Opinie

  1. Anna T ★★☆☆☆

    Uczęszczałam do Hippiki rok temu przez ok miesiąc ( łącznie ok 10h). Byłam wtedy osobą początkującą, schodzącą z lonży. Generalnie wtedy nie miałam dużego doświadczenia z innymi szkółkami więc moja ocena była: no okej. Teraz po roku intensywnej nauki i przejściu paru szkółek mogę stwierdzić, że nie było jednak tak okej. Jest kilka rzeczy które można byłoby poprawić. Stan koni i samej stajni był dobry, konie raczej też spokojne. Mam jednak zastrzeżenia do trenerki i przeprowadzania jazd. Kilka razy spóźniła się, wychodziła czasami też wcześniej z lekcji, zostawiając mnie na ujeżdżalni w stepie żeby wróciła z innym koniem do stajni. Nie było to niebezpieczne czy trudne dla mnie ale jednak płaciłam za ten czas i można byłoby wtedy przeprowadzać jakieś krótkie omówienie teoretyczne po treningu. Generalnie podczas lekcji trenerka nie była bardzo skupiona na mnie i czasami rozmawiała z innymi trenerkami lub w ogóle korzystała z telefonu nie patrząc na mnie. Ostatnią godzinę jazd też zapamiętałam słabo bo miałam wrażenie że czekała tylko aż się skończy i znowu wyszła przed czasem. Nie miałam też szansy właściwie pożegnać się, zapytać o jakieś wskazówki na przyszłość czy inne uwagi. Wszystko było robione w biegu, ogólna atmosfera w stajni jak i ogólnie na ujeżdżalni była stresująca ( przynajmniej dla mnie), czasami gdy byłam zostawiona na stęp z koniem inne trenerki miały do mnie jakiś problem lub kazały mi gdzieś odjechać koniem a gdy nie potrafiłam ruszyć nim od razu to krzyczały. Nie wiem z jakiej szkółki były, ale miałam kilka takich sytuacji i gdyby była za mną moja trenerka to mogłaby zwrócić im uwagę że jestem początkująca. Teraz po doświadczeniach z innych szkółek mam porównanie i wiem że może być miło, przyjemnie i bez stresu. Tu niestety tak nie było. Pozdrawiam

  2. B H ★★★★★

    Profesjonalna opieka i wiedza instruktora. Bezpieczne konie.

  3. Ewa Cz ★★☆☆☆

    Niestety bardzo niesympatyczna pani instruktor. Wykupiłam jednorazową jazdę w prezencie urodzinowym. Pani się spóźniła, była bardziej zainteresowana swoim telefonem niż nami. Odpowiadała na pytania jak za karę.

  1. Malgorzata Sucharska ★★★★★

    Super stajnia polecam pół kolonie treneży mili a konie zadbane .polecam te stajnie

  2. Kate Wach ★★★★★

    Ta szkółka jest najlepsza, ponieważ: instruktorzy uczą jazdy, a nie kontestują faktu, że na nim siedzisz; pomagają w postępach, ponieważ traktują każdego indywidualnie; nie idą na skróty, ponieważ masz się nauczyć współpracować z koniem. Dlatego: zawsze wracam; w innych szkółkach (na wyjazdach wakacyjnych) wielokrotnie chwalono nie mnie (szkoda...) a instruktora, który mnie uczył, czyli p. Julię.

  3. Agnieszka Szymczak -Kwiecień ★★★★★

    Mam mjeszkanie letnie w gdańcku blisko tej stajni.moim zdaniem exstra stajnia.nauczyciele mają genialne podejście do dzieci i dorosłych.polecam panią Monike ktura jest exstra.i 5 gwiazdek

  1. Marek Klonowski ★★★★★

    Bardzo polecam.Super profesionalna nauka jazdy.Pani Julia jest fantastyczna nauczycielka Bylismy bardzo zadowoleni i napewno bedziemy jeszcze korzystac z jazd w Hippice

  2. Ekaterina ★★☆☆☆

    Jazdy w większości oparte na kłusie, konie chodzą w wypinaczach nawet nie żeby po prostu miały dobre ustawienie a żeby się słuchały, nieciekawe plany treningowe, nie uczy się siodłać konia, raczej nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stajnia Hippika?

Stajnia Hippika znajduje się przy Polna 1, 81-745 Sopot, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stajnia Hippika?

Można skontaktować się z Stajnia Hippika pod numerem +48 609 512 679

Jak można dotrzeć do Stajnia Hippika?

Do Stajnia Hippika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements