Opinie

  1. Anita Keler ★☆☆☆☆

    Najgorsza biedronka w okolicy, tak marnego asortymentu nie ma nigdzie, ciągle dostawa blokuje pol wjazdu a o skorzystaniu z bankomatu mozna zapomnieć przeciez koszyki muszą gdzies stac. Obsługa na uwagi nie reaguje

  2. MaeMae T_T ★☆☆☆☆

    Moja mama kupila tutaj dzisiaj kurczaka. Zepsuty. Śmierdział na kilometr miejscami byl nawet zielony. To skandal żeby w sklepie sprzedawać zepsute jedzenie. To nie pierwsza taka sytuacja w tej biedronce. Sugeruje zmiane osob pracujących bo takiego braku kompetencji dawno nie widzialam. Sama pracuje w handlu i byloby mi wstyd gdyby doszlo do takiej sytuacji w moim miejscu pracy.

  3. Cezary Pietrzak ★★☆☆☆

    Biedronka jest bardziej brudna i pozastawiana niż inne biedronki m.in. miejsce dla niepełnosprawnych czy wyjście ewakuacyjne. Dodatkowo parking jest bardzo mały, źle zorganizowany oraz ciężarówki z dostawą do biedronki potrafią zablokować parking, drogę itd.

  1. Dominika Kalisz ★☆☆☆☆

    Pani w czarnych włosach i sztucznych rzęsach zawsze chodzi jakby była jakąś królową na tym sklepie ,mierzy wzrokiem klientów ,krzywo się patrzy chyba jest dość zakompleksiona albo za wysokie mniemanie o sobie ma , ale warto popracować nad kulturą osobistą personelu. Zdecydowanie odstrasza taki pracownik i nie chce się wracać do takiego sklepu

  2. Weronika Zaręba ★★★☆☆

    Biedronka dosyc mala, niczym sie nie wyrozniajaca na tle innych. Plus za to, ze nigdy nie stalam w kolejce do kasy samoobslugowej i w miare sprawnie zawsze jakies problemy byly rozwiazywane. Natomiast ludzie ktorzy robia tam zakupy i przywiazuja bezmyslnie swoje psy przy sklepie, a nawet tuz obok zakazu to totalna porazka i skrajne pokazywanie nieodpowiedzialnosci :(

  3. yras 2 ★★★★☆

    Mały sklep, mały parking, mniej towaru, ale i mniej ludzi. Więc jest ok

  1. Dawid Truszkowski ★☆☆☆☆

    Kasy samoobsługowe dramat. Po przeskanowaniu soku okazuje się że waga się nie zgadza po czym trzeba czekać aż ktoś łaskawie po 5 minutach przyjdzie z wielki oburzeniem. Problem jest od powyżej 3-4 miesięcy i dalej się pojawia

  2. Damian K ★★★★★

    Mega miejsce! Obsługa naprawdę wporzadku. Mega podejście dla psa z certyfikatem wsparcia emocjonalnego. Ogromna empatia

  3. Jakub Bara ★★★☆☆

    W porównaniu do innych biedronek w których byłem ta nie zalicza się do ani złych ani dobrych jest ok.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Konrada Guderskiego 10, 80-180 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements