Dno i 5 metrów mułu. Pacjent Volvo S60 2.4 D5. Pojechałem do tego warsztatu prawie 100 km, bo Panowie mają VIDE do komputera a problemy miałem dwa: palące się kontrolki ABS/ASR oraz vebasto. Za naprawę zapłaciłem sporo, bo chociaż serwis nieautoryzowany, to panowie stwierdzili, że używają tylko oryginalnych części. W pierwszej awarii wymienili czujnik skrętu - oczywiście nie pomogło, kontrolki dalej się paliły. Pierwszy lepszy mechanik po podpięciu do zwykłego komputera powiedział, że wiązka uszkodzona dająca sygnał do prawego tylnego koła. Znalazł przetarcie i zrobione, sygnał jest. Vebasto też nie działa - normalnie na zapalać się już przy 5 st. C - temperatury były już poniżej zera a Vebasto stoi. Jak to ma być serwis volvo, to volviacy omijajcie go szerokim łukiem.
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Reszka ★☆☆☆☆
-
Dorota Górska ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam ten warsztat. Oddałam auto z nadzieją na profesjonalną pomoc, a spotkało mnie ogromne rozczarowanie. Brak rzetelnej diagnozy, brak komunikacji, a do tego niekompetencja, która mogła mnie sporo kosztować. Auto wróciło z tą samą usterką, a na dokładkę pojawiły się nowe problemy. Czułam się totalnie zlekceważona – zero konkretów, za to dużo obietnic bez pokrycia. Za usługę zapłaciłam jak za coś profesjonalnego, a efekt był gorszy niż przed naprawą. Z takim podejściem do klienta i auta nie powinno się prowadzić żadnego warsztatu. Odradzam każdemu, kto liczy na uczciwą i fachową obsługę.
-
Domino Domino ★★★★★
Panowie nie robią problemu jak masz własne części, co dla mnie jest dużym plusem. Osobiście jestem zadowolony z wykonanej pracy , czasu pracy i terminu(z dnia na dzień)
-
Sebastian ★☆☆☆☆
Ludzki dramat, a nie "serwis". Panowie mogą co najwyżej w cinquecento wymienić wycieraczki. Brak profesjonalizmu i totalny brak szacunku do czasu klienta.
-
Boguslaw Langowski ★☆☆☆☆
Serdecznie panów nie polecam!!!. Pojechałem z kontrolką check engine, więc standard w sumie. Pan podpiął komputer i stwierdził że uszkodzony jest zawór EGR. Koszty naprawy wycenił na ok 500 zł w przypadku gdy da się go wyczyścić ( spoko ) lub 7000 ( sic ! ) przy wymianie na nowy... Byłem potem u trzech mechaników i nikt nie wykrył awarii EGR.. Mało tego .. Regenerowany zawór z gwarancją roczną bez limitu km kosztuje ok 1100 zł, a nowy 2300 . Więc nawet gdyby był uszkodzony, to cena u panów wydaje się wzięta z kosmosu Koniec końców Awarii uległ czujnik różnicy ciśnień DPF oraz czujnik sadzy. Oba zostały wymienione za ułamek kwoty którą panowie chcieli za nieistniejącą awarię Z przykrością powtarzam -nie polecam
-
Wojciech Jaroszuk ★★★★★
Profesjonalny serwis, dobre podejście do klienta. Szybkie znalezienie przyczyny z dokładnym wyjaśnieniem problemu i naprawa tego samego dnia.
-
Hania Orszulak ★★★★★
Bardzo polecam ten warsztat, zawsze trafna diagnoza, rzeczowe podejście, profesjonalizm. Regularnie naprawiam tu auto i jeszcze nigdy się nie zawiodłam
-
karol kasprzycki ★☆☆☆☆
Nie Polecam!!!!! nikomu oszustów i złodziejstwo ,warsztat bedzie na pewno podany do weryyfikacji Służbom.pozdrawiam
-
Magdalena Kobiela ★☆☆☆☆
W samochodzie nie składało się lusterko i nie działał jeden czujnik parkowania. Lusterko przestało działać po 2 tygodniach, a czujnik to prawdziwy HIT. Przyjeżdżam, mówię Panu Wojtkowi, że nie działa ten konkretny czujnik parkowania i został wymieniony, ALE NIE TEN! Uszkodzony dalej był na swoim miejscu, a wymieniony został działający na nowy. Pytam się po co??? Oczywiście jak Pan Wojtek został o tym poinformowany to powiedział, że może wymienić go za 350 zł. Pieniądze i czas stracony. NIE POLECAM PANA WOJTKA!!!!
-
Gregor Wi ★★★★★
Moje XC60 dopadła usterka wentylatora kabinowego - brak nawiewów w aucie na szyby jesienią? NIE POLECAM.!! Reakcja szybka i fachowa. Panowie z ogromną wiedzą i dużą sprawnością. Cena usługi bardzo uczciwa i wskazanie zużytych części. Ja jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam. Autko sprawne i w środku znów wieje!! Dziękuję Panowie i oby nie trzeba było ale jak coś to wrócę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Volvo - nieautoryzowany Serwis?
Volvo - nieautoryzowany Serwis znajduje się przy Gdańska 2, 83-000 Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Volvo - nieautoryzowany Serwis?
Można skontaktować się z Volvo - nieautoryzowany Serwis pod numerem +48 608 146 246
Jak można dotrzeć do Volvo - nieautoryzowany Serwis?
Do Volvo - nieautoryzowany Serwis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku