Opinie

  1. M M ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej szkoły!!! Wyniosłem stamtąd jedynie wiele traum. Pani pedagog Brzeska od siódmej boleści nie potrafiła pomóc, wręcz przeciwnie sprawiła że pogłębiały się moje stany depresyjne i lękowe. Skończyłem tą szkołę wiele lat temu a nadal nie potrafię się pozbierać do końca. Dobrze jedynie wspominam panią od przyrody i biologi (AS) oraz panią od j.polskiego (IB-K). Jeśli macie wybór, nie posyłajcie tam dzieci!!!

  2. Jestem Nikim ★★☆☆☆

    Uważam że ta szkoła nie jest gorsza polecenia. Uczyłem się w tej szkole, a jedyne co wyniosłem to depresję i stany lękowe.

  3. Jupiter 158 ★☆☆☆☆

    Skończyłem 52 szkołę i dzięki niej wyniosłem wiele traum. Pani pedagog to wiele do życzenia, dzięki tej Pani mam problemy z psychiką i kontaktach międzyludzkich. Faworyzowała wybranych uczniów. Odradzam ową podstawówkę rodzicom, którzy chcą do niej posłać swoje dzieci. Jedyne dobre wspomnienia mam z Panią od Biologii( A.S oraz M.J.)i matematyki. Jedynym ratunkiem jeszcze jest niepełna kadra z gimnazjum nr. 12. Niektórzy nauczyciele po zamknięciu gimnazjum przeszli do 52. Bardzo odradzam.

  1. Patrycja Owsianko ★★★★☆

    Skończyłam szkołę kilka dni temu, co pomoże państwu zobaczyć najnowszy „stan”. Szkoła jest dosyć duża, ponieważ na każdym piętrze jest około 6 sal nie wliczając sal dla nauczycieli, oraz sali gimnastycznej (pięter przeznaczonych do lekcji jest 3). Uważam, iż szkoła jest dobrze wyposażona w sprzęt do zajęć z wychowania fizycznego jak i do zajęć z fizyki/chemii. Nauczyciele są mili, kadrze nie można zarzucić większych problemów. Jednym z niewielu minusów są Panie szatniarki, które często mają zły humor i po części wyżywają się na uczniach, gdy np. Dziecko nie przyniosło butów na zmianę pierwszego dnia szkoły.

  2. Snoowy Snep ★☆☆☆☆

    Nie pozdrawiam dyrekcji W szczególności pani dyrektor oraz pani pedagog Brzeskiej. Dziękuje za pomoc w popadnięcie w depresje, dopiero w szkole średniej pedagog pomogła i nadal jest zdziwiona czemu pani tam nadal jest i nikt z tym nic nie robi, a to nie tylko moja opinia lecz wielu uczniów z mojego okresu w tej szkole jak i aktualnych uczniów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Podstawowa nr 52?

Szkoła Podstawowa nr 52 znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 111, 80-427 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Podstawowa nr 52?

Można skontaktować się z Szkoła Podstawowa nr 52 pod numerem +48 583 416 310

Jak można dotrzeć do Szkoła Podstawowa nr 52?

Do Szkoła Podstawowa nr 52 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements