Mogło być lepiej obsługa w sklepie w porządku Długie terminy oczekiwania Panowie którzy przyjechali składać meble to masakra 3 razy przyjeżdżali na poprawki łóżko składali po raz pierwszy Meble złożone nie starannie z niedociągnięciami Pomimo projektu szafy i rysunku złożyli szafę z instrukcji montując drążki w tych miejscach gdzie są półki Nie polecam brać z montażem pierwszy raz składali meble Zewnętrzna firma to nie ma znaczenia ale to wy jesteście odpowiedzialni kogo przysyłacie a nie że klient jeszcze musi się użerać bo ktoś nie umie wykonać pracy po mimo podawanych dokładnych instrukcji jak ma być to jeszcze złożone niestarannie
Zdjęcia
Opinie
-
Maja Wojtanowska ★★★☆☆
-
Klaudia Malinska ★★★★★
Obsługa bardzo miła. Załatwione i dostarczone wszytko na czas. Serdecznie polecam.
-
Aleksandra Giersz ★★★★★
Obsługa bardzo miła.Pan który przywiózł meble bardzo pomocny.Czas oczekiwania nieco się wydłużył, ale jestem zadowolona z z zakupu .Polecam ten sklep!!!
-
Jagoda Biniakowska ★★☆☆☆
Czas oczekiwania na komodę 2tyg. Przysłany wadliwy element na który czekaliśmy kolejne 3 tyg. Czekać za komodą 5 tyg. to przesada. Jakość gorsza od Ikei. Cóż pierwszy i ostatni raz zakupiłam meble w tej sieci.
-
Marcin Sobótka ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z obsługi Pana Pawła! Uprzejmy sprzedawca, szybka realizacja zamówienia. Mieliśmy czekać ok. 2 tygodni a narożnik był już u nas pod mieszkaniem po 3 dniach roboczych... Dowóz na terenie Środy w cenie więc nie musiałem kombinować dodatkowo. Mogę śmiało polecić. Jakościowo meble są okej. Zero problemów przy montażu.
-
Mefisto Boogie ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z obsługi Pana Pawła! Uprzejmy sprzedawca, szybka realizacja zamówienia. Mieliśmy czekać ok. 2 tygodni a narożnik był już u nas pod mieszkaniem po 3 dniach roboczych... Dowóz na terenie Środy w cenie więc nie musiałem kombinować dodatkowo. Mogę śmiało polecić. Jakościowo meble są okej. Zero problemów przy montażu.
-
Jagoda K ★☆☆☆☆
Nie polecam! Meble zamówione przewidziany czas realizacj miesiąc. My czekamy 1,5 miesiąca. Po 2 tygodniach przyszła wiadomość o gotowym zamówieniu, po czym sprzedawca zadzwonił i poinformował ze nie ma jeszcze jednej szafki. Będą się kontaktować jak przyjdzie. Zero kontaktu ze strony sklepu. To my musieliśmy dzwonić i się dopytywać. Okazało się, że szafka poszla na reklamacje, którą zgłosił sklep. Szafki nadal nie ma, a kontakt utrudniony.
-
Sławomir Wojciechowski ★★★☆☆
Chciałem w sklepie meblowym dokonać nietypowego zakupu - serwisu obiadowego, reklamowanego nachalnie w promocyjnej cenie. Niestety, był dostępny tylko na zamówienie po dokonaniu przedpłaty. Na szczęście dowiedziałem się, że jakość jest "chińska" i nie można liczyć na zakup bez wad. Zrezygnowałem. Dopiero przy opuszczaniu sklepu przypadkiem zauważyłem, że za zamkniętymi drzwiami jest jeszcze wielka hala z ekspozycją mebli, zamknięta bo nieogrzewana. Ogólnie że sklepu wynioslem dziwne wrażenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BLACK RED WHITE?
BLACK RED WHITE znajduje się przy Brodowska 32, 63-000 Środa Wielkopolska, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BLACK RED WHITE?
Można skontaktować się z BLACK RED WHITE pod numerem +48 795 182 097
Jak można dotrzeć do BLACK RED WHITE?
Do BLACK RED WHITE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku