Opinie

  1. Natalia Grabowska ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka... ale tylko dla ,,bab 'które są w rejestracji do poradni... tak to są BABY które czekają tylko do emerytury... dziś gwiazda w czarnych krótkich włosach,,,żarła"bezczelnie ciasto... aż się prawie zadławiła jak mówił,że mam poczekać..za to druga gwiazda która łaskawie raczyła przyjść i zarejestrować,memlała jeszcze ciasto. nie potrafiła odczytać daty urodzenia z PESELu który podawałam jak rejestrowałam telefonicznie córkę. drogie panie czasy komuny się skończyły,a wy jesteście w pracy...a nie na wiecznej kawie..za to wizyta u samego ortopedy rewelacyjnie.. lekarz pomocny, kompetentny...

  2. Małgorzata ★★★★★

    Chciałabym najserdeczniej podziękować WSZYSTKIM Pracownikom Oddziału Udarowego w Koninie za leczenie,opiekę i atmosferę jaką tworzą na Oddziale. Moja mama podczas prawie dwutygodniowego pobytu w szpitalu była cudownie zaopiekowana,spotkała się z godną najwyższej pochwały empatią i wsparciem Lekarzy, Pań Pielęgniarek i Opiekunek. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi Sobczyńskiemu . Serdecznie Państwa pozdrawiam i kłaniam się- Małgorzata Jakubowska córka pacjentki Haliny Koczan

  3. Michał K. ★★★★★

    Pragnę z głębi serca podziękować całemu Personelowi Oddziału Geriatrii w Koninie za okazaną mi życzliwość, troskę i profesjonalną opiekę podczas mojego pobytu w szpitalu. Dziękuję za cierpliwość, za ciepłe słowa, uśmiech i gotowość do pomocy, które dodawały mi sił i otuchy. Państwa zaangażowanie, empatia i serdeczność sprawiły, że czułem się bezpiecznie i zrozumiany. Jestem ogromnie wdzięczny za Państwa wsparcie oraz za to, że mimo trudów codziennej pracy potrafią Państwo okazywać tyle serca swoim pacjentom. Z wyrazami szacunku i wdzięczności, pacjent Gabriel.

  1. Małgorzata Owczarek ★★★★★

    Byłam pacjentką oddziału ginekologii. Miałam zabieg laparotomii. Składam ogromne podziękowania lek. Ninie Piwonskiej , lek. Romanowi Kowalewskiemu , calemu zespolowi anestezjologicznemu pod opieka lek. Tadeusza Malasa, każdemu z lekarzy dyżurujących, przecudownych i cierpliwych położnych, pan dbających o czystość. Oddział wymaga remontu, ale atmosfera, dbałość o pacjentkę jest taķ ważna, ze wiele tych niedoskonałości ginie w cierpliwości, opiece i profesjonalizmie . Doceniam kazda z osób, którą spotkałam w tym oddziale. I składam ogromne podziękowania za opiekę, cierpliwość i empatię

  2. Lila B ★★★★☆

    Rodzilam w szpitalu w listopadzie zeszłego roku, cały personel jak dla mnie cudowny! Panie Położne bardzo miłe, uprzejme i pomocne, dzięki nim bardzo dobrze wspominam cały poród. Główną położna była Pani Joanna Brzezińska (reszty Pań niestety nazwisk nie pamiętam, ale były również świetne! Zespół z 11.11) Ale również dzięki lekarzom (Dr Zawierucha i Dr Różański). Wcześniej przy skurczach przepowiadajacych poznałam Panią Położna Wiesie Parus, która jest najcieplejsza osoba jaka poznałam w jakimkolwiek szpitalu. Na oddziale również bardzo miłe i pomocne Panie Położne, wraz z Paniami Salowymi, które były uprzejme i chętne do pomocy. Jeden wielki minus za to, że oddział jest stary, zimny, po prostu brzydki :( i tu powinny być włożone środy w jego wyremontowanie, bo Zespół jest ŚWIETNY!! ❤

  3. Daria Sękowska (Klusi) ★☆☆☆☆

    Izba przyjęć to jakaś komedia ... Na weekend jeden lekarz dla dzieci. Dzieci w wieku od 3 tygodni w wzwyż, w jednej wylęgarni zarazków. Rodzice niemowlaków nie mogą liczyć na wejście w pierwszej kolejności, bo są tam dzieci starsze, które też potrzebują pomocy ... Jedno wielkie zamieszanie, rodzice, matki, kobiety, które "skaczą" na siebie bo każda chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Czy nie można tego jakoś rozdzielić, wezwać dodatkowego lekarza ??

  1. Malutka TV ★☆☆☆☆

    Bardzo chamski nie miły personel. Pracują tu chyba za karę. Lekarze z łaska pomagają krzyczą wyzywają ubliżają pacjentą Moja 6 córeczka złamała rączkę czekaliśmy od ok 15:20 a wyszliśmy o około 23. Radzę omijać ten szpital!

  2. Marta Różalska ★☆☆☆☆

    Zawozisz babcię, ktora sama je, sama chodzi do toalety, sama wstaje i kładzie się do łóżka. Mają zrobić tomograf bo upadła i uderzyła się w głowę. Po 3 dniach babcia ma założony cewnik i pampersa, bo nie chce się personelowi oddziału neurologicznego opiekować starsza osobą szczególnie w nocy. Babcia jest przywiazywana do łóżka w nocy zeby nie trzeba było jej pilnować. Babcia jest słaba jak nigdy wcześniej bo nie jest odpowiednio karmiona i nawadniana. Podsumowując szpital skazuje babcię na śmierć. Zabierajcie swoich bliskich do domu jesli są tam tylko na badaniach bo ich stan się nie poprawi tylko pogorszy gwałtownie przez zaniedbania i celowe działania personelu. Za to powinien być sąd.

  3. Patrycja Majewska ★★★★★

    Byłam na oddziale dziecięcym z synkiem jeden dzień ale nie można narzekać, pani doktor miła pomocna i ma bardzo dobre podejście do dzieci , moje dziecko wogule się nie bało a nawet uśmiechał się do pani doktor , panie pielęgniarki bardzo pomocne , miłe , dostałam nawet dodatkowo fotel rozkładany bo miałam zamiar przespać całą noc na krzesełku a pani pielęgniarka mi przyniosła fotel rozkładany. Jestem bardzo zadowolona z pobytu . Jedyny minus szpitala to to że nie mają cateringu obiadowego dla mamy w innych szpitalch można było sobie zamówić i przywieźli a tutaj trzeba działać i szukać na własną rękę . Albo więc brać jedzenie albo szukać restauracji która przywozi na miejsce .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szpital?

Szpital znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 62-500 Konin, Wielkopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Szpital?

Do Szpital można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements