Przychodnia ma stronę, która nie działa . Nie ma podania danych kiedy przyjmuje lekarz. Nie można nic sprawdzić
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Borowiecka ★☆☆☆☆
-
Agnieszka Paul ★★★★★
Świetne podejście do pacjenta, szybka diagnoza i skuteczne leczenie. Widać, że lekarz zna się na rzeczy i naprawdę chce pomóc. Panie w recepcji przemiłe!!! Polecam
-
Adrian N. ★☆☆☆☆
Najwyraźniej w tej przychodni chorobę trzeba rezerwować z wyprzedzeniem – jak wizytę w spa.
-
Prawa Lewa ★☆☆☆☆
Byłam na wizycie u dr Pohl i niestety muszę stwierdzić, że dawno nie spotkałam się z tak nieprofesjonalnym podejściem do pacjenta. Pani doktor jest niemiła, bezczelna i sprawia wrażenie osoby, która zamiast pomóc – robi pacjentowi „pod górkę”. Brakuje jej empatii, cierpliwości i podstawowej kultury w rozmowie. Wizyta była dla mnie bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem – zamiast otrzymać wsparcie i rzetelną poradę, wyszłam z poczuciem lekceważenia i zniechęcenia. Uważam, że lekarz powinien cechować się szacunkiem do drugiego człowieka i chęcią pomocy, a tutaj zdecydowanie tego zabrakło. Niestety wiem, że nietylko moje odczucia są tak negatywne po wizycie u tej kobiety. Stanowczo odradzam wizyty u dr Pohl, jeśli ktoś oczekuje profesjonalnej i życzliwej opieki medycznej.
-
Damian Rak ★★★☆☆
Update: Finalnie Pan doktor wyjaśnił sprawę i naprawił błąd. Placówkę uważałem że jest dość ok. Do czasu gdy żona poszła do dr. Kapczynskiego u którego poziom rozwoju chyba zatrzymał się na poziomie studiów. Dużo by tu pisać sprawa zgłoszona do NFZ. Zero profesjonalizmu i rażący poziom olewania pacjenta ( bez osłuchania nie stosowanie się do norm refundacji kobiet w ciąży itd.).
-
Mateusz Kuźniarek ★☆☆☆☆
Bardzo mi przykro, bo to miejsce jest fatalne! Lista zarzutów jest długa a to kilka z nich: 1. Brak jasnego kryterium kiedy można wejść do gabinetu, nie ma informacji czy czekać na wezwanie czy pukać - jak się zapuka i wejdzie można dostać niemiłą uwagę i tak było w moim wypadku. 2. PERSONEL NIE UŻYWA MASECZEK! 3. W placówce panuje bród - na ścianie za recepcją widać pokłady kurzu i odciśnięte w nim ręce - ktoś jest tego świadomy, ale tak to zostawił. 4. Pani w recepcji, będąc w trakcie rozmowy z pacjentem, bez słowa odbiera telefon i obsługuje kolejnego, jednocześnie każąc czekać tym na miejscu. 5. Radiolog Dariusz Obierzałek - niezwykle bezczelny i arogancki człowiek. Badanie miałem umówione na 9. W wiadomości prośba o stawienie się na 8.50. Pan Obierzałek przyszedł do pracy o 9.20. Zabrakło słowa przepraszam. Badanie zostało rozpoczęte o 9.30 w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Dodatkowo najpierw lekarz stwierdził, że jest potrzebne drugie bandanie, jednak po 20 sekundach zmienił zdanie, na pytanie dlaczego wycofuje się ze swojego zalecenia, stwierdził, że to przez westchnięcie pacjenta! Dziwne, skoro z wiedzy medycznej wynika że należy powtórzyć badanie, a z dumy pana radiologa wynika, że jednak nie. Badanie przerwałem - zrobię je w profesjonalnej placówce. 6. Mimo opóźnienia spowodowanego spóźnieniem lekarza, brak rzetelnej informacji w recepcji. Klient proszący o informację traktowany jest jak wróg. Nie byłem klientem na NFZ. Spóźnienie pana radiologa spowodowało, że musiałem odwołać bardzo ważne spotkanie, na które długo czekałem. To nie jest profesjonalna usługa.
-
Małgorzata Golczyk ★☆☆☆☆
Kobieta z recepcji RTG porażka! Masakra! Zamiast gwiazdek mogła sobie wytatuować pioruny! Kobieto.... Czas na odpoczynek, dla pani każdy pacjent jest intruzem!
-
Dorota Górska ★☆☆☆☆
Próbowałam się wczoraj dodzwonić do przychodni, po każdej próbie połączenia po paru sekundach ktoś celowo mnie odrzucał. Dzwoniłam od 8.40-11.00, nie chce mi się wierzyć, że nie było w przeciągu tych 2h nikogo wolnego do odebrania telefonu. Zazwyczaj będąc w przychodni Panie w rejestracji są faktycznie bardzo zajęte ale piciem ciepłej kawy a telefon dzwonie w tle. Przychodnia ta funkcjonuje tragicznie!
-
Ania Łakoma ★☆☆☆☆
Placówka odmówiła przyjęcia 1,5 rocznego chorego dziecka, zasłaniając się jakimiś bliżej nie określonymi wewnętrznymi zasadami. Zero podejścia po ludzku w trudnej sytuacji.
-
Karola Bey ★★☆☆☆
Na wstępie muszę przyznać poprzednim opinującym, że dodzwonienie się tutaj graniczy z cudem. Jednak będąc osobiście ze strony pań rejestratorek nie czułam się źle potraktowana. Ale wiadomo, że z chorym dzieckiem osobiście się rejestrować nie wybiorę. Dlatego ogromny minus za obsługę telefoniczą. Może warto rozważyć wprowadzenie rejestracji przez internet? Polecam panie lekarki pediatrii, obie są kompetentne i sympatyczne. A starsza pani z punktu pobrań powinna się nad sobą zastanowić, bo takiego braku szacunku do drugiej osoby i aroganckiego podejścia to dawno nie widziałam. I rejetracja do punktu pobrań wydaje się być irracjonalnym pomysłem, patrząc na to, że nie można się tu dodzwonić.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Vis Medica Sp. z o.o.?
Vis Medica Sp. z o.o. znajduje się przy plac 20 Października 17, 62-050 Mosina, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Vis Medica Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Vis Medica Sp. z o.o. pod numerem +48 618 132 411
Jak można dotrzeć do Vis Medica Sp. z o.o.?
Do Vis Medica Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku