Kupujący moje auto umówił się tutaj na kontrolę jego stanu technicznego. Muszę powiedzieć że wszystko zostało gruntownie sprawdzone. Myślę że przyjadę tu w razie potrzeby z moim nowo zakupionym autem, ponieważ profesjonalizm pracowników warsztatu zrobił na wszystkich dobre wrażenie
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Cien ★★★★★
-
Krzysztof Kwiatkowski ★★★★★
Na ten warsztat trafiłem w sumie przypadkiem, gdy zamawiałem nowe opony w najpopularniejszym sklepie oponiarskim w internecie. Zaskoczyła mnie dostępność wolnych terminów, więc bez zastanowienia zarezerwowałem wizytę w AMS. Na miejscu PRZEMIŁA obsługa, poproszono mnie o kluczyki, a następnie zaoferowano kawę lub herbatę. Cały proces wymiany opon wygodnie przeczekałem siedząc na kanapie w klimatycznie urządzonym biurze. Zmieniane opony zostawiłem w depozycie, który kosztuje grosze. Na pewno będę wracał do AMS i polecam każdemu! :)
-
Wojtek Chmielewski ★★★★★
Dwukrotnie korzystałem z usług. Za każdym razem byłem zadowolony. Wkrótce wybieram się ponownie z drobną usterką licząc, że znowu się nie zawiodę.
-
Ewa Oleksy ★★★★★
Byłam dzisiaj z moim autem, ponieważ ciągle uciekało powietrze z opony i co kilka dni włączała mi się kontrolka. W ok. 30 minut wszystko zostało sprawdzone i naprawione. Jeszcze w bardzo niskiej cenie. Obsługiwał nas bardzo miły i pomocny Pan. Została nawet zaproponowana kawa/herbata. Jeśli w przyszłości będę mieć problem z oponami, to już wiem gdzie się udać po pomoc. Dodatkowo biuro ma super wystrój :) Polecam serdecznie!
-
Владислав Верстак ★★★★★
Wymieniałem opony. Szybko i sprawnie 20 minut i gotowe. Nawet sprawdzili stan tarcz hamulcowych z przodu kiedy zapytałem ile jeszcze można na nich jeździć. Potem przyjechałem z innym problemem który poprostu objawił się po wymianie opon ale to nie sama wymiana była jego skutkiem i pan wszystko spokojnie sprawdził i wyjaśnił, nawet bez względu na to że już musiał obsługiwać następny samochód.
-
Filip Butkiewicz ★★★★★
Polecam usługi warsztatu. Miły kontakt i obsługa, przekazywanie informacji o kosztach i usterkach na bieżąco. Uczciwe podejście do tematu (szukanie usterki zamiast wymienianie wszystkiego po kolei na koszt klienta).
-
Robert Wąsik ★★★★★
naprawa przeprowadzona ekspresowo, auto zostawiłem rano, o 14 było do odbioru (wymiana tarcz, klocków, regeneracja zacisku przód) + fachowe doradztwo. Bardzo polecam ;)
-
Tomasz Zabielski ★★☆☆☆
Zachęcony pozytywnymi opiniami o tym miejscu, zdecydowałem się oddać auto do wymiany oleju i filtrów: oleju i paliwa. Na wizytę umówiłem się prawie tydzień wcześniej, została podana mi data, godzina i koszt. Przyjechałem 10 minut przed umówiona godziną, zostawiłem auto i żeby czas szybko minął poszedłem do pobliskiej galerii handlowej. Po 1,5h auto nie zostało nawet wzięte na warsztat, powiedziano mi że wszystkie podnośniki są zajęte i moje auto musi czekać, po co umawiać się wcześniej na wyznaczoną godzinę?, a przepraszam, przecież byłem umówiony. Auto było gotowe po 4h i niestety cena też była wyższa, na moje stwierdzenie że przez telefon podano mi inną, niższa cenę, Pani za biurkiem stwierdziła że, rozmawiałem z koleżanką i Ona nie wie co koleżanka mi powiedziała. Wygodne. Niby drobnostka, wymiana oleju a można zrazić do siebie klienta na zawsze. Nie polecam. Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź, jednak w każdej kwestii mija się Pan z faktami. Po pierwsze, to ja tydzień temu zapytałem czy mam się umawiać z wyprzedzeniem czy zadzwonić dzień przed, po drugie nie nalegałem na podanie kwoty a najzwyczajniej zapytałem, wymiana oleju I 2 filtrów to nie budowa statku kosmicznego więc warsztat może znać konkretną cenę za taką usługę, po trzecie, nikt się nawet nie zająknął że niechętnie wykonują Państwo pracę na częściach klienta, wspomnę po raz drugi że to 2 filtry i olej, po czwarte, zależało mi na czasie dlatego umawiałem się wcześniej.
-
Konrad ★★★★★
Długo szukałem warsztatu na pierwszą wizytę. Wygląda na to, ze trafiłem bardzo dobrze - szalenie uprzejma obsługa, uczciwe podejście do tematu, brak jakiegokolwiek naciągania na niepotrzebne koszta. Najprawdopodobniej będzie to już stały przystanek dla mojego autka. Dzięki :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ams Kowalski Krzysztof Kowalski?
Ams Kowalski Krzysztof Kowalski znajduje się przy Wincentego Pola 10A, 80-267 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ams Kowalski Krzysztof Kowalski?
Można skontaktować się z Ams Kowalski Krzysztof Kowalski pod numerem +48 791 997 969
Jak można dotrzeć do Ams Kowalski Krzysztof Kowalski?
Do Ams Kowalski Krzysztof Kowalski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku