Przed przyjściem czytałam opinie na Internecie. Niewiem ale chyba są wymyślone. Przemiła obsługa, bardzo duży wybór w karcie i duży wybór ciasta. Wszystko co wzięliśmy bardzo nam smakowało. I zupa fajna bo mega gorąca a taką uwielbiam. Dorsz przepyszny nie to co w tym przereklamowanym Barze Przystań. Warto skosztować samemu i nie patrzeć na te negatywne opinie
Zdjęcia
Opinie
-
Malwina ★★★★★
-
Lena Dz ★★★★☆
Lokalizacja jest tutaj najlepsza! Znajduje się na plaży, więc stoliki są z widokiem na morze. Obsługa bardzo miła i dosyć sprawnie to idzie w kwestii zamówień i odbioru jedzenia. Natomiast samo jedzenie - frytki i ryba ociekająca tłuszczem, jakby w złej temperaturze w oleju smażoną bo można to zrobić dobrze. Surówka nieprzyprawiona, za to sos do batatów przepyszny.
-
Piotr M ★★★★☆
Restauracja położona tuż przy plaży ma naprawdę fajny widok na morze, który robi najlepsze wrażenie z całej wizyty. Jedzenie niestety wypadło raczej przeciętnie – dorsz z frytkami był poprawny, ale niczym się nie wyróżniał, łosoś z batatami smaczny, choć trochę przesuszony, a hamburger całkiem zwyczajny. Ogólnie miejsce ma potencjał dzięki lokalizacji i atmosferze, jednak jeśli chodzi o kuchnię, to trudno mówić o czymś więcej niż o średnim poziomie.
-
Adrian Preis ★★★★★
Za 250 zł cała rodzina najedzona. Na Zdjęciach brak zupy pomidorowej,koli i piwka. Nie ma mowy "paragonie grozy" zwłaszcza , że lokal przy samej plaży praktycznie w centrum Sopotu 3 minuty od molo. Polecam zdecydowanie!
-
Kitty C ★★★★☆
Placki ziemniaczane z łososiem i śmietaną super! Bardzo mi smakowały. Frytki z batatów również. Ale nie przepadam za konwencją barową gdzie samemu trzeba zamówić i odebrać jedzenie przy barze. Niekoniecznie fajne jest też siedzenie przy stoliku na piasku. Poza tym dużo dzieci, więc jeśli ktoś ma na nie uczulenie odradzam. Minusem jest płatna 4 zł toaleta.
-
Aleksandra Jagieła-Sochacka ★★★★★
Jedzenie bardzo dobre. Zupa rybna wręcz rewelacyjna. Można ją również zakupić jako wek do domu:) podane również w ładny sposób. Piękny widok na morze. Dzieci miłe widziane. Plac zabaw obok. W trakcie zimy założone „foliowe okna” i ogrzewanie na tarasie. Bardzo mile spędzony czas z rodziną. Z pewnością wrócimy.
-
Ocena Sprawiedliwa ★★★★★
5* na rodzinny turystyczny wypad z drugiego końca Polski :) Pani - przemiła! Widoki rewelacyjne. Zupka rybna lekko tłusta, ale dobra. Flądra soczysta (lepiej zamówić więcej niż jedną ;)) frytki lekko przyciągnięte, surówka ok, szprotki - pierwszy gryz zaiste morski. Dla rodzin z dzieciakami - przewijak w łazience! Przemiła obsługa, jedzonko jest dobre, stosunek ceny do reszty okoliczności - sugeruje 5* ;)
-
Kinga Pietras ★★★★☆
Wrażenia ogólnie pozytywne. Lokalizacja super, bar na plaży przez co widok na morze gwarantowany. Kanapka z flądrą pyszna (22 zł, zdecydowanie warto), smażone sardynki z sosem czosnkowym - fajna przekąska. Minusem są drinki, bo składają się z kieliszka alkoholu zalanego sokiem, do tego kostki lodu i plaster pomarańczy. Fajnie gdyby alkohol był bardziej wyczuwalny. Poza tym szczegółem, ogólne wrażenie na plus :)
-
Mateusz G ★★☆☆☆
Tutaj jedzenie sprzedaje „lokalizacja” która jest genialna - na samej plaży a zaraz obok plac zabaw. Flądra świeża (nic więcej), krem pomidorowy słaby, frytki słabe (i jak się sypnie) surówka totalnie zwyczajna kurczak dla dzieci totalnie PRZESOLONE - zjadłem tylko jeden kawałek a sól w ustach dominowała jeszcze przez godzinę (pomimo różnych napojów i płukania) Bardzo dobra lemoniada - 15 to sporo ale warto (chociaż buteleczkę)
-
Pawel Cichy ★★★★☆
Jeżeli ktoś szuka miejsca z samoobsługą, gdzie ceny są znośne, porcje zadawalajace a dania podawane są na jednorazowych naczyniach to polecam Centrale Rybną... odjąłem jedną gwiazdkę za osci w filecie i słabo doprawione dania, nikt nie uprzedził, że kucharz nie uzywa soli. Zwabiła mnie do tego miejsca reklama o chrupiacych szprotkach pieczonych (szprotki smaczne, chociaż dość tłuste), dodatkowo zamówiłem na przystawkę bagietke z paprykarzem (bardzo smaczna), na danie główne filet z dorsza z frytkami i surówką (jak już sobie wyfiletowalem tego fileta i posolilem to było dość smaczne).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrala Rybna?
Centrala Rybna znajduje się przy Aleja Franciszka Mamuszki 17, Dolny Sopot, 81-711 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrala Rybna?
Można skontaktować się z Centrala Rybna pod numerem +48 604 461 394
Jak można dotrzeć do Centrala Rybna?
Do Centrala Rybna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku