Ceny bardzo wysokie, a jeszcze ma paragonie inne niż na etykietach. Dziwny zapach od wejścia i brak uśmiechu u obsługi, co zniechęca do kolejnej wizyty.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Katarzyna ★☆☆☆☆
-
Urbex VN ★☆☆☆☆
Nie polecam. Proponuje sprawdzac paragony, bo na 3 wizyty w tym sklepie, 3 razy nabite na paragon inne ceny niz na polkach. Obsluga sklepu z krainyU, co dobitnie slychac i widac.
-
jolazkmobile jolazkmobile ★★★☆☆
Dobre pieczywo-maja wybór, ale wędliny kiepsko-nie ma.co wybrac a w poniedziałek rano brakuje nawet tych pakowanych w plastrach
-
Katarzyna ★☆☆☆☆
Jeżeli chcesz zepsuć sobie humor i poczuć się źle od samego wejścia to wybierz ten sklep! Młoda, zblazowana pani na kasie nigdy nie mówi "dzień dobry", "dziękuję" i "do widzenia" - nawet na to nie odpowiada. Wszyscy obrażeni, wzdychają, ze klient w ogóle robi tam zakupy, są tam ewidentnie za karę. Reszta obsługi, z kilkoma wyjątkami dotyczącymi panów (poza wysokim brunetem, który kiedyś był serdeczny, ale najwyraźniej przesiąkł juz mentalnością i brakiem kultury swoich koleżanek) nie lepsza. Ceny wysokie, produkty średnio świeże, czasem przeterminowane. Idź tam gdy tylko czujesz sie za wesoły - gwarantuję, ze Ci szybko przejdzie i opuścisz ten przybytek zgorzkniały jak jego obsługa.
-
Paweł NO ★★★☆☆
Ceny dość wysokie, w sezonie duże kolejki. Zaletą jest funkcjonowanie sklepu w niedzielę.
-
Paulina J ★★★★★
Cudowna obsługa . Czytając nie które komentarze śmiać się chce :D to jest sklep a nie ośrodek wsparcia czy dom spokojnej starości :D Panie na kasie to nie roboty i nie muszą kasować jak maszynki . Pan Denis również uroczy i miły :) Pozdrawiam sąsiadka .PS dla marud kościół z miłą obsługą kilometr dalej :)
-
Irena ★☆☆☆☆
Drogo ale codziennie kupowaliśmy podręczne zakupy, ale dziś padł rekord nieuprzejmości i lekceważenia klienta na stoisku miesnym Pani obsługująca z akcentem ukraińskim ale porządnie wymalowana bez czepka nie chciała ukroic bekonu w plastry bo :nie kroimy i tyle zapytana dlaczego odpowiedź bo nie! A ja jako turysta muszę sobie poradzić pani ma noże i maszynę a ja sztućce do jedzenia... Uważam to za skandal Brak empatii
-
The Mindy ★★★★★
Dobrze wyposażony market z niezłymi cenami, można sie w nim na luzie zaopatrywać.
-
Przemek Konsewicz ★★★★★
Dobry asortyment, spoko obsługa, idealny do bieżących i większych zakupów. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lewiatan?
Lewiatan znajduje się przy 3 Maja 17, 81-747 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lewiatan?
Można skontaktować się z Lewiatan pod numerem +48 585 551 986
Jak można dotrzeć do Lewiatan?
Do Lewiatan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku