Przedszkola zdecydowanie nie polecam!!! Według moich obserwacji dzieci, które chodzą do przedszkola muszą być równe, nikt nie może być bardziej rozwinięty lub gorzej. Panie uczące w grupie syna nie potrafiły zintegrować dzieci razem w zabawie. Dziecko miało problemy z adaptacją i zaproponowano nam aby skorzystać z pomocy psychologa pracującego w przedszkolu. Na spotkaniu z panią psycholog uslyszałam, że za dużo czasu poświęcam dziecku i to jest problem. Dziecko miało wypadek w przedszkolu ( w obrębie głowy), o którym nie zostaliśmy z mężem poinformowani w czasie kiedy to miało miejsce, przy odbiorze też nam nikt nie powiedział, dopiero po powrocie do domu dostałam telefon z informacją co wydarzyło się w przedszkolu. Poprosiliśmy o zapis z monitoringu z momentu zdarzenia i okazało się, że panie nie zauważyły co się działo przez kilka minut ponieważ były zajęte rozmową z innymi paniami. Bardzo żałuję, że pozwoliłam na to aby dziecko tak długo uczęszczało do tego przedszkola.
Zdjęcia
Opinie
-
Ola Gogacz ★☆☆☆☆
-
Agata ★★★★★
Nie mogliśmy trafić lepiej! Córka dołączyła do przedszkola po roku w innym, do grupy 4 latków. Stres dla kazdego był ogromny. Pani dyrektor przygotowała wszystko tak, że córka dołączyła do (zgranej już) grupy bez najmniejszego problemu i od pierwszego dnia nie chciała wracać do domu. Tak jest do dzisiaj. Wszystkie nauczycielki, dyrekcja i cała kadra codziennie wspaniale wspierają dzieci, widać jak wiele serca w to wkładają. Zajęcia dodatkowe, tańce, majsterkowanie, doświadczenia, nocowanki, dni tematyczne sprawiają że nie ma tu czasu na nudę. Przede wszystkim widzimy po córce jak się rozwija, jakie umiejętności zdobywa każdego dnia, jaka jest szczęśliwa- dlatego możemy z czystym sumieniem polecić przedszkole każdemu rodzicowi, któremu zależy na spokoju, że jego dziecko jest bezpieczne, zaopiekowane, szanowane i szczęśliwe.
-
Aleksandra Włoch ★★★★★
Wspaniałe miejsce dla dzieci :) serdeczna, ciepła, troskliwa i kompetentna kadra. Panie które tu pracują tworzą przyjazną atmosferę. Bardzo dobry kontakt z dyrekcją przedszkola. Rodzicie i dzieci mogą liczyć na wsparcie psychologa, jest również logopeda. Nie brakuje atrakcji w postaci dodatkowych zajęć np. Sportowych (za które nie trzeba dodatkowo płacić). Z kolei syn bardzo chwali jedzenie w przedszkolu. Dzieci mają do dyspozycji piękne przestronne sale. Jest spory plac zabaw. Za duży plus uważam też biblioteczkę, książeczki są dla dzieci w różnym wieku i jest ich sporo do wyboru. Przedszkole organizuje wycieczki dla dzieci ale też zapewnia atrakcje na miejscu w postaci warsztatów i wizyt różnych ciekawych gości. Na przestrzeni 3 lat jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego miejsca i serdecznie polecam :)
-
Ewelina X ★★★★★
Z całego serca polecam to przedszkole! Zarówno mój syn, jak i córka mieli ogromne szczęście uczęszczać do tej wyjątkowej placówki. Pani Dyrektor to osoba z ogromną pasją i sercem – codziennie pokazuje, że naprawdę zależy jej na dzieciach i ich rozwoju. Zawsze obecna, zaangażowana, witająca nas – rodziców – z uśmiechem, często przebrana w bajkowe stroje, dostosowane do okazji. Jej energia i entuzjazm są naprawdę zaraźliwe! Cały personel to cudowne, pełne ciepła i zaangażowania osoby, które mają wspaniałe podejście do dzieci. W przedszkolu odbywa się wiele zajęć edukacyjnych i kreatywnych – dzieci nie mają czasu się nudzić! Codzienne wyjścia na plac zabaw, spacery, wycieczki, przedstawienia dla rodziców, a nawet nocowanki – wszystko to sprawia, że dzieci czują się tu naprawdę szczęśliwe i bezpieczne. Opieka, jaką oferuje przedszkole, jest na najwyższym poziomie. To miejsce pełne radości, ciepła i miłości do dzieci. Dziękujemy za te piękne lata!
-
Bartosz Kanka ★★★★★
Czym różnią się miejsca bardzo dobre od wyjątkowych? Różnią się one tym że ich właściciele nie są nastawieni jedynie na zarabianie pieniędzy, ale przedewszystkim robia cos z misja, powołaniem i miłością. Taką wyjątkową atmosferę wyczuwa się w Hockach. Dyrekcja i wychowawcy poprostu oddają serce i to widać na każdym kroku. Dziekuje
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hocki-Klocki Przedszkole?
Hocki-Klocki Przedszkole znajduje się przy Miodowa 26, 80-297 Banino, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hocki-Klocki Przedszkole?
Można skontaktować się z Hocki-Klocki Przedszkole pod numerem +48 730 282 424
Jak można dotrzeć do Hocki-Klocki Przedszkole?
Do Hocki-Klocki Przedszkole można dotrzeć, korzystając z poniższego linku