Już któryś raz z kolei zamawiam taxówkę z dużym wyprzedzeniem na konkretną godzinę (ponieważ bardzo mi zależy, żeby być na czas) i o tej godzinie dostaję informację, że szukają kierowcy i w sumie to go nie ma. Zero logistyki. Jaja sobie z ludzi robią. Mogli od razu poinformować, że w czasie deszczu więcej ludzi jeździ i kierowcy sobie wybierają "łatwiejsze" kursy (mieszkam na obrzeżach miasta). Żenada.
Zdjęcia
Opinie
-
Monika Dankowska ★☆☆☆☆
-
Urszula Cybulska ★☆☆☆☆
Między godziną 22. 22 ,30 przejazd między borkowem a Gdańsk Chełm nr tak3214 kosztował 60, a poprzedniego dnia o tej porze. mniej jak to jest ?i w dodatku te pan bardzo niemiły przejazd najdłuższą trasą bo tak kierowca uważał
-
Andrzej Jackowski ★☆☆☆☆
Nie polecam. W dniu powszednim, o godz.16.15 zamówiłem kurs z Gdańska ul.Kartuska na Przymorze Małe , ul.Krzywoustego. Dystans przejechany 17,9 km.( 9zł opłata początkowa + 17,9 km x 3.00 zł =62,90zł) Tymczasem kierowca zażyczył sobie, wydając paragon, na kwotę 76,80zł. Po reklamacji w BOK City Taxi otrzymałem odpowiedż na maila, że..."kiedy kierowca zwalnia do 20km/godz lub zatrzymuje się(światła, korki itp) taxometr automatycznie nalicza dodatkową opłatę"???????????????. Jakieś anomalia. Masakraaaaaaaaaaaaa.Omijać wielkim kołem.
-
Emily czarna ★☆☆☆☆
Dyspozytorki do wymiany! Taxi zamowione dokladnie o godzinie 10.31 z podaniem dokładnie godziny odbioru z wyznaczonego adresu na 15.15 z zamówieniem auta 5 osobowego do przewozu rozłożonego łóżka. Na 4 minuty przed planowanym przyjazdem taxowki zadzwoniłam do dyspozytorek. Odebrała chamska dziewczynka, stwierdziła że nie ma takiego kursu i nie było. Szczyt bezczelności. Po zapytaniu czy zamówić odpowiedziałam mialam zamówiony! A co na to ta pseudointeligentna dziewczynka- rzuciła słuchawkę. Chyba czas najwyższy na zmianę i zatrudnienie kompetentnych osób na dyspozytorni a nie niekompetentnych dzieciaków. Kierowców polecam. Przede wszystkim komunikacyjni, kompetentni, mili, pomocni i bardzo szkoda że te dziewczynki z dyspozytorni niszczą firmę, która notabene przystąpiła do itaxi, która jest droższa od wielu korporacji w Trójmieście. Myślicie że łaskę robicie, pobieracie dużo większe pieniądze za przejazd a klient będzie znosił patologię w dyspozytorni?! Polecam zamawiać taxi z aplikacji i omijać ten element zamówienia, by nie trafić na sfrustrowanego, opryskliwego, niekompetentnego dzieciaka. Szkoda nerwow. A jak będziecie tak dalej robić to wszyscy przejdą do tańszego freenow czy ubera. Bez łaski. Czas u Was na zmiany. Widocznie prezesa nie obchodzi tako stan rzeczy, skoro pozwala na zatrudnienie takiej patologii
-
xkindzia ★★★★★
Najlepsza firma taxi w Gdańsku. Większość złych opinii ludzi to w większości patologia, pijaki itp. Ostatnio po rozmowie z kierowcą podczas kursu usłyszałam takie rzeczy o ludziach, że się w głowie nie mieści! Potem dziwią się, że kierowcy nie chcą ich wozić.
-
Snow Snow ★☆☆☆☆
Po 9 latach współpracy ( a dwóch przynajmniej ze zgrzytami) odpuszczam. Panie i Panowie na dyspozytorni coraz częściej zmęczeni telefonami nie podający podstawowych informacji, kierowcy którzy wybierają kursy, ba, nawet nie poinformują że nie przyjadą wcześniej potwierdzając zlecenie... Szkoda,ale jak taka polityka firmy to jedynie przestrzegę znajomych i rodzinę przed taką praktyką Serdecznie nie polecam
-
Ferdynand Kiepski ★☆☆☆☆
pierwszy i ostatni raz czyli x2. śmierdzące auta kierowcy palący w środku 1 nawet bez krępacji stojąc w korku wyciągną fajkę i zaczął palić. drugi kurs nie lepszy auto i kierowca śmierdziele. nawet dobrze wysłowić się nie potrafią. nie polecam! lepszy poziom ma bolt!
-
RouterBoard MikroTik ★☆☆☆☆
Zamówiłem taxi dwa dni wcześniej na lotnisko na 4 rano. W dzień kursu 30 minut przed przyjazdem dostaje telefon ze taxowka nie przyjedzie. No firma nie do polecenia ….
-
Norbert Otta ★★★★★
Korzystam już od dłuższego czasu. Nigdy nie zawiedli. Nocą z Centrum Gdańska do Sopotu płace 35-37 złotych, więc najtaniej. Zazwyczaj nie czekam dłużej niż 5 minut, samochody młode, klimatyzowane, kierowcy i dyspozytornia zawsze pomocni. Najbardziej podoba mi się to, że kierowca zawsze dzwoni przed podjazdem, szczególnie gdy zamawiam taksówkę parę dni wprzód na poranny kurs na lotnisko - nie martwię się czy kierowca wyruszył. Reasumując: najtańsze i najlepsze!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres City Drivers Tanie Taxi Gdańsk?
City Drivers Tanie Taxi Gdańsk znajduje się przy Szczęśliwa 18, 80-176 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do City Drivers Tanie Taxi Gdańsk?
Można skontaktować się z City Drivers Tanie Taxi Gdańsk pod numerem +48 881 344 886
Jak można dotrzeć do City Drivers Tanie Taxi Gdańsk?
Do City Drivers Tanie Taxi Gdańsk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku