Opinie

  1. Piotrek ★★★★★

    Świetne miejsce dla każdego, kto naprawdę lubi dobrą kawę. Gdańska Palarnia Kawy to nie tylko kawiarnia, ale przestrzeń z charakterem i wyraźną pasją do rzemiosła. Kawa jest doskonale palona, aromatyczna i podana z dbałością o każdy detal. Obsługa kompetentna i bardzo życzliwa, chętnie doradzi i opowie coś więcej o ziarnach. Klimat miejsca sprzyja zarówno pracy, jak i spokojnemu spotkaniu. Zdecydowanie jedno z tych miejsc, do których chce się wracać.

  2. ania t ★★★★★

    Pyszna kawka, klimatyczne miejsce- z przyjemnością wrócę;-)

  3. Agata B-L ★★★★★

    Uwielbiasz Flat White to zdecydowanie polecam to miejsce żeby się napić tej kawy. W menu wśród wielu innych kaw znajdziesz także herbaty i desery oraz lody. Kawa była przepyszna, Polecam

  1. Małgosia Białk ★☆☆☆☆

    Ani kawy ani pieniędzy. Jesli kawa jest taka jak obsługa to raczej trzeba omijać szerokim łukiem. We wrześniu złożyłam zamówienie, króre opłaciłam od razu. Jako, że wyjeżdzałam za tydzień chciałam sama odebrać ,ale zapewniono mnie, że nie ma problemu i sami dowiozą jako, że jestem z Gdyni. No cóż. Po 5 dniach zapytałam, czy na 100% zamówienie zostanie dostarczone. Dostałam info sms, że pracownik dał ciała i to tyle. Zamównie zostało wysłane kurierem niecałe 16 h przed moim wyjazdem. Niestety kawy nie otrzymałam na czas. Po powrocie zapytałam mailem o zwrot za zakup i potwierzono mi, że zwrot otrzymam. DO TEJ PORY NIE MAM ANI KAWY ANI PIENIĘDZY, TYLKO NIEPOWAŻNE MAILE TYPU - "ZARAZ ZROBIMY PRZELEW", PEWNIE SYSTEM ZAWIÓDŁ ITP. ŻENADA ------------------- Edit: Sugerowanie, że pomyliłam sklep przy posiadaniu korespondecji ze sklepem jest raczej nie na miejscu i świadczy o braku profesjonalizmu. Wypada przyznać się do błędu - tak przynajmniej robią dorośli. Za ciężko pracuję, żeby darować taki przekręt. Edit 01.02: moja opinia nie jest zafałszowana i nie jestem żadną konkurencją tylko klientką, która straciła ciepliwość czekając na zwrot pieniędzy. W życiu wystawiłam tylko 1 nagatywną opinię na Google i dotyczyła paczkomatu, ta jest druga. Jeśli oskarżają mnie Państwo o fałszerstwo proszę o zgłoszenie tego w odpowiednie miejsce, chętnie udowodnię prawdę i udostępnię całą korespondencję. Proszę też pamiętać, że w korespondecji jest adres Państwa IP

  2. Aleksandra O. ★★★★★

    Najlepsza kawa na świecie. (Zwłaszcza Brazil) Pozdrawiam ;)

  3. Daniel S ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Pyszna kawa, lody ciastka. Spokojne miejsce na małą przerwę podczas zwiedzania. Polecam!

  1. Sebastian Tabaka ★★★★★

    Kawa przepyszna. Ale szczególnie chciałbym pochwalić za obsługę i podejście do klienta. W pełni zaangażowani w pomoc.

  2. Darek Łasak ★★★★★

    Firmę Tasty Coffee Club polecam jako zaangażowanego, znającego temat dostawcę kawy. W ofercie posiadają szeroki wybór wyjątkowej kawy. Pracowników Tasty Coffee Club charakteryzuje uczciwość i zaangażowanie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gdańska Palarnia Kawy?

Gdańska Palarnia Kawy znajduje się przy Rajska 10, 80-850 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gdańska Palarnia Kawy?

Można skontaktować się z Gdańska Palarnia Kawy pod numerem +48 508 505 888

Jak można dotrzeć do Gdańska Palarnia Kawy?

Do Gdańska Palarnia Kawy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements