Opinie

  1. Chanaka Rathnayaka ★★★★★

    Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, Panie Prawniku, że wszystkie Pańskie przedsięwzięcia są pod każdym względem udane.Wasze usługi prawne są doskonałe. Bardzo cenimy sobie świadczone przez Was usługi prawne.Twoje doświadczenie znalazło odzwierciedlenie w rzetelnej i uczciwej obsłudze, z jaką nam służyłeś, niczym ojciec prowadzący nas przez zagadnienia prawne.Przy tej okazji chciałbym złożyć Panu wyrazy szacunku w imieniu narodu lankijskiego i wyrazić nasze uznanie.Jednocześnie chylę czoła przed prawem polskim.Pozdrowienia. First of all, Mr. Lawyer, I would like to say that all your endeavors have been successful in every respect. Your legal services are excellent. We greatly value the legal services you provide. Your experience is reflected in the reliable and honest service you provided us, like a father guiding us through legal matters. On this occasion, I would like to express my respects to you on behalf of the Sri Lankan people and our appreciation. At the same time, I bow to Polish law. Best regards.

  2. ThePajro B ★☆☆☆☆

    Super parking, sam też tyle płacisz?

  3. Aleksandra Yavorskaya ★★★★★

    Bardzo dziękujemy za prowadzenie naszej sprawy i pomoc we wszystkich niejasnościach. Pan Adam zawsze był chętny do pomocy. Mimo że sprawa była dość nieprzewidywalna, podjął się jej i moja mama ma już kartę pobytu. Wszystkiego dobrego Panie Adamie!

  1. Christabelle Soriano ★★★★★

    Thankful, Thank you for the great Service, for Supporting till the end, I highly recommend ,they are efficient and on Time as we already know it's very hard to get schedule on the government, but thanks for their help,thanks for patience and for answering all of inquiry and doubts. I wish that more and more people you can helped with. Thank you Dziękuję, dziękuję za wspaniałą obsługę, za wsparcie do samego końca, gorąco polecam, działają sprawnie i terminowo, ponieważ już wiemy, że bardzo trudno jest uzyskać harmonogram od rządu, ale dziękuję za pomoc, dziękuję za cierpliwość i za odpowiadając na wszystkie zapytania i wątpliwości. Życzę, aby coraz więcej osób mogło pomóc. Dziękuję

  2. Michał Ż. ★★★★★

    Bardzo spokojny, kompetentny prawnik, który mi pomógł i mogę go polecić !!

  3. Grzegorz Skiepko ★★★★★

    Fachowa porada oraz skuteczna reprezentacja. Sprawa wygrana plus wywalczone odszkodowanie z dużymi odsetkami. Polecam usługi mecenasa.

  1. Piotr Worwa ★★★★★

    Od 2018 roku korzystam z usług Kancelarii Pana Adama Organiszczaka i z czystym sumieniem mogę polecić w sprawach służbowych jak i prywatnych. Daje 5 gwiazdek. Sumienny , zawzięty, systematyczny, SKUTECZNY!

  2. Joanna Krasocka ★★★★★

    Jakość usług prawnych świadczonych przez Pana Mecenasa oceniam bardzo wysoko. Porady udzielane przez Pana Mecenasa są rzetelne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jednocześnie, poza wysoką jakością merytoryczną i dużym zaangażowaniem w sprawę klienta, Pana Mecenasa cechuje duża przystępność, komunikatywność i dyspozycyjność. Szczerze polecam!

  3. Aleksandra Kopcewicz ★★★★★

    Pan Adam wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały i przystępny. Zawsze angażuje się w sprawy klienta, jest osobą godną zaufania. Zdecydowanie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kancelaria Prawna Organiszczak?

Kancelaria Prawna Organiszczak znajduje się przy Teofila Firlika 20, 71-637 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kancelaria Prawna Organiszczak?

Można skontaktować się z Kancelaria Prawna Organiszczak pod numerem +48 512 916 191

Jak można dotrzeć do Kancelaria Prawna Organiszczak?

Do Kancelaria Prawna Organiszczak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements