Byl taki żart z dobrze-szybko-tanio. No to tutaj nie było ani szybko, ani tanio, i dobrze w sumie też nie. Łączny czas "usługi": 4 miesiące ponaglania pytania i dupienia - odbiór z dobijaniem się do firmy trzy tygodnie :) auto po takim czasie ledwo ruszone - konkurencja ogarnęła to w dwa dni.
Zdjęcia
Opinie
-
Aska Kowalska ★★☆☆☆
-
Adam Rzepecki ★★★★★
Bardzo polecam to miejsce! Przemiły Pan Szef, fachowiec tak jak jego pracownicy! Potrzebowałem pilnej pomocy z przegrzewającym się autem, tzn wyjęcie termostatu, aby wrócić do domu, ponieważ jestem z Poznania, bezpieczenie i sprawnym autem bez awarii na trasie. Odczekałem chwilę i tyle ile trzeba i Panowie przyjęli auto i wykonali odpowiednie pracę aby mi pomóc! Jestem bardzo wdzięczny, bo konkurencja obok odesłała mnie na termin na przyszły dzień, wiedząc że pilnie potrzowalem pomocy i nie jestem z tego miasta....
-
Łukasz Gołąb ★☆☆☆☆
Nie polecam... Stukało w lewym tylnym kole. Na stacji diagnostycznej sprawdzilem auto i była rozwalona tuleja w wahaczu. Przywiozłem im wahacz do wymiany i powiedizalem ze mocno stuka i tuleja jest walnieta bo bylo to widać ... wymienili wahacz, skasowali 300 złoty , nie przejechali się autem i nie sprawdzili czy nadal stuka... wrocilem do nich i powiedzialem im o tym i powiedzieli ze to mozna szukac i szukac przyczyny i sie nie znajdzie heh... tacy fachowcy ... Mieli klienta gdzieś i zostawili mnie z problemem a kasa wzięta... Lekarz też zostawia pacjenta na stole operacyjnym i kasę bierze i mówi że można szukać i szukać ? Za droga usługa i brak sprawdzenia czy wszystko ok. Podkreślałam że nie wiadomo czy to na pewno stuka ale część była do wymiany więc chciałem wymienić. Skasowali kasę i zostawili z problemem
-
Tomasz Muller ★★★★★
Passat UK. Pan Grzegorz szybka i trafna diagnoza . Naprawa . Cena jak dla mnie dobra .
-
Mariusz Rohde ★★★★★
Jak zwykle szybko sprawnie fachowo i tanio. Oby więcej takich miejsc.
-
Tomasz B. ★★★★★
Witam,jakiś czas temu moje auto zaczelo zwalniać bez powodu,pojechałem do ASO,stwierdzili,awarie zacisku,trzeba było wymienić ów zacisk ,klocki i tarcze na tył,koszt 4 tysie:)już miałem się zgodzić,ale coś mnie tknęło aby sięgnąć po jeszcze jedna opinie,tak też zrobiłem,Trafiłem na warszat Auto Manics,Pan mechanik usłyszał o objawach jakie występują podczas nagłego chamowania mojego auta i zaczął podejrzewać inny powód i miał rację,okazało się, że moja pompa hamulcowa i agregat abs,nadawały się do wymiany,przez niewymieniany płyn hamulcow,skracając,dobry warsztat,stosunkowo tani a przede wszystkim FACHOWA OBSLUGA,POLECAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warsztat Samochodowy Auto Manix?
Warsztat Samochodowy Auto Manix znajduje się przy Mostowa 14, 80-778 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warsztat Samochodowy Auto Manix?
Można skontaktować się z Warsztat Samochodowy Auto Manix pod numerem +48 583 455 730
Jak można dotrzeć do Warsztat Samochodowy Auto Manix?
Do Warsztat Samochodowy Auto Manix można dotrzeć, korzystając z poniższego linku