Opinie

  1. Sektowiec ★☆☆☆☆

    Więcej nie skorzystam żadnej oferty tego sklepu. Robią promocje, a później się z nich wycofują tłumacząc się, że cena jest niższa niż rynkowa. Myślałem, że właśnie na tym polegają promocje, ale jak widać, nie w tym sklepie. Złożyłem zamówienie, a po kilku dniach anulowali mi zakup produktu. Zdecydowanie nie polecam.

  2. Paulina Bajduż ★★★★★

    Chciałabym podziękować panu w okularach, który bardzo pomógł nam przy wyborze telewizora. Na pewno w przyszłości będziemy wracać:)

  3. Sylwia Hamrol ★★★★★

    Pełen profesjonalizm i świetna obsługa! Chciałabym gorąco polecić zakupy w sklepie Neonet, a w szczególności podziękować Panu Przemkowi za pomoc przy wyborze nowego telewizora. Pan Przemek rozwiał wszystkie wątpliwości. Wykazał się ogromną wiedzą, cierpliwością i autentycznym zaangażowaniem w znalezieniu rozwiązania idealnie dopasowanego do potrzeb i budżetu. Nie było mowy o naciąganiu a jedynie o merytorycznym doradztwie.

  1. Anna Gawińska ★☆☆☆☆

    Nie polecam ani tego sklepu ani zamawiania z Neonet przez allegro. Ten sklep niedopelnil wszystkich formalności w związku z instalacją suszarki pomimo tego,że zapłaciłam za tą usługę. Natomiast allegro to wesoła historia - NEONET wysyła na adresy z ICH SYSTEMU NIE ALLEGRO. Wyobraźcie sobie sytuację, że wasza paczka ląduje w innym mieście bo system NEONET napisał adres i wysłał na inne miejsce niż adres w allegro. Oczywiście wielkie przeprosiny i planie tematu. Nigdy więcej ... Dwa razy zakupy z przygodami i z paskutnym customer service... Serio omijać szerokim łukiem

  2. Janusz Keyser ★★★☆☆

    Drożej niż w Mediaexpert, Euro AGD czy Media Markt. A wybór mniejszy

  3. Martyna Ciesielska ★☆☆☆☆

    Niestety rozczarowałam się tym sklepem. W niedzielę złożyłam zamówienie z dostawą do sklepu, po czym we wtorek otrzymałam wiadomość że produkt jest do odbioru na który mam 5 dni. W sobotę specjalnie pojechałam na Kosakowo po odbiór. Od obsługi usłyszałam że mojego zamówienia nie ma i prawdopodobnie w ogóle nie dotarło do sklepu. Pytanie jest tylko czemu dostałam smsa że mogę już odebrać zamówienie jeśli produktu w sklepie nie było? Następnym razem na pewno wybiorę inny sklep AGD. Tylko stracony czas.

  1. Ana ★☆☆☆☆

    Z reguły nie dzielę się swoimi uwagami, ale tutaj niestety muszę. Mam nadzieję, że to tylko polepszy jakość... Otóż... niejednokrotnie czekałam w dość długiej kolejce do kasy, gdzie obsługiwała jedna osoba, a reszta sprzedawców stała obok i gawędziła między sobą. Nawet mi to nie przeszkadza, ale przy tym gdyby chociaż byli bardziej uprzejmi, dałoby się przymknąć oko. Kolejna sprawa, to wątpliwa wiedza obsługi albo może próba "wciśnięcia" niepotrzebnych kabli. Kupowałam drukarkę i Pan zarzekał się, że do drukarki należy dokupić kabel (chyba sieciowy), żeby w ogóle uruchomić ją. Nie kupiłam, a drukarkę udało się uruchomić bez kabla. Tak jak wyżej wspomniałam, miło by było gdyby ktoś zwrócił uwagę na jakość obsługi klienta :)

  2. Ela Gnacińska ★☆☆☆☆

    Lepiej trzymać się od tego salonu z daleka, chyba że ktoś ma czas i cierpliwość walczenia o swoją reklamacje 4 miesiące z pomocą rzecznika praw konsumenta. Niekompetentna osoba na stanowisku kierownika sklepu oraz lekceważąca klienta obsługa sklepu, która wprost śmieje się w słuchawkę telefonu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NEONET?

NEONET znajduje się przy Pułkownika Stanisława Dąbka 338, 81-198 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NEONET?

Można skontaktować się z NEONET pod numerem +48 696 402 556

Jak można dotrzeć do NEONET?

Do NEONET można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements