Nie polecam tej szkoły!!! Wyniosłem stamtąd jedynie wiele traum. Pani pedagog Brzeska od siódmej boleści nie potrafiła pomóc, wręcz przeciwnie sprawiła że pogłębiały się moje stany depresyjne i lękowe. Skończyłem tą szkołę wiele lat temu a nadal nie potrafię się pozbierać do końca. Dobrze jedynie wspominam panią od przyrody i biologi (AS) oraz panią od j.polskiego (IB-K). Jeśli macie wybór, nie posyłajcie tam dzieci!!!
Zdjęcia
Opinie
-
M M ★☆☆☆☆
-
Jestem Nikim ★★☆☆☆
Uważam że ta szkoła nie jest gorsza polecenia. Uczyłem się w tej szkole, a jedyne co wyniosłem to depresję i stany lękowe.
-
Jupiter 158 ★☆☆☆☆
Skończyłem 52 szkołę i dzięki niej wyniosłem wiele traum. Pani pedagog to wiele do życzenia, dzięki tej Pani mam problemy z psychiką i kontaktach międzyludzkich. Faworyzowała wybranych uczniów. Odradzam ową podstawówkę rodzicom, którzy chcą do niej posłać swoje dzieci. Jedyne dobre wspomnienia mam z Panią od Biologii( A.S oraz M.J.)i matematyki. Jedynym ratunkiem jeszcze jest niepełna kadra z gimnazjum nr. 12. Niektórzy nauczyciele po zamknięciu gimnazjum przeszli do 52. Bardzo odradzam.
-
Patrycja Owsianko ★★★★☆
Skończyłam szkołę kilka dni temu, co pomoże państwu zobaczyć najnowszy „stan”. Szkoła jest dosyć duża, ponieważ na każdym piętrze jest około 6 sal nie wliczając sal dla nauczycieli, oraz sali gimnastycznej (pięter przeznaczonych do lekcji jest 3). Uważam, iż szkoła jest dobrze wyposażona w sprzęt do zajęć z wychowania fizycznego jak i do zajęć z fizyki/chemii. Nauczyciele są mili, kadrze nie można zarzucić większych problemów. Jednym z niewielu minusów są Panie szatniarki, które często mają zły humor i po części wyżywają się na uczniach, gdy np. Dziecko nie przyniosło butów na zmianę pierwszego dnia szkoły.
-
Snoowy Snep ★☆☆☆☆
Nie pozdrawiam dyrekcji W szczególności pani dyrektor oraz pani pedagog Brzeskiej. Dziękuje za pomoc w popadnięcie w depresje, dopiero w szkole średniej pedagog pomogła i nadal jest zdziwiona czemu pani tam nadal jest i nikt z tym nic nie robi, a to nie tylko moja opinia lecz wielu uczniów z mojego okresu w tej szkole jak i aktualnych uczniów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkoła Podstawowa nr 52?
Szkoła Podstawowa nr 52 znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 111, 80-427 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkoła Podstawowa nr 52?
Można skontaktować się z Szkoła Podstawowa nr 52 pod numerem +48 583 416 310
Jak można dotrzeć do Szkoła Podstawowa nr 52?
Do Szkoła Podstawowa nr 52 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku