Opinie

  1. Hetman Ołowianka ★★☆☆☆

    Liczy się tylko sprzedaż i zysk, nawet schody nieodśnieżone.

  2. Adam Adam ★☆☆☆☆

    Brak szacunku do klienta. Notorycznie otwata tylko jedna kasa, w dodatku kasjerka pomimo dużej kolejki odchodzi od kasy i obsługuje dodatkowo 6 kas samoobslugowych! Totalne olewanie klientów. Pani podczas obslugiwania poprostu sobie odchodzi i znika na jakiś czas i tak co chwilę. Do tego sklep ma zbyt mały parking, notorycznie zapchany, nic z tym nie robią Wielki bałagan w alejkach, pozastawiane paletami, ciężko się przecinąć wózkiem. Więcej tu nie zostawie swoich pieniędzy. Ta sytuacja trwa od lat.

  3. Maggy77 P. ★☆☆☆☆

    Dzień dobry, składam skargę na zachowanoe pracownicy (asystent kas samoobsługowych)z dn.21.08.25r.(czwartek),godz.12:40. Sklep przy ul.Wodnika 38 Gdańsk Osowa. Pani arogancko,cynicznie i prześmiewczo kpiła z potrzeby pomocy przy kasie samoobsługowej na moim stanowisku. Nie przeszkadzała sobie w pracy,obgadując mnie ma słuchawce do reszty personelu,gdy zmieniłam kasę na tradycyjną. Pani nie wykazała chęci pomocy ani nie była zainteresowana pracą. Przy kolejce ludzi do tradycyjnej kasy,stała dalej zadowolona z sytuacji. Przez brakudzuflonej pomocy zrezygnowałam z zakupów. Proszę p wyciągnięcie konsekwencji służbowych z nieprofesjonalnego i skandalicznego zachowania tej osoby. Niedopuszczalne w stosu do osób niepełnosprawnych,starszych a nawet takich,co nie jeździć na wózkach na pierwszy rzut oka. Z poważaniem,

  1. Dave M ★☆☆☆☆

    Takie ostre rzeczy na wierzchu, skaleczyłem się przechodząc. Przydałoby się wysłać jakąś kontrolę do tego sklepu… nie zaproponowano mi nawet odkażenia rany gdy zgłosiłem to do kierownictwa.

  2. R Moog ★★★★★

    Tydzień amerykański - nie ma czipsów bekonowych. Tydzień hiszpański? Nie ma turonów. Jakoś każdy inny Lidl, tylko nie ten, nie ma problemów z zaopatrzeniem na tygodnie sezonowe. Ale na co zawsze można liczyć w tym sklepie? Alejki zawalone paletami z nierozładowanym towarem - gorzej niż w biedrze. Daje 5 gwiazdek żeby trudniej było usunąć opinię xD

  3. Hozugi ★★☆☆☆

    Nie lubię tego Lidla. Moje zniesmaczenie wynika z dużej ilości osób robiących tam zakupy. Na parkingu prawo dżungli i masa samochodów. W środku podobnie....wiecznie kolejki do kas. Masakra. Nie mój sklep. Dziękuję, ale zakupów tutaj robić nie będę.

  1. Anna Dykowska ★★★★★

    Sklep dobrze zaopatrzony, sześć kas samoobsługowych. Parking przed sklepem. Manewrując samochodem należy bardzo uważać gdyż jest duży ruch i samochodowy i pieszy ( czasami dochodzi do drobnych stłuczek).

  2. Tomek Solecki ★★☆☆☆

    Jak kiedyś ten sklep uwielbiałam bo to było coś głębszego niż biedronka to teraz przez te kasy samo obslugowe omijam szerokim łukiem dla nie one są jakimś nie porozumieniem te kasy

  3. Paweł Bryłkowski ★★★★★

    Sklep dobrze wyposażony, czysty i przestronny. Kilka kas działających cały czas, do tego sześć kas samoobsługowych które działają naprawdę dobrze co czasem niestety w sklepach tej sieci jest problemem. Dobre miejsce na szybkie i sprawne zakupy. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lidl?

Lidl znajduje się przy Wodnika 38, Osowa, 80-299 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lidl?

Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000

Jak można dotrzeć do Lidl?

Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements