Opinie

  1. Monika S. ★★☆☆☆

    Ubezpieczałam nieruchomość z cesją na bank. Płatność za polisę była w pełni gotówką.. niestety, na polisie, która powinna być z cesją na bank zamiast płatność gotówką agent ubezpieczeniowy zaznaczył płatność przelewem. Przez błąd agenta, ubezpieczyciel wysyłał do mnie wezwania do zapłaty, strasząc mnie windykacją i narażając na niepotrzebny stres - przez windykację i obawę czy bank nie podwyższy mi marży kredytu. Oczywiście, mogłam się sama zorientować, że jest błąd w polisie oraz, że nie mam paragonu, niestety nie spojrzałam na tą kwestię. Niemniej jednak, idąc do tej placówki oczekiwałam, że wybiorę odpowiedni dla mnie wariant, zapłacę za polisę i będzie po temacie. Kontaktując się z placówką Pan, który robił mi polisę był nieobecny. Sprawę szybko załatwił jego wspólnik oddając mi pieniądze, żebym opłaciła polisę. Daje 2 gwiazdki za to, że po kontakcie z placówką Pan wspólnik szybko zareagował na problem. Rozumiem, że błędy się zdarzają, ale myślałam, że Pan, który robił mi polisę jak powróci z urlopu skontaktuje się ze mną (chociażby z informacją czy są jakieś naliczone odsetki z tej niedopłaty), niestety tego nie zrobił. Dlatego dodaję niniejszą opinię. Niestety, nie skorzystam ponownie z usług tej placówki.

  2. Murarz 1990 ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce, mega szybko koledzy ogarniają odbiór i nadawanie Orlen Paczek. Polecam z czystym sumieniem :)

  3. Ka Kofeina ★★★★★

    Najlepsza firma w mieście! Szybko, sprawnie, miło, a przede wszystkim rozwiązanie zawsze idealnie dopasowane do potrzeb :) Polecam!

  1. Tomasz Komorowski ★★★★★

    Dzisiaj miałem okazję kolejny raz skorzystać z usług firmy SEKA. Oferta przedstawiona bez owijania w bawełnę i konkretnie, które towarzystwo sprawdzi się lepiej, która oferta czym się różni. To lubię. A oferta jak zawsze konkurencyjna. Polecam

  2. Karolina Burczyńska ★★★★★

    Od lat moja współpraca z firmą układa się wzorowo,profesjonalnie zawsze z najlepszą ofertą na rynku co mnie najbardziej cieszy to nie ja pilnuje terminu zakończenia umowy tylko przedstawiciele :) Życzę sobie i państwu, którzy jeszcze się nie zdecydowali na firmę Seka tak pozytywnych doświadczeń.

  3. Paulina Langer ★★★★★

    Niezwykle profesjonalna firma. Pan Piotr ma olbrzymią wiedzę, potrafi znaleźć doskonałe oferty które oprócz świetnych pakietów mają również bardzo dobre ceny. Wysoka kultura osobistą to wizytówka Pana Piotra. Korzystam z usług firmy Seka od wielu lat i z pełną świadomością POLECAM!

  1. Wojciech Miernik ★★★★★

    Bardzo profosjonalne i rzetelne podejście do klienta. Seka zawsze przedstawia bardziej atrakcyjne oferty ubezpieczeń niż inne firmy ubezpieczeniowe. Bardzo dużo moich znajomych przeszło do SEKI i również są zadowoleni. Polecam!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SEKA Finanse i Ubezpieczenia?

SEKA Finanse i Ubezpieczenia znajduje się przy Jabłoniowa 29A, 80-175 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SEKA Finanse i Ubezpieczenia?

Można skontaktować się z SEKA Finanse i Ubezpieczenia pod numerem +48 511 357 377

Jak można dotrzeć do SEKA Finanse i Ubezpieczenia?

Do SEKA Finanse i Ubezpieczenia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements