Polecam, bez problemu naprawili auto po poprzednim mechaniku. I postawili dobro diagnozę, oszczędzając nam dużo pieniędzy. Jeszcze raz bardzo polecam:)
Opinie
-
Piotr Flisikowski ★★★★★
-
Daniel Włodarczyk (Dankox) ★☆☆☆☆
Nie polecam naprawy w tym warsztacie wymiana kompletnych zacisków hamulcowych z klockami tył i wymiana podnośnika szyby dwukrotnie przekroczyła wartość wymienionych części. Ponadto oferują naprawy klimy gdzie wskazują uszkodzoną część po symbolu a po dostarczeniu części zgodnej z symbolem twierdzą, że ona nie pasuje. Tu nic innego nie można napisać jak tylko wymieniacze i to za grubą kasę. PS. Jeżeli chodzi o sklep z częściami to nie mam zastrzeżeń.
-
Weronika Weronika ★☆☆☆☆
Ogólnie nie polecam. Grupa "wykwalifikowanych" mechaników nie potrafiła zdiagnozować uszkodzonego czujnika położenia wału no bo przecież im odpalał. Wdawanie się w niepotrzebne dyskusje niezwiązane z naprawą auta potrafiłyby naprawdę irytujące. Samochód stał tydzień bez naprawy pozbawiając kilka osób dojazdu do pracy i lekarza. Zmarnowali mój czas i pieniądze. Obok po lewej jest mechanik który na dzień dobry po opisaniu objawów postawił diagnozę. Kupisz tu części do auta ale naprawisz gdzie indziej.
-
viking for you ★☆☆☆☆
Mercedes W245 1.7 2005 postawiony w celu wymiany świec. Tak pokazywał komputer po diagnostyce. Do tego doszło kilka rzeczy. Wyszczególnione na zdjęciu.Po wymianie auto pracuje jeszcze gorzej. Po zareklamowaniu okazało się że nowa świeca była wadliwa I została ponownie wymieniona. Lecz samochód którego silnik było mało co słychać teraz rzechoce szarpie I gaśnie.Dobtego zapala się check engineJest gorzej niż przed. Panowie znają tą sprawę. Przykro mi. Pieniądze wydane problem eskalowal. Nie polecam.
-
Adrian Lieder ★☆☆☆☆
Po wymianie opon koła wyważane na odpierdziel. Mimo to że klient może patrzeć przez szybe co robią nie potrafią nawet pożadnie wyważyć kół. Do tego geometria wykonana tyle o ile. Nawet na wykresie po ustawieniu geometri odchyły powyżej norm. W dodadku mechanik który wykonwyał naprawe darł się na cały warsztat z niezadowolenia chyba że musi pracować (stary siwy grzyb). Same epiety na k i ch bo klient wymaga. W dodatku pracownik punktu obslugi (brodaty) wmawia bezczelnie że wszystko jest ok. Nie polecam.
-
Dawid Meler ★★★★☆
Obsada stałych mechaników posiadająca fachową wiedzę. Wymiana na części nowe prosto z sklepu. Osobiście w małych problemach mechanicznych polecam. Z większymi problemami trzeba się liczyć z kosztami.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dar-Mot?
Dar-Mot znajduje się przy Malinowska 19, 83-110 Tczew, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dar-Mot?
Można skontaktować się z Dar-Mot pod numerem +48 585 324 433
Jak można dotrzeć do Dar-Mot?
Do Dar-Mot można dotrzeć, korzystając z poniższego linku