Opinie

  1. Ms2222 ★☆☆☆☆

    Ciemna starszawa pani w okularach i długich włosach przy kasie widoczna tu na zdjęciach w opiniach innych to taka osoba że zawsze zrobi aferę jak chcesz zrobić reklamacje , rozpeta burze na cały sklep obrzucając cię zarzutami to jej sposób na odrzucenie każdej reklamacji . Oczywiście reklamacje w innym Jysk uznano w sekundę bez słowa, tu się nasłuchałam że zasłona popalona stara cuda. jak na rynku u chińczyka aby kasy nie oddać Jest cięta na ludzi i zarozumiała . Zero ciepła uśmiechu , ostry ton głosu i wyczekiwanie ataku gdy jej się coś nie spodoba Za to Pani Małgorzata blondynka taka po 40 krótko obcięta już jest poziom ciężki do zaklasyfikowania. Obrażała mnie na cały sklep , nie kontrolowała się nerwowo, robiła wstyd sklepowi swoim zachowaniem , zapytałam czy pyskuje zawsze czy okazjonalnie powtórzyła przy klientach że jestem beszczelna , mówiła ze sama mam sobie przynieść towar nie jest na posyłki i na twarzy miała niekrytą satysfakcję wykrzykujac epitety w moją stronę kilkukrotnie przy innych..... Pytałam czy te panie znają standardy obsługi klienta to jeszcze większą furię w nich wywolywalam i atak. To naprawdę wstyd dla Jysk mieć taką obsługę .Skad bierzecie te personel ? może czas na powiew świeżości w tym salonie , dla odmiany młode osoby tam pracujące mile ale nie mają nic do gadania wszystkim rządzi pani opisana w 1 akapicie Więcej nie wrócę do Jysk matarnia

  2. Nikola Raczko ★★★★★

    Ogromne podziękowania i słowa uznania, dla Pana Tomasza, kierownika sklepu. Człowiek spokojny, opanowany, rzeczowy, zna się na szalenie odpowiednim podejściu do klienta. Do takich ludzi i dzięki nim, chce się wracać w takie miejsca. Zdecydowanie odpowiedni człowiek, na miarę kierownika, na odpowiednim miejscu. Gratulacje dla szefostwa za wybór ludzi na stanowiska zarządzające. Raz Jeszcze wielkie podziękowania dla Pana Tomasza za okazałą pomoc, szacunek i obejście. Pozdrawiam

  3. Zbigniew Borkowska ★★★★★

    Bardzo miła i pomocna obsługa, duży asortyment. Szczególnie polecam Panią Ingę która pomagała mi wybrać materac. Bardzo duża wiedza produktowa i profesjonalne podejście do klienta. Gratuluje JYSK pracownika.

  1. Beata Czajka ★★★★★

    Sklep z dużym, dostępnym asortymentem. Duża ekspozycja,wszystko można zobaczyć,a nie żyć wyobrażeniami. Bardzo sympatyczni i pomocni pracownicy, szczególnie dziękuję Panu który dziś (29.12.2022) wydawał zakupy z magazynu i pomógł mi wcisnąć blat stołu do samochodu,a także użyczył sznurka do przywiązania drzwi bagażnika. Super sklep, super załoga!

  2. Edward Spaleniak ★★★☆☆

    Kiedyś był znacznie większy i znacznie ciekawszy wybór towarów.... Równają z pobliską Ikeą...

  3. Sylwia Fiołek ★★★★★

    Przemiła obsługa, nawet w czasie ogromnych promocji i nawału klientów pomoc w zakupie na najwyższym poziomie.

  1. PIOTR LANGE ★☆☆☆☆

    Tak wygląda sklep w dniu 13.10.2022. Pan przy kasie mówi że otwarte, obsługi brak, jak ktoś przypadkiem przyjdzie to mówi że dziś to raczej nie. Marka traci bardzo dużo na jakości w ostatnich czasach i to nie tylko w tej lokalizacji, a szkoda bo potencjał był.

  2. Krzysiek ★★★★☆

    Miła pomocna obsługa jest wczym wybierać ceny przyzwite

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres JYSK Gdańsk, Matarnia?

JYSK Gdańsk, Matarnia znajduje się przy Złota Karczma 26, Matarnia, 80-298 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do JYSK Gdańsk, Matarnia?

Można skontaktować się z JYSK Gdańsk, Matarnia pod numerem +48 222 885 900

Jak można dotrzeć do JYSK Gdańsk, Matarnia?

Do JYSK Gdańsk, Matarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements