Jak zwykle zamówienie na wynos sie nie zgadało jak przychodzę i cos zamawiam nie mam ochoty za każdym razem sprawdzać czy zamówienie sie zgadza. Jak zwykle brakowało dwóch pozycji ktore dopiero zobaczyłam w domu że nie ma. Rozumiem że kazdy może sie pomylić ale w 90% zdążają sie pomyłki i zawsze wychodze na minus
Zdjęcia
Opinie
-
Wioleta Loniewska ★☆☆☆☆
-
kolo1711 ★☆☆☆☆
To niedorzeczne!! Po raz kolejny w historii moich zamówień w tej restauracji zawsze jakieś pomyłki, zawsze wysyłam opinie a nadal nic nie zostało zmienione, jedyne co sie zmieniło to uprzejmość pracowników, reszta dalej to dno najlepsze ze każde moje zamówienie to albo czegoś brak, albo inne rzeczy niz zamówiłem... Trzeba was sprawdzać na każdym kroku bo inaczej można dostać normlane mleko do kawy zamiast bez laktozy albo cole zamiast limptona ZALOSNE!
-
Wiktoria Formela ★☆☆☆☆
Płacąc tyle za lody wypadałoby dać chociaż odpowiednią ilość a nie lodów tyle co kot napłakał(mniej niż pół kubeczka)To już nie pierwszy raz.Nie polecam
-
M. Tomas ★★☆☆☆
McFlurry- za co zapłaciłam a co otrzymałam. Na zdjęciu są lody jeszcze przed spróbowaniem. McFlurry Lion to został wydany jakby ktoś wcześniej podjadał i to paluchem... Nie zgadza się ilość ani wygląd z tym co jest proponowane. Słabo
-
The Hunter ★★★★★
Czy to jakiś Premium McDonald? Pani menager na wejściu wita. Następnie chętnie pomaga (jeśli ktoś potrzebuje) przy zamówieniu w kiosku. Obsługa dostarczając jedzenie pyta czy wszystko się zgadza i cierpliwie czeka. Po posiłku Pani menager podchodzi delikatnie i na spokojnie pyta czy wszystko było okej i czy smakowało, aż chce się przyjeżdżać częściej. Jedzenie oczywiście dobre i świeże i cieplutkie. Mega polecam!
-
Oliwia ★☆☆☆☆
Nie polecam zamawiać jedzenia do stolika, ponieważ Pani, która przyniosła mi jedzenie tak bardzo była zażenowana tym, że musi je przynieść i się spieszyła, że aż wszystko zalała napojem w tym mnie. Zero przeprosin z jej strony gdy szłam do managera ona wmawiała mu, że zaczęłam wymachiwać rękami dlatego wylała napój. Jeżeli się człowiek nie nadaje do pewnej pracy niech szuka jej gdzieś indziej.
-
Monika M ★☆☆☆☆
Złodzieje! Znowu dostałam niepełne zamówienie! Jestem mega niezadowolona. Zapłaciłam pełna cenę, wzięłam jedzenie na wynos, a w domu okazało się że nie mam dwóch kanapek. Nawet dużego ruchu nie mieli. Nie polecam tego miejsca. Sprawdzajcie co wam dają. (Na paragonie nie ma specjalnego kodu do ankiety)
-
Red Forman ★★★★☆
McDonald jak każdy z wielu, kupiliśmy wiele rzeczy na wynos, dość szybko dostaliśmy zamówienia. W czasie dalszej podróży okazało się, że burger w paczce był inny niż zamówiony. Na szczęście smakował także ale minus jedna gwiazdka.
-
Beautiful Xyz ★★★☆☆
Szybko wydane zamówienie, niestety co za tym idzie zimne frytki, kanapka rozwalona. Troszkę jest co poprawić.
-
Prze Skóra ★☆☆☆☆
Trafiłem tu w majówkę. Na ekranie 100 zamówień, wyświetla się moje po 40 minutach (nr50) i dowiaduję się że wydają dopiero nr12. Postanowiłem zrezygnować i odebrać pieniądze - kolejne 20 minut oczekiwania. Straciłem godzinę. Jeśli Państwo macie problem, a ewidentnie tak było, to może warto poinformować klientów o tym fakcie? Podać czas oczekiwania, albo po prostu przestać przyjmować zamówienia?
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy Grunwaldzka 97 A, 83-000 Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 784 588 065
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku