Opinie

  1. Sylwia Zalewska ★★★★★

    Pani doktor Monika- olbrzymia wiedza, cierpliwość, doświadczenie i perfekcyjne podejście do klienta/czlowieka. Chce szczerze i normalnie pomóc a nie tylko kolejny klient i tysiąc złotych u niego mniej w portfelu. Bardzo polecam.

  2. Tomasz Posiadała (AxeL) ★★★★★

    Trafiłem do Pani doktor po kilkuletniej batalii z puchnącym znikąd dziąsłem. Mój poprzedni stomatolog mimo zdjęcia RTG, nie widział, żadnych problemów i powiedział, żeby się tym nie przejmować. Pani doktor Pietruszka znalazła realną przyczynę problemu i w kilku sesjach wyleczyła moje niedoleczone kanały (przyczyna problemu). Nigdy dotąd nie miałem do czynienia z tak profesjonalną i dokładną opieką stomatologiczną. Od pół roku nie mam już żadnych wcześniejszych objawów. Dodam jeszcze, że pani doktor Pietruszka jest przesympatyczną osobą, mającą szeroką wiedze na temat zdrowego trybu życia i z chęcią dzieli się tą wiedzą z pacjentami. Gorąco polecam.

  3. Alina Borzyszkowska ★★★★★

    Pani doktor to najlepsza stomatolog, u której miałam przyjemność być. Ogromny profesjonalizm, spokój i empatia sprawiają, że wizyta przebiega bez stresu. Wszystko dokładnie tłumaczy i dba o komfort pacjenta. Zdecydowanie polecam!

  1. Amy Li ★★★★★

    Świetny gabinet, uczciwe podejście do pacjenta i zero stresu. Pani Doktor bardzo konkretna, a przy tym cierpliwa i spokojna. Wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Po raz pierwszy od dawna czuję, że moje zęby są naprawdę dobrze zadbane.

  2. Alfred Formela ★★★★★

    Clident to najlepszy gabinet, w jakim byłem. Pani Doktor rzeczowa, konkretny, ale jednocześnie bardzo uprzejma. Każdy etap leczenia był dokładnie omawiany, bez zaskoczeń. Sprzęt nowoczesny, a usługa na najwyższym poziomie. Bez bólu, bez stresu – polecam każdemu facetowi, który boi się dentysty.

  3. Paulina Grycz ★★★★★

    Bardzo sympatyczna pani stomatolog, dokładnie tłumaczy w czym jest problem i jakie będzie leczenie. Ja jako osoba, która panicznie boi się dentysty pierwszy raz w życiu po chwili siedziałam już na fotelu na luzie, wiedząc że jestem w dobrych rękach:) Serdecznie polecam!

  1. Tomasz Kamiński ★★★★★

    Profesjonalne podejście, wszystko fachowo wyjaśnione i do tego konkurencyjne ceny. Byłem na kilku wizytach i na pewno w razie jakichkolwiek problemów w przyszłości to będzie miejsce w które się udam. Byłem u kilku stomatologów w Gdańsku i z tego gabinetu jestem zdecydowanie najbardziej zadowolony. Kanałowe robione na kilka wizyt, jeżeli miałem potrzebę zmiany terminu to nie było problemu, jeżeli miałem jakiekolwiek pytania to wszystko było mi wytłumaczone w przystępny sposób, jasne i przydatne instrukcje i porady. Szczerze polecam

  2. tkerim tkerim ★☆☆☆☆

    Robiony zaledwie parę miesięcy wcześniej ząb najpierw się ukruszył, zadzwoniłem żeby się umówić na reklamację. Niestety pani była na dłuższym urlopie do czego ma pełne prawo. Po 3 dniach ząb pękł całkowicie, przez co zmuszony byłem umówić się do innego stomatologa na odbudowę i poniosłem niepotrzebne dodatkowe koszta.

  3. Damian Lachowicz ★★★★★

    Polecam !!! Miła atmosfera, zaangażowanie Pani Doktor, jasne wyjaśnienia. Bardzo się cieszę, że trafiłem na takiego dentystę. Jeśli szukasz bardzo dobrego dentysty - tylko Pani Monika !

  1. Ewa Dzikiewicz ★★★★★

    Szczerze polecam gabinet Clident! Miła obsługa i profesjonalne leczenie. Pani Monika zawsze cierpliwie odpowiada córce na wszystkie pytania i ma pełne zaufanie, że nie będzie bolało :) polecam wszystkim, którzy mają kłopot z małymi ząbkami jak i dużymi zębami! DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dentysta Przymorze - Clident?

Dentysta Przymorze - Clident znajduje się przy Kołobrzeska 63F, 80-397 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dentysta Przymorze - Clident?

Można skontaktować się z Dentysta Przymorze - Clident pod numerem +48 602 199 396

Jak można dotrzeć do Dentysta Przymorze - Clident?

Do Dentysta Przymorze - Clident można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements