Zamówiłem zimne latte z matchą. To już drugi raz, kiedy baristka o imieniu Julia nie zrealizowała mojego zamówienia. Zamiast zimnej matchy dostałem ciepłą, mimo że o nią nie prosiłem. Obsługa 1/10
Zdjęcia
Opinie
-
Лєна Буднік ★☆☆☆☆
-
Agnieszka Deska ★☆☆☆☆
Niestety muszę wystawić negatywną opinię. Podczas mojej ostatniej wizyty spotkałam się z bardzo nieuprzejmą obsługą. Pani w rudych, kręconych włosach zachowywała się nieprofesjonalnie – przewracała oczami, wzdychała w trakcie obsługi mnie przy kasie, jakby robiła to za karę. Po chwili, stojąc z koleżanką za ladą, zaczęły głośno komentować i obgadywać innych klientów. Takie zachowanie zupełnie nie przystoi pracownikom miejsca, które powinno dbać o miłą atmosferę i komfort gości. Szkoda, bo napoje były w porządku, ale przez obsługę zdecydowanie nie mam ochoty tam wracać.
-
Małgorzata Kocerka ★☆☆☆☆
Czekaliśmy ponad 15 minut na kawę i ciasto. Urządzenie, które dostaliśmy nie wydawało żadnego dźwięku, nikt też nie zawołał. Obsługa tylko dokładała kaw na ladzie, których nikt nie odbierał. Żadne z zamówień nawet na nasze nie wyglądało. Powolni, nieogarnięci, wygląd jednego chłopaka z obsługi mało estetyczny, bo twarz miał zakrytą włosami, nie mam pojęcia, jak przez to patrzył. Może dlatego nie widział stosu kaw na ladzie, którymi należałoby się zainteresować... Serio nikt nie pomyślał, że coś jest nie tak, skoro kawy nie są odbierane??? Po 20 minutach poprosiliśmy o zwrot pieniędzy, co spotkało się z chwilową odmową, bo nie było menadżera??? W końcu otrzymaliśmy 50zł w gotówce. Stoliki klejące. Nie polecam.
-
Gregor “kobryś” ★☆☆☆☆
Kawa jak i ciasta super , atmosfera i miejsce Ok. Ale największy absurd jaki widziałem to gość przyszedł z psem na kawę i posadził go na fotelu przy stole koło siebie i razem skończyli kawkę, masakra . I gdzie jest sanepid ?
-
Monika Langowska ★★★★★
Przepyszna zimowa herbata, naprawdę jedna z lepszych. Obsługa również miła poza jedna osoba która była wyraźnie zażenowana moim pytaniem czy ciasto które leżało do odbioru na wynos w kartoniki na pewno było moje (nikt nic wcześniej nie powiedział czy zawołał jakie to ciasto) pomimo tego reszta obsługi bardzo miła. Polecam :)
-
mak heehe ★☆☆☆☆
Costa obecnie w swojej ofercie ma Frappe o smaku słony karmel i takie tez przyjmuje „barista” - wydawana kawa nie ma ani posypki, ani polewy. Po zgłoszeniu uzyskuje się od opryskliwej obsługi informacje ze polewa się skończyła (nagle? wyparowała? Żadna kawa nie była wydawana w międzyczasie.). A posypki nie było, bo nie ma polewy… nagle jednak się znalazła.
-
Daria Siemko (Hikari) ★★★★☆
Kawa jak na sieciówkę ok, a z kuponami z aplikacji costy albo hm cena do jakości wychodzi całkiem fajnie. Ciasta bardzo dobre (i bardzo słodkie). Słone przekaski dosyć średnie/ok ale plus za różne opcje bagietek (mięsne, wege, vegan). Kawy: Dostępna opcja bezkofeinowa (kawy). Generalnie jak coś brać to oferty sezonowe albo kawy smakowe, chociaż są bardzo słodkie. Klasyczna oferta jest dosyć średnia. Mogę polecić flat white, bo w miarę daję radę. Ze smakowych polecam vanilla latte (dla osb, które preferują mniej cukru), chai latte (obie wersje) i carmel machiato (dla osb preferujące więcej cukru) Herbata: nie polecam tych w menu sezonowych. Po collabie z fuse tea z szaszetek nie da się nic wycisnąć i "herbata" to praktycznie woda. Obsługa: średnia. Byłam wiele razy i nie zliczę jak często, pomimo zamówienia wegańskiej wersji, dostałam kawę na krowim mleku lub ze zwykłą bitą śmietaną (barista zdawał sobie sprawę dopiero przy wydaniu). Kasjerzy średnio zainteresowani klientami. O wiele lepszy standard jest w galerii bałtyckiej. Atmosfera ok. Dużo wygodnych krzeseł w środku i na zewnątrz ->dobre i konfortowe miejsce do spotkań. Minus niestety jest taki że zazwyczaj jest bardzo duży tłok i można nie mieć gdzie usiąść, a kolejka również potrafi być spora. Higiena: miejsce jest śrdnio zadbane. Zdarzają się brudne stoliki I krzesła, które zbyt rzadko są czyszczone po klientach.
-
Patrycja Plenis ★★★★☆
Kawa latte chai pychaaaaa!! Te truskaweczki na górze też robią robotę. Americano jak americano, czarna, mocna kawka :) Co do śniadań to moim zdaniem smaczne. Zarówno bagietka premium z kurczakiem jak i tost z serem i szynką. Jedyny minus to, że mogłyby zostać podane jeszcze cieplejsze. Dla mnie za zimne. Obsługa miła i pomocna. Na stolikach w miarę czysto. Bez problemu poruszaliśmy się wózkiem dziecięcym.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Costa Coffee?
Costa Coffee znajduje się przy Targ Sienny 7, 80-806 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Costa Coffee?
Można skontaktować się z Costa Coffee pod numerem +48 587 326 248
Jak można dotrzeć do Costa Coffee?
Do Costa Coffee można dotrzeć, korzystając z poniższego linku