Opinie

  1. Marta Werner-Dettlaff ★★★☆☆

    Jedzenie w tej restauracji to totalna porażka. "Hamburger", który mi podano, nie przypominał hamburgera ani z wyglądu, ani ze smaku – jakaś smętna bułka z czymś, co ledwo przypominało mięso. Schab pływał w tłuszczu, jakby ktoś zapomniał, że potrawy się smaży, a nie topi w oleju. Surówka? Okropna – kwaśna, wodnista, nie do zjedzenia. Jedyne, co ratuje to miejsce, to w miarę uprzejma obsługa, ale niestety nie da się tego zjeść. Zdecydowanie nie polecam i więcej tam nie wrócę.

  2. Magdalena Gor ★★★★★

    Nie ma się do czego przyczepić. Jedzenie przepyszne, domowe, po prostu rewelacja. Jedliśmy tu obiady 3 dni z rzędu, bo tak nam smakowało, za każdym razem coś innego i wszystko było pyszne. Do tego lemoniada - lepszej nigdy nie piłam! Panowie z obsługi bardzo uprzejmi, uśmiechnięci. Świetna lokalizacja, blisko zejścia do morza. Szczerze polecam!

  3. Pentagram zejtoN ★★★★★

    Byliśmy na śniadaniu, które było super smaczne polecam jajecznicę na maśle z dwoma smacznymi parówkami firmy JBB oraz bajgla z jajkiem sadzonym. Na obiad polecam kotleta pożarskiego z ziemniaczkami który przywrócił mi smak z dzieciństwa, kompot i surówki które były również świeże. Obsługa dwóch młodych chłopaków bezbłędna pozdrawiam obsługę.

  1. Henrietta T. Luck ★★★★★

    Belona, przepyszna ryba polecona przez przemiłą Panią. Pierwszy raz jedliśmy rybę z turkusowymi ośćmi, chociaż nad morzem jesteśmy dwa razy w roku. Jedzenie smaczne. Ubikacja czysta. Ceny przystępne. Polecam.

  2. Waldemar Matuszak ★★☆☆☆

    W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy bar wraz z dziećmi zamówiliśmy dwie pizze jedna z " pomidorami sezonowymi" po otrzymaniu zamówienia byliśmy w dużym szoku gdy naszym oczom ukazały się pomidory zwyczajnie pokrojone i położone na gorącej pizzy . Pizza sama w sobie była bardzo tłusta olej aż wypływał ze środka . Więc jeżeli chodzi o pizze to stanowczo nie polecamy co do innych dań nie możemy się wypowiedzieć

  3. Rafal Zaborowski ★★☆☆☆

    Jeżeli chodzi o obsługę to bardzo mili i uśmiechnięci, jednak jeżeli chodzi o jakość tej obsługi to jest pewien niesmak. Zostaliśmy zapytani na samym wejściu o to "co chcemy", poprosiliśmy tylko o zupę dla dziecka, po około 15 minutach oczekiwania Pan przechodząc zapytał, czy coś chcieliśmy oprócz zupy i czy ma nam zamówić czy zamówimy sami - ogólnie nie byłoby problemu z tym, jeżeli byśmy się nie śpieszyli i żeby nas nie zapytano "co chcemy?" tym bardziej że są kartki "zamówienia składamy przy barze", ale w takim razie po co było pytać i zbędnie czekaliśmy? Zamówiony był żurek, nie był zły, obsługa bardzo miła i z chęcią niesienia pomocy, jednak żeby "słowa i wrażenie" przekładały się na rzeczywistość i jakoś tej obsługi :-)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Samochwał?

Bar Samochwał znajduje się przy Morska 32G, 84-120 Władysławowo, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Bar Samochwał?

Do Bar Samochwał można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements