Za kurs w taryfie nocnej na trasie ok. 40 km na lotnisko zapłaciłam 390 zł. Pierwszy raz i ostatni. Wiózł mnie starszy pan z wąsami, Polak.
Zdjęcia
Opinie
-
kryskakryska ★☆☆☆☆
-
Adam Skonieczny ★☆☆☆☆
Najdroższa taksówka jaką jechałem w życiu. Jeżdząc po pruszczu panowie nawet nie włączają taksometra tylko kasują 20zł. Za 20 zł można w normalnej taksówce przejechac 5-6km czyli odległość jak od obwodnicy w straszynie do giełdy w roszkowie czyli jest to trasa dłuższa niż cały pruszcz gdański wzdłuż i wszerz. A panowie postanowili sobie 20 zł kasować za każdy kurs po pruszczu. Oczywiście panowie z tej firmy nie włączają taksometra, nie nabijają też przejazdu na kase fiskalną i nie dostaniecie u nich paragonu. Zgłosiłem ten fakt dzisiaj do skarbówki i możecie panowie spodziewać się nieoczkiwanej kontroli w postaci anonimowego klienta z US :) Wspomne tylko że inne firmy taxi jeżdzące po pruszczu liczą normalnie według taksometra więc za standardowy kurs po pruszczu się płaci 10-12zł.
-
Dorota Kelsz ★★★★★
Zawsze na czas, solidni, profesjonalni i sympatyczni kierowcy, przystępne ceny. Jeżdżę z nimi od lat i szczerze polecam usługi tej firmy!
-
Aleksandra Niemczyk ★★☆☆☆
Przejazd bardzo drogi, operator infolini niezbyt uprzejmy, kierowca średnio zadowolony że ktoś miał czelność zadzwonić po taxi po 22. Nie polecam
-
renata orzeł ★☆☆☆☆
Właśnie miałam kurs z tą firmą.wczesniej pytałam ile mnie bedzue kosztował kurs powiedziano 75zl,a Pan skasował 95! To duża przebitka ,nie polecam ,żarty z klientów.
-
manidlo m ★★★★★
Profesjonalnie i punktualnie. Zawsze gdy zamawiam kurs na konkretną godzinę, taksówka podjeżdża o czasie. W Pruszczu trochę taksówek jeździ i są firmy, które mają podobne nazwy i można przypadkowo naciąć się na inną korporację niż się chciało zamówić. Dlatego zawsze sprawdzam numer dwa razy, zanim zamówię kurs ,żebym się później nie zdziwił, że zapłacę więcej niż zazwyczaj.
-
Aleksandra Biedroń ★☆☆☆☆
2 tygodnie temu byłam pierwszy raz w Pruszczu Gdańskim. Niestety kiedy miałam go opuszczać spotkała mnie bardzo niemiła sytuacja. Zadzwoniłam do powyższej firmy z pytaniem czy można zamówić przewóz z psem na konkretną godzinę, dodałam w pytaniu psa, bo mam świadomość, że są firmy/taksówkarze, którzy nie zgadzają się na przewóz zwierząt, więc zawsze wolę z góry się upewnić, że dana firma zgadza się na taki przewóz. Pan odpowiedział mi, że tak i dopytał skąd odbiór. Gdy dotarliśmy na umówione miejsce, pan łaskawie na kilka sekund wysiadł z auta i powiedział "Z psem? Jak z psem to nie" i dosłownie uciekł, szybko wsiadł do auta i bardzo szybko odjechał. Z dużymi bagażami musieliśmy przejść 2 km w około 20-kilka minut, bo tyle nam zostało do odjazdu pociągu. Gdyby nie fakt, że Faktoria to piękne miejsce i są tam sympatyczni ludzie, to niestety ale przez wzgląd na zachowanie taksówkarza pewnie nie chciałabym więcej wracać do Pruszcza, ale wrócę, tylko tym razem będę wiedziała, że na taksówki nie ma co liczyć, szczególnie, że w całym mieście na Google znalazłam "aż" 2 firmy taksówkarskie (druga firma chyba ma tylko jedno auto, bo akurat miała jakiś przewóz na tą godzinę, na którą ja potrzebowałam transportu).
-
Katarzyna Busz ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka tylko dlatego, że inaczej nie można dodać opinii. W mojej ocenie 0. Zero za punktualność, zero za obsługę, zero za profesjonalizm!!!!! Dnia 2 kwietnia dzwonię zamówić taksówkę na osiedle wschód w okolice Lidla. Pan od razu pyta gdzie będziemy jechać. Odpowiadam że do centrum na Wojska Polskiego, Pan informuje mnie że są korki więc pół godziny, ok poczekam. Wtedy Pan mówi, że za pół godziny, ale pod warunkiem że już nie będzie korka... zaniemówiłam.... więc Pan tłumaczy, musi pani nas zrozumieć, nie wyślę taksówki bo mi się to nie opłaca... M A S A K R A!!!! W dobie konkurencji i praw wolnego rynku, Panu się nie opłaca bo jest korek i przejazd zbyt krótki... Zdarzenie pozostawiam bez komentarza ... zastanawia mnie tylko na jakiej zasadzie funkcjonuje ta firma i dla kogo??? NIE POLECAM!!!
-
Andrzej Obre ★☆☆☆☆
Cena na necie 70 na lotnisko, a kierowca krzyczy 100! Nie polecam!! Dostałem odpowiedź , że nie byłem klientem indywidualnym - czyli powinienem dostać fakturę jak rozumiem. Ja nawet paragonu nie dostałem!! Może w skarbówce dopytam czy powinienem dostać paragon bez upominania się. Zarobił chłop 30zł a stracił kilku klientów :) takie 'krótkie' myślenie!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Taxi Pruszcz Gdański?
Taxi Pruszcz Gdański znajduje się przy Obrońców Wybrzeża 11, 83-000 Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Taxi Pruszcz Gdański?
Można skontaktować się z Taxi Pruszcz Gdański pod numerem +48 507 054 695
Jak można dotrzeć do Taxi Pruszcz Gdański?
Do Taxi Pruszcz Gdański można dotrzeć, korzystając z poniższego linku