Opinie

  1. Adam Rogowski ★★★★★

    Wspaniałe zajęcia pole choreo z Agnieszką pozwoliły na pokonanie letniej melancholii. Mam nadzieję, że podczas mej kolejnej wizyty w Gdańsku będę miał okazję gościć tu ponownie. :) P.S.: Okolica, w której znajduje się siedziba szkoły, ma pełno tajemniczego uroku w ciepły, letni wieczór.

  2. Nika Bilińska ★★★★★

    Chodzę na zajęcia prawie pół roku i jestem bardzo zadowolona! Instruktorki są super- udało im się ze mnie, zawodowego kanapowca, zrobić kogoś, kto przychodzi tam dwa razy w tygodniu. Bardzo dobra komunikacja na poziomie recepcji. Studio jest raczej kameralne, ale dzięki temu panuje tam świetna, ciepła atmosfera. Polecam, szczególnie początkującym!

  3. Bogusia Badziąg ★★★☆☆

    Niestety nie mogę zgodzić się z tak pochlebnymi opiniami o tym studio. Nie było źle, ale nie było też dobrze. Atmosfera była rzeczywiście miła, ale dla osoby „z zewnątrz” już trochę mniej. Wszyscy się tam znają, są osoby które chodzą po kilka zajęć w tygodniu i widać że to głównie na nich skupiała się instruktorka. Na zajęciach miałam czasem wrażenie, że jestem pomijana gdyż większość „akcji” (rozmów, pomagań z przejściami i figurami) działa się po drugiej stronie sali. Na zajęcia chodziłam 2-3 miesiące (już dokładnie niestety nie pamietam), a za każdym razem czułam sie dość obco. Dodatkowo, nie podobało mi sie dość luźne podejście do zajęć. Wiem że niektórym się to podoba i to podają za atut studia, ale źle sie czułam gdy zajęcia zaczynałyśmy np 7 minut później a kończyłyśmy 5 minut wcześniej. Szczególnie jeśli instruktorka w trakcie wychodziła pogadać z recepcjonistką czy lubianą kursantką. I rozumiem, wszyscy się tam lubią, ale przez to czułam się traktowana mało poważnie. Kolejną rzeczą jest sam program zajęć. Był dość monotonny i miałam wrażenie, że co tydzień robimy przejścia/combosy złożone z takich samych lub bardzo podobnych figur. Czasem musiałyśmy też czekać, gdyż instruktorka przychodziła raczej z „luźnym” planem i nie zawsze pamiętała czy wiedziała, co my właściwie mieliśmy zrobić (my jako grupa wtedy staliśmy dość bezczynnie). Ostatnią rzeczą, może mniej istotną, ale chciałabym mieć taką informację przed wybraniem studia, jest sala i rurki. Sala jest dość mała jak na liczbę rurek i nie ma okna. Chodziłam tam, gdy temperatury za oknem nie były zbyt wysokie, a i tak na zajęciach było gorąco i duszno (w takich warunkach cwiczy sie dość nieprzyjemnie, gdyż co chwila spadasz z rurki). Ustawione wiatraki trochę pomagały, ale nieznacznie. Do tego rurki ustawione są dość blisko siebie, co czasem może być niebezpieczne. Podsumowując wszystkie informacje, studio nie jest złe. Widać zaangażowanie i wiem, ze są osoby którym taki styl zajęć może sie spodobać. Nie jest to jednak studio, z którego po zajęciach wychodziłam z radością i satysfakcją, a raczej obojętnością i narastającą frustracją.

  1. Karolina Olejnik ★★★★★

    Uwielbiam te zajęcia! Pani na rejestracji bardzo miła, cierpliwa. Instruktorka Aga to mistrzyni w swoim fachu, nie dość że pokazuje figury profesjonalnie, jest wyrozumiała, podchodzi do każdej z nas, poprawia- jak prawdziwy nauczyciel, a przy tym jest bardzo miła. Po każdych zajęciach z nią wracam z uśmiechem i dumą do domu. Czuję, że mam więcej siły i świadomości swojego ciała.

  2. Maria Zajączkowska ★★★★★

    Super miejsce i świetna atmosfera, chodzę już 3 miesiąc i widzę wielkie postępy. Nabrałam siły, zwiększyłam świadomość własnego ciała, a przede wszystkim pewności siebie, również w życiu codziennym. Dziewczyny tworzą ciepłe miejsce w którym wstyd nie istnieje. Instruktorka Aga ekstra prowadzi zajęcia, zawsze pokaże i wytłumaczy jak i co wykonać, zauważy i pochwali kiedy Ci się udaje. Nie zauważysz kiedyś zaczniesz ubierać coraz to bardziej odsłaniające ciało stroje i będziesz się czuć z tym naprawdę dobrze i komfortowo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres W Powietrzu Pole&Aerial Studio Gdańsk?

W Powietrzu Pole&Aerial Studio Gdańsk znajduje się przy Elizy Orzeszkowej 2, Aniołki, 80-208 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do W Powietrzu Pole&Aerial Studio Gdańsk?

Można skontaktować się z W Powietrzu Pole&Aerial Studio Gdańsk pod numerem +48 500 200 682

Jak można dotrzeć do W Powietrzu Pole&Aerial Studio Gdańsk?

Do W Powietrzu Pole&Aerial Studio Gdańsk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements