Opinie

  1. Robert Dejniak ★★★★★

    To chyba najlepsze lody jakie jadłem od dłuższego czasu. Wielka porcja . Dwie gałka ledwo zmieściłem. Urokliwe miejsce .polecam

  2. Zuzanna Kuhn ★☆☆☆☆

    Niestety mocno się zawiodłam na “Pink Cloud Matcha” z festiwalu matchy w BOSKO. Na zdjęciu wygląda obłędnie – warstwowa, różowa, apetyczna. W rzeczywistości… cóż, zupełnie nie przypomina tej z plakatu. Po pierwsze – matcha nie była starannie przygotowana. Zamiast zostać dokładnie rozpuszczona przy pomocy chasenu, wygląda na to, że została tylko pobieżnie spieniona jakimś spieniaczem do mleka. W napoju pełno było grudek proszku, co psuło całą przyjemność z picia. Szkoda, bo sam pomysł festiwalu i różnorodność smaków brzmi świetnie – ale jeśli macie promować produkt grafiką, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, i serwować niedokładnie wymieszaną matchę, to naprawdę warto się zastanowić, czy to nie robi więcej szkody niż pożytku. Klient widzi zdjęcie i liczy na coś wyjątkowego – a dostaje coś, co wygląda i smakuje jak niedopita resztka z dna shakera.

  3. Sylwia Chołota ★★★★★

    Miejsce magiczne! Kochamy tutaj wracać z mężem. Jesteśmy prawie co weekend. Przyjazna dla zwierząt. Desery na wysokim poziomie, zawsze smaczne! Obsługa zawsze uśmiechnięta i kochana. Nic dodać nic ująć! Uwielbiam to miejsce! ❤️

  1. Yumi “13” Hiro ★★☆☆☆

    Jedynie raz udało mi się zjeść dobry deser w tym miejscu. Wtedy obsługa była na tyle miła, że zrobili deser bez orzechów. Jestem alergikiem, więc bardzo ucieszyłam się, że miałam zjeść deser, który chciałam z lekką personalizacją. Ale ostatnio, co wchodzę do BOSKO, to zaraz wychodzę. Powód - brak już deserów, które wybieram z karty lub obsługa nie jest już chętna zrobienia deserów bez orzechów. Poczułam, że jest to dla nich wielki problem. Rozumiem, że orzechy są w mieszankach, które posypują na koniec, ale raz nie ma problemu, a następnym razem już jest to problemem. Szkoda, bo raz było miło, a wręcz bosko...

  2. Paulina Wójcik ★★★★★

    Super miejsce, aby wpaść na kawę i coś słodkiego :) Gofry są przepyszne i z dużą ilością dodatków, lody mają bardzo ciekawe smaki, obsługa jest niesamowita, a całe wnętrze jest bardzo estetyczne i przyjemne. Już kilka razy odwiedziłam to miejsce i na pewno jeszcze tutaj wrócę :)

  3. Paweł Glembin ★★☆☆☆

    Zamówiliśmy herbatę rozgrzewającą widoczną na zdjęciu. Szklanka brudna i pełna w połowie jakby ktoś już z niej pił. Chwilę później inni klienci dostali herbatę nalaną po brzegi, a kelnerka wracając od stolika spojrzała się na nas i szyderczo uśmiechnęła. Przy próbie reklamacji kelnerka stwierdziła, że herbata została już przez nas skonsumowana, dlatego jest jej tak mało. Na plus szybkość obsługi i kompletność zamówienia.

  1. Marcel Łaziński ★★★★☆

    Miejsce do dopracowania. Gofry nie były złe, niestety ich minusem było gumowe ciasto i nadmiar cukru wanilinowego. Może czas na dopracowanie receptury ciasta? ;) Plus za bitą śmietanę która nie była gastronomiczną mieszanką śmietany sojowej, tylko prawdziwą śmietaną (choć zastanawiałem się czy nie była za mało tłusta z dodatkiem fixa lub czegoś ale może mi się jedynie wydawało - była smaczna). Minus za owoce ułożone "sekcjami", ja jednak wolę mix owocowy na goferku. Kawa pozostawiała trochę do życzenia ale to efekt mieszanki niedopasowanej do ekspresu. W efekcie trochę kwaśna (nawet 100% arabika będzie kwaśna jak jest źle dobrana do ekspresu lub źle wyregulowany ekspres). Ogólnie kawa dobra.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BOSKO Wejherowo - Lody Produkcji Własnej?

BOSKO Wejherowo - Lody Produkcji Własnej znajduje się przy Jana III Sobieskiego 272, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BOSKO Wejherowo - Lody Produkcji Własnej?

Można skontaktować się z BOSKO Wejherowo - Lody Produkcji Własnej pod numerem +48 501 094 227

Jak można dotrzeć do BOSKO Wejherowo - Lody Produkcji Własnej?

Do BOSKO Wejherowo - Lody Produkcji Własnej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements