Najgorsza biedronka w okolicy, tak marnego asortymentu nie ma nigdzie, ciągle dostawa blokuje pol wjazdu a o skorzystaniu z bankomatu mozna zapomnieć przeciez koszyki muszą gdzies stac. Obsługa na uwagi nie reaguje
Zdjęcia
Opinie
-
Anita Keler ★☆☆☆☆
-
MaeMae T_T ★☆☆☆☆
Moja mama kupila tutaj dzisiaj kurczaka. Zepsuty. Śmierdział na kilometr miejscami byl nawet zielony. To skandal żeby w sklepie sprzedawać zepsute jedzenie. To nie pierwsza taka sytuacja w tej biedronce. Sugeruje zmiane osob pracujących bo takiego braku kompetencji dawno nie widzialam. Sama pracuje w handlu i byloby mi wstyd gdyby doszlo do takiej sytuacji w moim miejscu pracy.
-
Cezary Pietrzak ★★☆☆☆
Biedronka jest bardziej brudna i pozastawiana niż inne biedronki m.in. miejsce dla niepełnosprawnych czy wyjście ewakuacyjne. Dodatkowo parking jest bardzo mały, źle zorganizowany oraz ciężarówki z dostawą do biedronki potrafią zablokować parking, drogę itd.
-
Dominika Kalisz ★☆☆☆☆
Pani w czarnych włosach i sztucznych rzęsach zawsze chodzi jakby była jakąś królową na tym sklepie ,mierzy wzrokiem klientów ,krzywo się patrzy chyba jest dość zakompleksiona albo za wysokie mniemanie o sobie ma , ale warto popracować nad kulturą osobistą personelu. Zdecydowanie odstrasza taki pracownik i nie chce się wracać do takiego sklepu
-
Weronika Zaręba ★★★☆☆
Biedronka dosyc mala, niczym sie nie wyrozniajaca na tle innych. Plus za to, ze nigdy nie stalam w kolejce do kasy samoobslugowej i w miare sprawnie zawsze jakies problemy byly rozwiazywane. Natomiast ludzie ktorzy robia tam zakupy i przywiazuja bezmyslnie swoje psy przy sklepie, a nawet tuz obok zakazu to totalna porazka i skrajne pokazywanie nieodpowiedzialnosci :(
-
yras 2 ★★★★☆
Mały sklep, mały parking, mniej towaru, ale i mniej ludzi. Więc jest ok
-
Dawid Truszkowski ★☆☆☆☆
Kasy samoobsługowe dramat. Po przeskanowaniu soku okazuje się że waga się nie zgadza po czym trzeba czekać aż ktoś łaskawie po 5 minutach przyjdzie z wielki oburzeniem. Problem jest od powyżej 3-4 miesięcy i dalej się pojawia
-
Damian K ★★★★★
Mega miejsce! Obsługa naprawdę wporzadku. Mega podejście dla psa z certyfikatem wsparcia emocjonalnego. Ogromna empatia
-
Jakub Bara ★★★☆☆
W porównaniu do innych biedronek w których byłem ta nie zalicza się do ani złych ani dobrych jest ok.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Konrada Guderskiego 10, 80-180 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku