Opinie

  1. Piotr Włodarczyk ★☆☆☆☆

    To jest mega porażka… Flądra z frytkami i surówkami 60PLN, sama flądra chyba z 5 dni w panierce leżała w oczekiwaniu, bo mięso koloru nabrało, spieczona, masakra. Zupa rybna 25PLN jest tego może 200ml … Breja … Pani młoda kelnerka z kijem w D… nie podchodź, bo zła że do roboty przyszła. Ogólnie omijajcie to miejsce z daleka.

  2. MrDombbo ★★★★☆

    Byliśmy z żoną, mówi do mnie chodź na najlepszą rybę do Chiefa. Przychodzimy, siadamy (dość pusto i zaraz zamykają) ale przyjęli zamówienie, zamówiliśmy i czytam żonie opinie. Nie mogła uwierzyć że tak nisko, mówi, że zobaczysz ryba będzie pyszna. Jadła tu kilka razy różne ryby. Zamówiliśmy dorsza i taka była. Biała, dobrze wysmażona pyszna rybka z surówkami i świeżymi frytkami. Podane w 10 minut. Czytamy tę opinię, że porcje małe, że ketchup, że jakieś ogony i w sumie to trochę się tego spodziewałem przed zjedzeniem, ale tak nie było. Zamówiliśmy zestaw z dorszem za 45 PLN i dostaliśmy porcję obiadową, zwykłą obiadową która mnie zaspokoiła. Gdyby weszła do tego zupa (a weszło piwo) to byłbym pełny. Dołączam zdjęcie, nie moje ale potwierdzam, że porcja była właśnie takiej wielkości. Cena wydaje się ok, w końcu to świeża ryba, nie zapiekanka. Co do atmosfery się nie wypowiem, ogólnie jest tam klimat barowy, ja się nie zawiodłem, co do smaku i wielkości dania. Szkoda, że to miejsce marnuje swój potencjał.

  3. Mateusz Dankiewicz ★☆☆☆☆

    Najgorsze jedzenie jakie jedliśmy w życiu!!! Masakra! Siedzieliśmy przy śmietniku mniam

  1. Paweł Ignatowicz ★★☆☆☆

    Jedzenie przeciętne, ale czuję się uszukany. Zamówiłem zestawy z rybami, W menu niby 300g. Przeliczyłem, myślę - dobra oferta i dałem sie nabrać. Ryba w rzeczywistości prawdopodobnie ok 100g, kilka frytek, bukiet surówek też jak w krainie Kingsajz. Wyszliśmy głodni i niezadowoleni. Szkoda, że przed wizytą nie sprawdziłem wcześniejszych ocen.

  2. Dominika Marut ★☆☆☆☆

    Hmmm... Tylko ziemniaki były dobre. Surówek za 7zł powinno być więcej a nie tylko łyżeczka buraków. Dorsz suchy a kotlet smażony na zimnym oleju chyba gorszego kotleta nie jadłam.

  3. Grzegorz ★★☆☆☆

    Niestety jestem na NIE. Na pierwszy rzut oka niby ok, ale... porcje małe- oszczędność i na frytkach, i na surówkach. Ale najgorszy był filet z kurczaka z grilla. Totalnie przesolone, spieczone, trzy mini kawałeczki. Po prostu niezjadliwe!!! Tilapia nie najgorsza, ale porcja też bez szału. Ogólnie słabo. A, i w ogródku przy stolikach obok osoby palące papierosy! Ohyda...

  1. Dominika Tomeczek ★☆☆☆☆

    Gdyby nie głód dzieci wyszłabym po otrzymaniu dań. Porcje mikroskopijne ( nawet na frytkach i surowkach oszczędzają). Placek z gulaszem z trzema kawałkami mięsa. Dorsz w zestawie - 35 zł ryba ledwo widoczna na talerzu. Odradzam wizytę w tym miejscu.

  2. RoboD7 ★★★☆☆

    Porcje niezbyt duże. Jadłem danie obiadowe Devolay, frytki i surówki. Kotlet nie wyglądał wewnątrz tak jak powinien. Był suchy, praktyczne nie dało się w nim odnaleźć obowiązkowego składnika - masła. Smakował jednak w miarę ok. Surówki, w mojej opinii poniżej średniej. Cena w sezonie 2022 - 29 zł.

  3. Zbigniew Milewski ★☆☆☆☆

    Porażka, to coś na talerzu, to zestaw dorsz, frytki plus surówka. Dorsz suchy jak gmat, rozmrażamy, porcja jak dla dziecka. Koszt tego zestawu to 38zł, proszę omijać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar U Chiefa?

Bar U Chiefa znajduje się przy Aleja Generała Józefa Hallera 267, 80-502 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Bar U Chiefa?

Do Bar U Chiefa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements