Jedzenie całkiem smaczne, ale czas oczekiwania to średnio 30 minut. Klimat taki niczym z PRL-u nie szczególnie zachęca, aby tam wejść, ale warto spróbować każdy znajdzie coś dla siebie. Nie stety jestem zmuszony do edycji opinie po wczorajszej kolacji u Rybaka , Flądra i Frytki dostałem wymiotów i biegunki przyczyny kolacja o 18:00 w barze u rybaka. Dzi dziś odbija mi się ta flądra jakimiś starym olejem i skóra z tej ryb dramat .
Zdjęcia
Opinie
-
PAWEŁ S. ★☆☆☆☆
-
Łukasz Frydrych ★★☆☆☆
Geslerową to ja nie jestem. Ale jedzenie było niesmaczne!!! Wielkość porcji też pozostawia trochę do życzenia. Na plus pomidorowa.
-
Agata Coolbat ★★★☆☆
Jedzenie domowe, pyszne zupy, pierogi i naleśniki. Ryby niestety gorzej. Halibut zbyt krótko smażony, ocieka tłuszczem. Flądra chrupiąca ale mrożona, co łatwo wyczuć po wodnistosci mięsa. Surówki domowe, bardzo smaczne. Atmosfera typowego baru mlecznego. Przed lokalem namiot, pod którym ciężko wytrzymać z upały mimo iż temperatura na zewnątrz to przyjemne 23-25C. Obsługa bardzo sympatyczna. Ceny w stosunku do jakości dość wysokie.
-
Marek B. ★★★★☆
Przepyszne pierogi z serem! Kuchnia w stylu domowej smażalni. Jest prosto i smacznie. Jedliśmy dorsza - dobry, smażony w głębokim oleju, schabowy: cienki i soczysty. Na plus krótki czas oczekiwania. Na pierogi na pewno wrócimy!
-
Marta Byzdra ★☆☆☆☆
Wczorajszy obiad to porażka, zamówiliśmy 3 razy: dorsz,frytki, surówki, dwa piwa,3 tymbarki i nieszczęsna zupa pomidorowa dla dzieci =181zl. Po zupie, która miała rozgotowany makaron, była rozwodniona, było zatrucie pokarmowe u dzieci. Cała noc i dzień wyjęte z życia. Dzieciaki nie mogą dojść do siebie. Zupę przed podaniem szczególnie w tak gorące dni należy zagotować a nie trzymać w podgrzewaczu cały dzień i hodować bakterie. Jedzenie przeciętne, porażka !
-
PrzemSay ★★★★★
To dobre miejsce dla rodzin z dziećmi. Jedzenie dość dobre ceny w miarę dostępne. Piwo dobre. Zupa wybitna dorsz nie najlepszy ale zjadliwy. Obsługa miła pomocna. Miejsce czyste. Toaleta jest w innym miejscu, obsługa podpowie jak się dostać
-
Przemyslaw Kroliszewski ★★★★★
Solidny zakład gastronomiczny z dużym doświadczeniem w zakresie smażenia ryb. Polecam tuszki Flądry i Turbota. Filety z mrożonki jak wszędzie, ale kto przy zdrowych zmysłach jada filet z Dorsza nad Bałtykiem? Tuszka Turbota! O jaciężpierdolęż! To było zajekurwabiste! Ogromna porcja! Ryba pyszna! Drogo tak, że aż pociemniało mi w oczach, ale było warto. Mój pies zeżarł kręgosłup i leży teraz do góry brzuchem i sapie z zadowolenia. P O L E C A M. Garmażu nie oceniam.
-
lukasz81kk ★★★★☆
zamówiony pstrąg z grill/filet/+ziemniaki i sandacz smażony/filet/ z kapustą zasmażaną. Na pewno minus brak cytryny do ryb. Kapusta rewelacyjna, sandacz bez smaku z powodu braku cytryny. Pstrąg bardzo dobrze przyprawiony, surowki pyszne. Do ryby też brak cytryny
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar u Rybaka?
Bar u Rybaka znajduje się przy Kolorowa 5, 84-105 Władysławowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar u Rybaka?
Można skontaktować się z Bar u Rybaka pod numerem +48 666 226 832
Jak można dotrzeć do Bar u Rybaka?
Do Bar u Rybaka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku