Opinie

  1. Jerzyk w Podróży ★★★★★

    Bardzo przyjemny lokal znajdujący się w pobliżu Centrum Kultury. Na plus zdecydowanie duże porcje, jakość składników oraz smak. Obsługa była bardzo miła, natomiast samo zamówienie należy złożyć osobiście przy kasie. Duży plus, że w środku tygodnia są czynni do 21, podczas gdy inne lokale w większości były zamknięte. Polecam!

  2. Michał ★★★★★

    Rewelacja. Pizza bardzo dobra i sporą mimo iż wzięliśmy w sumie ta małą która ma 32 cm. Smak pizzy naprawdę rewelacyjny, nie ma do czego się przyczepić ;) sam lokal duży i spokojnie urządzony, jest miejsce żeby usiąść. Co równie ważne mimo iż siedzieliśmy przy barze i kuchni to po wyjściu nie śmierdzielismy także wentylacja sprawna :) polecamy

  3. Aleksandra ★★★★★

    Jemy tutaj, po sąsiedzku, bardzo często, ponieważ jest baaaardzo smacznie i tanio. Dziś pierwszy raz wzięłam makaron ze szpinakiem. Jestem wniebowzieta! Na pewno po to danie wrócę, ale raczej po połowę porcji - była ogromna!

  1. Sebastian ★★★★★

    Jeśli nie masz pomysłu na obiad , to w Gusto na pewno coś znadzjsziesz coś dla siebie. Domowe obiadki, prawie jak u Mamy :) Zawsze trzy świeże surówki w dniu dnia . Dziś wieprzowinka z warzywami, po meksykańsku i zupa ogórkowa. Smacznie i syto.

  2. Trusik ★☆☆☆☆

    Pizza rzucona przez kelnerkę na stół wygląd pizzy a raczej czegoś co ma przypominać pizzę wygląda tragicznie a w smaku jeszcze gorsza. Ser suchy jak wiór, ciasto bez smaku, Boki pizzy przejarane, produkty tak jak szynka i pieczarki tragedia smakują jakby były kupione w jakimś pierwszym lepszym sklepie osiedlowym w Wejherowie. Najlepsze we wszystkim to sos czosnkowy w którym i tak nie było czuć w żaden sposób czosnku.

  3. Bart ★☆☆☆☆

    Nijakie. Naprawdę jedzenie bez wyrazu. Dałem szanse, zamówiłem roladkę w sosie serowym totalna amatorka. Do kogel mogel w Wejherowie widzę nie ma podjazdu w Wejherowie. Dodałbym jeszcze olimp 5 piętro reszta to amatorzy. No na pewno nie wrócę ani nie polecę nikomu dramat

  1. Blame Rider (BlameRider19) ★★★★☆

    Warto odwiedzić to miejsce i przekonać się samemu :) jedzenie jest warte uwagi :) Polecam.

  2. XDxD ★☆☆☆☆

    Od jakiegoś czasu mam duży uraz do tego lokalu. Zawsze jak przychodziłem w niedzielę z rodziną na obiad wszystko było smaczne i na czas, ale nowa pracownika swoim zachowaniem przekonała mnie do zmiany lokalu. Zero szacunku do osób starszych.

  3. Agnieszka Czylkowska ★☆☆☆☆

    Pizza smakuje i wyglada jakby leżała przynajmniej jeden dzień. Ciasta nie idzie odkleić od kartonu, śmiało by mogli dodawać szpachelki do skrobania pizzy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Gusto, P.H.U. Andrzej Jastrzębski?

Bar Gusto, P.H.U. Andrzej Jastrzębski znajduje się przy Jana III Sobieskiego 328B, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Gusto, P.H.U. Andrzej Jastrzębski?

Można skontaktować się z Bar Gusto, P.H.U. Andrzej Jastrzębski pod numerem +48 794 714 261

Jak można dotrzeć do Bar Gusto, P.H.U. Andrzej Jastrzębski?

Do Bar Gusto, P.H.U. Andrzej Jastrzębski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements