W tym miejscu są cudowne osoby: Świetna Pani Doktor - pełna empatii, zwielką wiedzą i profesjonalizmem, potrafiąca pomóc i doradzić na przyszłość ♥️ I dodatkowo Pani Sandra - nie spotkałam się nigdy z tak miłym przyjęciem jak tutaj i chęcią pomocy! A zabiegi to czysta przyjemność z tą Panią :) Cudowne osoby w tym miejscu. Polecam każdemu z czystym sercem :)
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Bieniek ★★★★★
-
Julia ★☆☆☆☆
Byłam umówiona na 13:15 na wizytę przez aplikacje Booksy. Niestety czekając przez 30 min w recepcji nikt nawet nie wyszedł. Po godzinie dostałam maila z treścią ze wizyta nie odbyła się ponieważ ja się nie zjawiłam. Zależało mi na wyżycie ponieważ przeczytałam dużo pozytywnych opinii jednak ja sama jej nie mogę dać ponieważ się ona nie odbyła.
-
małgorzata Klaus ★★★★★
pełen profesjonalizm, p. Beata Rogowska lekarz - rewelacja, fachowiec w 100%. Doświadczenie robi swoje. Polecam wszystkim z całego serca!
-
Elżbieta Rutkowska ★☆☆☆☆
Rozczarowanie i złość- a miał być relaks i zadowolenie. Wizyta zaplanowana na godzinę 12 w poniedziałek, masaż dla par w dniu urodzi. Specjalnie wzięte wolne dni w pracy. Zamiast słowa przepraszam krótkie usprawiedliwienie się błędem systemu. Pół biedy popełniać błędy ale chcąc spełniać pewne standardy to wstyd nie odnieść się do zainstanialej sytuacji... Nie życzę nikomu takiej sytuacji, więc tym samym nie polecam.
-
Joanna Filipska ★☆☆☆☆
Z całego serca odradzam ! Wizyta byla tydzień wcześniej zaplanowana, miał się odbyć masaż dla dwojga plus zabiegi kosmetyczne, było potwierdzenie w smsach. Przychodzimy 21 czerwca a Pani mowi, ze problem systemowy i wizyta jest 25tego... Powiedziałyśmy, że specjalnie na ten dzień był brany urlop, dodatkowo był to prezent urodzinowy dla mnie. Pani z recepcji ani razu nie użyła słów "przepraszam". Zaproponowała, że spyta się koleżanki czy może Nam wykonać zabieg po zabiegu. Siedzimy 10 min i cisza. Wyszlysmy bo szkoda czasu tylko...To jakaś kpina. Chodzimy po wielu różnych miejscach ale nigdy nikt tak Nas nie potraktował!!! Radzę omijać szerokim łukiem...
-
Natalia Lewandowska ★★☆☆☆
Niestety nie mogę polecić tego miejsca, nie ze względu na zła obsługę czy źle wykonany zabieg, lecz ze względu nie nieuczciwa wobec mnie praktykę. Pani zaproponowała mi zabieg w cenie promocyjnej takiej jak na grouponie bez zakupu groupona, po czym żadała dopłaty 50 zł za koszty dodatkowe groupona(bodajże jakieś dodatkowe zabepieczenia), mimo że tego groupona nie mialam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Beauty Derm Institute?
Beauty Derm Institute znajduje się przy Beniowskiego 9, 80-382 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Beauty Derm Institute?
Można skontaktować się z Beauty Derm Institute pod numerem +48 602 210 709
Jak można dotrzeć do Beauty Derm Institute?
Do Beauty Derm Institute można dotrzeć, korzystając z poniższego linku