Od lat wykonuje tutaj higienizację zębów jak i leczenie stomatologiczne. Panie są bardzo profesjonalne i miłe. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna Joanna ★★★★★
-
Lera lera ★★★★★
Z czystym sumieniem polecam. Wszystko świetnie zaplanowane i dostosowane do pacjenta.Wszystkie zabiegi wytłumaczone po co , na co i dlaczego tak, a nie inaczej. Zabiegi bezbolesne i bezstresowe. Wyrwanie ósemek to jak zabieg w SPA! Szczerze polecam, zero bólu, zero stresu..
-
Martyna Urbańska ★★★★★
Jestem pacjentką kliniki od początku jej istnienia. Pamiętam, że szukając najlepszego ortodonty w Trójmieście, skierowano mnie, w dwóch różnych miejscach, do dr Marty Kuropatnickiej. :) Doktor Martę cechuje ogromny profesjonalizm i wiedza. Na każde, często trudne, pytanie zawsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź, popartą wiedzą medyczną i doświadczeniem. Doktor zawsze jest przygotowana i dokładnie pamięta o czym rozmawiałyśmy na poprzedniej wizycie, nawet jeśli chodzi o preferencje dotyczące koloru gumeczek w aparacie ;). Widać, że pacjenci są traktowani bardzo indywidualnie. Z całego serca mogę również polecić dr Justynę Łatkowską, miałam usuwane trzy, zatrzymane ósemki, dłutowaną siódemkę oraz wszczepiany implant ortodontyczny, wszystkie zabiegi były bezbolesne a rany goiły się prawidłowo. Nie mogę pominąć pani Marceliny Błaszczak, jeśli higienizacja to tylko u niej :). Zabieg jest wykonywany zdecydowanie dłużej niż w innych gabinetach, ale to tylko dlatego, że pani Marcelina jest bardzo dokładna i nie wypuści was z najmniejszym przebarwieniem na zębach :). Wykonywałam zabiegi higienizacji w różnych miejscach, w Gdańsku, ale nie mają żadnego porównania, z tym, wykonanym przez Panią Marcelinę. Zęby wyglądają dosłownie jak po wybielaniu. Podsumowując, moim zdaniem nie ma lepszej kliniki ortodontyczno-stomatologicznej w Gdańsku.
-
Agata Kucińska ★★★★★
Usuwałam już drugą ósemkę u dr Justyny i jestem zachwycona. Zabieg wykonany szybko i profesjonalnie, Pani Doktor była niesamowicie empatyczna. Wszystko dokładnie wyjaśniła i dała poczucie bezpieczeństwo, podobnie jak Pani asystentka Ada, która sprawiła, że czułam się bardzo komfortowo. Panie na recepcji również były przemiłe i pomocne. Polecam każdemu z całego serca, Smart Smile to miejsce gdzie pacjent może poczuć się maksymalnie zaopiekowany!
-
Sara Domosławska ★★★★★
Z całego serca polecam każdemu klinikę Smart Smile. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Z przyjemnością wraca się do Państwa na kolejną wizytę! :)
-
Luiza Pełechaty ★★★★★
Bardzo polecam, super przyjazne miejsce, świetni lekarze i atmosfera, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, który umiera ze strachu i boi się bólu. Po raz pierwszy robiłam higienizację bez znieczulenia, pani Higienistka była bardzo delikatna i zabieg był w 100% bezbolesny. Jestem zachwycona leczeniem i efektem końcowym mojego uśmiechu z całego serca polecam to miejsce.
-
Paulina Ludian ★★★★★
Mogę z czystym sumieniem polecić Smart Smile! Nikt wcześniej nie zajął się w taki profesjonalny sposób moim uzębieniem - zarówno od strony ortodontycznej, jak i stomatologii zachowawczej. Bardzo się cieszę, że natrafiłam na ten gabinet:)
-
Paweł Sulek ★★★★★
Bardzo polecam doktor Martę jak i jak doktor Justynę z nimi miałem przyjemność leczenia. Reszta pracowników również bardzo miła i uprzejma. Wszystko miło szybko i profesjonalnie. :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Smart Smile - Dentysta, Ortodonta?
Smart Smile - Dentysta, Ortodonta znajduje się przy 80-747 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Smart Smile - Dentysta, Ortodonta?
Można skontaktować się z Smart Smile - Dentysta, Ortodonta pod numerem +48 575 783 775
Jak można dotrzeć do Smart Smile - Dentysta, Ortodonta?
Do Smart Smile - Dentysta, Ortodonta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku