Opinie

  1. łap oddech ★★★★★

    Byłem pierwszy raz, pani bardzo miła i pomocna. Duży asortyment.

  2. Michal Mazurkiewicz ★★★★★

    Polecam jak najbardziej Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Szeroki asortyment wszystko na czas,zwroty i wymiana bez problemu.Bardzo miła obsługa.Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

  3. Sebo Sebo ★★★★★

    Sklep z szerokim asortymentem, części zawsze na czas , bardzo miła obsługa Nie rozumiem negatywnej opinii na temat tego sklepu Polecam wszystkim

  1. J Klonkowska ★★★★★

    W tym sklepie chyba jest wszystko! Pani, która ten sklep prowadzi zna się na rzeczy. Fachowo doradzi a jak towaru nie ma na miejscu to zamówi i po sprawie. Wszystkim polecam i szacun dla Pani sklepowej

  2. Dariusz Jezierski ★★★★★

    Szybko i sprawnie zakupione części pani zna sie na swoim fachu pozdrawiam serdecznie

  3. Jan Kowalski ★★★★★

    Bardzo duży wybór i kompetentna obsługa.

  1. Michal Cegielka ★★☆☆☆

    Chciałem kupić folie do przyciemniania szyb 95% ograniczenia przepuszczalności światła (czyli najciemniejsze jakie sa), a pani probowala mi wcisnąć 60% tłumacząc że się się znam, bo 60% to najciemniejsze. Owszem najciemniejsze, ale na Pani półce, bo na rynku 95% to najciemniejsza

  2. kpawlowskii ★★★★★

    Świetna, pomocna i pogodna Pani z obsługi, którą bardzo serdecznie pozdrawiam. Ceny jak najbardziej uczciwe i NISKIE. Odnośnie jakości to tak: co wybierzesz to dostaniesz, potrzebujesz czegoś z lepszej "półki", to to dostaniesz, potrzebujesz czegoś taniego, to to dostaniesz. Mój tata od wielu lat kupuje tutaj części do swoich samochód i jest bardzo zadowolony. Ja dopiero od około 8 miesięcy kupuję tutaj części, już spokojnie ponad 20 zakupów dokonałem i jak do tej pory zawsze byłem bardzo zadowolony. Raz tylko źle podałem dane auta i została przez to wydana mi zła część, ale nie było później najmniejszego problemu, aby ją wymienić na właściwą (oczywiście tą złą część w żaden sposób nie uszkodziłem). Poprostu POLECAM!!!!!!!

  3. rafal52701 ★☆☆☆☆

    Dobrali łożyska, jak się okazało za duże. Zwrotów nie przyjmują i łaskawie pozwalają wymienić na inny produkt :) (Dobrze, że potrzebowałem oleju, bo inaczej chyba trzeba było by wziąć naklejki i zapas odświeżaczy na rok) Nie polecam, Pani za kasą raczej liczy na prowizję z jednorazowego wciskania produktów niż na pozytywną współpracę z klientem. Więcej nie wrócę i życzę niepowodzeń.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Motoryzacyjny - Auto Części Elbląg?

Sklep Motoryzacyjny - Auto Części Elbląg znajduje się przy aleja Grunwaldzka 8, 82-300 Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Motoryzacyjny - Auto Części Elbląg?

Można skontaktować się z Sklep Motoryzacyjny - Auto Części Elbląg pod numerem +48 791 449 965

Jak można dotrzeć do Sklep Motoryzacyjny - Auto Części Elbląg?

Do Sklep Motoryzacyjny - Auto Części Elbląg można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements