiłam się do Państwa osobiście, wyjaśniając wszystkie swoje wątpliwości i jedyne co otrzymał, to bardzo niemiłą rozmowę z Panią Doktor Mileną, której komentarze były absolutnie niezwykłe. Odesłano mnie po tej wizycie do domu, nie proponując żadnego rozwiązania. Proszę mi wierzyć na słowo, że opuściłam Państwa gabinet załamana. Magiczna propozycja pojawiła się po umieszczeniu powyższej opinii. Jest to absolutnie zadziwiające, że aby Państwo naprawili mi to, co zostało wcześniej zrobione, musiałam wystawić negatywną opinię na google. Powoływanie się w tym przypadku na "chemię" między dentystą a pacjentem jest zabawne, ponieważ nie widzę w tym przypadku związku pomiędzy relacją, którą z Panią doktorą miałam, a popełnionym błędem. Pani Doktor wydawała mi się bardzo sympatyczną i profesjonalną w swoim zawodzie osobą. Swoje zdanie zmieniłam po tym, jak moje jedynki zafarbowały oraz po późniejszej rozmowie, którą wyżej przytoczyłam. Chciałabym również podkreślić, że moje obiekcje kierowane są jedynie w stronę doktor Mileny Szkiler, u której leczenie zdecydowanie odradzam wszystkim, którzy to rozważają. Dziękuję dr Iwankowi, który naprawił błąd dr Szkiler. Zdecydowanie jest on osobą godną zaufania, którą mogę polecić. Dziękuję za pozdrowienia i również życzę wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że w Państwa klinicie nie wydarzy się ponownie to, co mnie spotkało i że również wyciągnęli Państwo wnioski. Polecam proponować rozwiązania i pomoc pacjentom w gabinecie, zwłaszcza kiedy samodzielnie się do Państwa zgłaszają, zamiast odsyłać ich do domu bez rozwiązania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji?

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji znajduje się przy Beniowskiego 1, 80-382 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji?

Można skontaktować się z DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji pod numerem +48 500 443 434

Jak można dotrzeć do DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji?

Do DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements